Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 ONLY MIRAGE 145.239.26.145:28015
6 ONLY AWP #2 145.239.16.170:28010
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
djseteczka

odrzucone Admin TS3, dj seteczka

Recommended Posts

• Imię: Jakub ( dj seteczka) 
  • UNIQUE_ID: L7iwvPrKc4rqBItQ1lBTSv3kQLI= 
  • Ogólne doświadczenie w byciu Serwer Adminem: 2 lata (około 5 lat temu, również na własnym  serwerze) 
  • Dlaczego chcesz tę posadę: Byłem kiedyś adminem na tym ts3, myślę że nikt nie narzekał, na ts3 jestem coraz częściej i racji zmiany pracy i statusu życiowego będę coraz częściej :) Wróciłem do starego dobrego pogrywania wieczorem, czasem rano, czasem w nocy.  Będę często obecny. Z racji że od 2 tyg. nie mogę założyć kanału ponieważ nie ma żadnego admina a jak jest to nie odpisuje, składam podanie. Myślę że niektórzy mogą mnie pamiętać. 
  • Oświadczasz znajomość regulaminów: tak

Bo zamiast wejść na kanał pomocy i czekać to ty piszesz do admina i się nie dziwie,że nie odpisuje. Są kanały pomocy korzystaj :). 

Ostatnio siedząc na tsie widziałem cie może z dwa razy. Nie znam cie kolego i zbyt wcześnie piszesz podanie. W przeszłości byłeś "kłopotliwym" adminem a takich tutaj nie potrzebujemy :

4 godziny temu, MasujTurboPtysia<3 napisał:

Bo zamiast wejść na kanał pomocy i czekać to ty piszesz do admina i się nie dziwie,że nie odpisuje. Są kanały pomocy korzystaj :). 

Ostatnio siedząc na tsie widziałem cie może z dwa razy. Nie znam cie kolego i zbyt wcześnie piszesz podanie. W przeszłości byłeś "kłopotliwym" adminem a takich tutaj nie potrzebujemy :

Skreślanie kogoś z powodu tego co działo się 5 lat temu, bądźmy dorośli..... byłem gówniarzem sorry. 

Zresztą nie zależy mi, chciałem pomóc z racji swojego czasu :)  Pozdro i miłego wieczoru.  

51 minut temu, djseteczka napisał:

Zresztą nie zależy mi, chciałem pomóc z racji swojego czasu :)  Pozdro i miłego wieczoru.  

Skoro ci nie zależy to po co te podanie? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...