Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
6155M

zamknięty Malutka sprawa

Recommended Posts

Witam tutaj wszystkich zgromadzonych, przychodzę tu z taką sprawą.

Otóż gram tutaj na serwerze od jakoś wczoraj, i patrzę a tu administracja jest ciągle lub prawie ciągle offline. Ludzie nie wykonują cel i przez to mapa się ciągle przedłuża :/. 
Przyłapałem już paru cheaterów co mieli wh,aimbota itp. Zgłosiłem tylko jednego, bo nie dam rady ciągle się bawić w oglądanie demka i rozpisywanie go.

Żeby nie było, nie krytykuję serwera, bo serwer jest bardzo fajny, ale polecam administracji tego serwera być trochę bardziej aktywni 😕, szczególnie popołudniu i wieczorem.

Dziękuję za przeczytanie tego co napisałem powyżej. 
Pozdrawiam administrację serwera Only DD2 <3.

~6155M

U nas akurat admini to osoby powyżej 20 lat i mają dorosłe życie,  i też Tak się składa, że admini są tutaj bardzo często,  praktycznie zawsze ktoś jest. Co do twoich zgłoszeń,  może  nie były w 100% trafne i admin nie widział nic u gracza.  

Nie można komuś mówić " masz być ciągle na serwerze ".

Twoje zgłoszenie gracza na forum też jest błędne, bo nic nie ma. 

Adminów jest mało przez co nie o każdej porze ktoś będzie. Ja czasami wbije coś pomogę chłopakom przy okazji jak jestem i można do mnie pisać na steam - jak jestem w domu w pobliżu komputera pomogę 😜 . Dziwi mnie fakt,gdzie ty aż tylu cziterów naliczyłeś ,bo jak ja gram to jakoś nie widać ich. 

14 godzin temu, 6155M napisał:

Otóż gram tutaj na serwerze od jakoś wczoraj

No to powiem Ci, że Twoja argumentacja odnośnie niskiej aktywnosci adminów na serwie, po tak krótkim czasie - moim zdaniem - jest chyba troszkę nad wyraz. Z tego co widzę, to przeważnie się zazębiamy z kolegami adminami. I na ogół podczas dnia ktoś tam jest obecny. Może się zdarzyć, że akurat nie będzie żadnego, ale to jakiś krótki okres czasu. Bez przesady 😄 każdy ma swoje troski dnia powszedniego, a adminowanie to dodatek w wolnych chwilach. 

Z tymi cheaterami, to chyba też Cię delikatnie poniosło, bo owszem, zdarzają się, ale żeby ich tak dużo było? Nie zaobserwowalem. 

Pozdrawiam cieplutko 😁

Witam tutaj wszystkich zgromadzonych, przychodzę tu z taką sprawą.

Otóż chodzę na siłownie od jakoś wczoraj, i patrzę a tu mięśnie są ciągle lub prawie ciągle takie same. Suplementy nie wykonują swoich celów i przez to budowa mięśni się ciągle przedłuża :/. 
Przyłapałem już paru cheaterów co mieli droższe preparaty itp. Zgłosiłem tylko jednego, bo nie dam rady ciągle się bawić w oglądanie cudzych treningów i rozpisywania ich.

Żeby nie było, nie krytykuję siłowni, bo siłownia jest bardzo fajna, ale polecam administracji tej siłowni być trochę bardziej aktywni 😕, szczególnie popołudniu i wieczorem.

Dziękuję za przeczytanie tego co napisałem powyżej. 
Pozdrawiam administrację siłowni <3.

A teraz trochę tak na serio. Zgadzam się z kolegami wyżej, nie oczekuj, że admini są na serwerze 24h na dobę. Zdarza się, że na serwerze jest 4-5 adminów, a czasami nie ma żadnego. Każdy wchodzi na serwer kiedy mu pasuje i kiedy ma czas. Nie mamy ustalonego grafiku, żeby jakiś admin był cały czas na serwerze...

I taki bonusik ode mnie:

3UQQ6yv.jpg

Czyżbyś w te dni akurat nie mógł wejść na serwer? I pomyśl, że jakiś gracz przegrał wczoraj (31.07) cały dzień na serwerze i piszę skargę, że w ogóle nie widać Ciebie na serwerze. Co byś mu wtedy odpowiedział?...

Edit.

W dniu 30.07.2020 o 23:54, 6155M napisał:

Przyłapałem już paru cheaterów co mieli wh,aimbota itp. Zgłosiłem tylko jednego, bo nie dam rady ciągle się bawić w oglądanie demka i rozpisywanie go.

A ja nie daję rady łapać tych cheaterów, bo jest ich aż tak dużo. @COYG i inni tacy :D [SARKAZM]

Edited by bulka_z_maslem

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...