Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
6 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
7 FFA ffa.ganjaskill.eu
8 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
9 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
Capitan Mlody

odrzucone [SA] Mlodyyy?

Recommended Posts

Posted (edited)

Imię:Franciszek
UNIQUE_ID: xeDlaBpv3HIaherZG1T2i2VVbiQ=
Ogólne doświadczenie w byciu Serwer Adminem:  1,5 roku na innym tsie.
Dlaczego chcesz tę posadę:Chcę ową posadę ponieważ myślę że chętnych rąk do pomocy nigdy za wiele. Ogarniam ts3 od tzw. kuchni  oraz lubię pomagać nowym  użytkownikom  teamspeak'a .

Oświadczasz znajomość regulaminów: Tak.

Edit #1: Co do mojego Afka @999nowleusz_ , @MasujTurboPtysia<3 oraz @GROM. Gdy wbijam rano i jest pusto wchodze do siebie na kanał mutuje się i głównie ide grać solo lub poleżeć. To że z niektórymi osobami nie zgrywam się w czasie przebywania na tsie . Co do Masuja i odpowiedzi od chłopaków , Skąd mają wiedzieć co robie? Fakt często napierdzielam z trawnikiem lecz nie tylko to mam na głowie.

Edited by Mlodyyy

Posted (edited)

Osobiście nie mam nic do twojej osoby lecz czy my użytkownicy chcemy takiego admina,który większość czasu spędzonego na tsie afkuje ? Jeszcze dobrze fajnie by było gdybyś przy tym komputerze tam gdzieś był, ale pomimo ze zdarza mi się rzadko wbijać na teamspeaka to tylko słyszę "No poszedł do roboty" albo "poszedł kosić trawnik". Jesteś ogarniętą osobą itd ,ale zbyt dużo cie "nie ma".W tej chwili jestem neutralny,a poniżej jeden z przykładów. 

image.png

@@@Edit 

W takim razie jak chcesz @Mlodyyy pomagać użytkownikom jak siedzisz na utkanej i grasz sobie sam czy z kolegami lub idziesz i leżysz sobie ? Najpierw zajmij się swoimi serwerami i popraw się z aktywnością na serwerze, która nie będzie przeafkowana przez większość czasu i dopiero potem ubiegaj się o stanowisko admina na TeamSpeak :). 

Edited by MasujTurboPtysia<3

Mlody z całym szacuneczkiem, bo tak jak Ptyś nie mam nic do twojej osoby , ale faktem jest to , że niestety dużo czasu na tsie spędzasz afk, ale nie afk - będąc w pobliżu komputera , tylko gdzieś daleko poza nim, jeżeli byłbyś na tsie mniej afk, bo wiadomo, każdemu się zdarza , albo musi coś załatwić byłbym na tak, natomiast na tą chwilę pozostane neutralny z lekkim minusikiem , jak poprawisz aktywność, to zmienię zdanie :) 

No, od podania troszkę minęło - Krystyna mi pojechała na urlop więc, yhgm. musze dać wycenę. Brakuje mi tu plusów, nie masz poparcia od chociażby osoby na której opinii w kontekście TS'a w pełni mógłbym się oprzeć, inne osoby również bardziej lub mniej negatywnie. 

Aktualnie podanie odrzucam - jeżeli bardzo zależy Ci na tej posadce, spraw aby osoby powyżej np. napisały że są za 😉  

odrzucone.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...