Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
tygrysek6669

FF on. podwójne skoki off

Recommended Posts

Witam,

Od razu napiszę,że nie widziałem w temacie nic takiego tylko coś w stylu:"propozycja" itp...
Chciałbym zaproponować powrócenie częściowe do cs z przed mniej więcej 10 latek może dłużej:)
FF włączone,to by poskutkowało tym,że nie było bezmyślnej strzelanki i każdy strzał musiałby być bardziej precyzyjny:) jeśli ktoś by strzelał w swojego to np:slap i ostrzeżenie-jeśli ktoś by celowo strzelał do swoich to po entym razie kick-następnie banik na 5 minut.
Również chciałbym zaproponować wycofanie podwójnego skoku dla vipów i wyżej postawionych-bo to psuje zabawę innym (według mnie,zwłaszcza jak zostaje ktoś sam i dostaje info np:śr a ten jest już po chwili na gali ) kiedy ktoś skraca dł,galę,wbija się na skrzynki,gdzie bez pomocy innych by tam nie wskoczył. Po to nie ma przenikania by móc już robić coś takiego z pomocą kolegów/koleżanek z drużyny:) Moim zdaniem budowało by to większą więź miedzy graczami:) Vipy, jak to Vipy i tak mają dużo dobrego:)

Ponadto sugeruję włączenie all talk po śmierci,czasem jest fajnie pogadać z innymi niż w swoim team''e,gdzie nie zawsze ktoś używa mikrofonu:(

wiem,że ten temat pokryje się samą krytyką,ale jak nie napisze to nie będzie wiadome co inni (może nie liczni) myślą:)

Tych tematów było milion. 

FF - są gracze lepsi i gorsi, bezpieczniej dla każdego będzie pozostawienie tej opcji wyłączonej. Niejednokrotnie zdarza się przypadkowo ustrzelić sojusznika czy wysadzić go granatem nawet na profesjonalnej scenie. Mogłoby to wywołać falę wyzwisk i hejtu, a co za tym idzie niepotrzebnych mute/banów. Nie wspominając już o karach za TK.

Double Jump - nie oszukujmy się, to jedyny przywilej VIP'a, który daje przewagę. Wszystkie inne dodatki, np. skiny to jedynie fajny dodatek, który urozmaica ale nie pomaga. Gdyby nie DJ to sprzedaż VIP mogłaby drastycznie zmaleć wraz z ilością graczy.

Trzeba pamiętać, że to serwer społeczności. Gra na nim dużo młodszych ludzi oraz takich, którzy wchodzą na chwilę po pracy/uczelni. Chcesz grać na najwyższym poziomie - idź na mixy czy inne turnieje. 

Alltalk po śmierci - tu jestem jak najbardziej za. Można troszkę pośmieszkować nie przeszkadzając przy tym żywym. 

1. Niestety FF tylko pogorszy sytuację na chacie (i tak już się na każdym rogu wyzywają) 2. HE x2 to powinno być do naprawy zamiast dokupowania przez VIP a nie całkowite usunięcie ( każdy może go kupić, nie jest dla wybranych) 3. Jak najbardziej za, nawet jak Ty ubijesz przeciwnika a za chwilę padnie od Twojego HE czy spadnie z gali to można sobie pożartować :)

Dałem tylko propozycje:) Ja tych tematów milionów nie wyłapałem-PRZEPRASZAM!!! 
wiem,że cs posuwa sie do przodu i Twoje argumenty są jak najbardziej za:)
Gracze gorsi i lepsi-a czy nie takie rozgrywki czyniły NAS lepszymi:):):) Bardziej precyzyjnymi? 
Bez napierdzielania na oślep!!

Vipy mają dużo bez tego skoku - mogą sie obyć tego udogodnienia!!! 

Ostani akt DZIEKUJE Tobie:)

Na wszystko jestem na NIE 

To jestklasyczny serwer. 

Jeżeli ktoś łamie regulamin , strzela w swojego,  utrudnia grę, admin zawsze upomina. 

VIP zarabia na siebie. - przeszkadza Ci to ? Wykup sobie ,  każdy może to mieć 

Tygrysek ostatnimi czasy sam zniechecasz swoją osobą.  Do każdego masz pretensje.  Admini źli,  gracze też,  to admin nic nie robi,  gracze też.  Wykaż się czym A nie tylko krytykujesz 

Cześć, miło za złożenie propozycji. Jeśli chodzi o atakowanie graczy ze swojego teamu jestem na nie, myślę, że takie coś wywołało by falę hejtu między graczami co wyjąsnił @dbk tak samo fleshe na własny team

Co do drugiej propozycji podwójnego skoku, jest to bodziec właśnie do zakupu vipa który po części pomaga się serwerowi utrzymać, teraz serwer stoi dobrze jednak z rok wstecz było już z nim bardzo krucho i myślę, że ten przywilej vipa jest jeszcze do zaakceptowania.

Ostatnia myśl to coś czego chyba nie bardzo rozumiem, przecież jest możliwość rozmowy między teamami po śmierci, więc albo nie rozumiem albo po prostu tego nie zauważyłeś :)

edit: Faktycznie tak jest, a zdawało mi się że wcześniej było że oba teamy się słyszały XD

@Impulsywny A Ty z czym masz problem, przyszedł, napisał parę propozycji, które jego zdaniem wyszły by na lepsze i otworzył temat do dyskusji a Ty od razu na niego najeżdżasz, tylko po co ? Jakiś uraz :v ? 

Przepraszam za język ale nie sposób tego nie napisać!!!

"Tygrysek ostatnimi czasy sam zniechecasz swoją osobą.  Do każdego masz pretensje.  Admini źli,  gracze też,  to admin nic nie robi,  gracze też.  Wykaż się czym A nie tylko krytykujesz "

KOGO PISZ dosadnie!!!! Z imienia!!!! BO jakoś tego nie odczułem jak gram i pytałem się graczy o moją osobę czy przeszkadza im moja gadka!!! Więc kogo tak drażnię Ciebie? Czy może tych którzy się nie odzywają ??IMPULSYWNY z całym szacunkiem ale chyba porosłeś w władzę!!!! A TWOJE wypowiedzi wobec mnie pozostają wiele do życzenia!!! Dałem propozycję zmiany jak ładnie napisał to  MKS1948<3  
A Ty chcesz mnie zmieszać z Błotem!!!! Daj mi lepiej Tych czitów co Cie prosiłem na priv co ciągle zgłaszam1!!!! WYKAŻ się!!!! bo jak na razie widzę ,że trzeźwo piszę Tylko MKS.
Dziękuje MKS1948<3

Edit:

Nawet teraz grałem i pytałem się o moja rozmowe i wiesz co NIKT nie miał nic PRZECIWKO!!!  Kto tu jest fałszywy? SPR Logi Adminów , graczy,, i kogo zechcesz!  ja jestem prawdziwy!! w 100%^ od samego początku do końca !! [email protected]!!!!!!

By SzanFi,

Po pierwsze nie pisz postu pod postem, masz od tego opcję edytuj. Po drugie piszesz w sposób niezrozumiały, stawiasz pełno wykrzykników w miejscach, w których są one nie potrzebne. Łamiesz w ten sposób nasz regulamin "3.2.12 Pisania w sposób niezrozumiały, nieczytelny, łamaną polszczyzną, w sposób agresywny (capslock etc.)" Następnym razem zakończy się to warnem.

Jaak tylko przeczytaałem "FF on" to jestem na nie, reszty nawet nie czytam. xDDDDDDDDD, przecież nikt by tu nie grał, armia debilizmu, dzieciaków i botów, którzy nie potrafia umiejetnie rzucic HE. Rozjebałoby serwer.. Jak można dawać takie pomysły na serwerze 32 sloty.. FF było właczone na serwerach steam TP ma 17 slotów. i tam grali ludzie z mózgiem, tu nie przejdzie nawet godziny takie coś.

Posted (edited)

Kolego, 

W dniu 7.07.2020 o 17:40, tygrysek6669 napisał:

FF włączone,to by poskutkowało tym,że nie było bezmyślnej strzelanki i każdy strzał musiałby być bardziej precyzyjny:) jeśli ktoś by strzelał w swojego to np:slap i ostrzeżenie-jeśli ktoś by celowo strzelał do swoich to po entym razie kick-następnie banik na 5 minut.

Ponadto sugeruję włączenie all talk po śmierci,czasem jest fajnie pogadać z innymi niż w swoim team''e,gdzie nie zawsze ktoś używa mikrofonu:(

Czy ty widzisz co ty piszesz ? Jeśli byśmy włączyli ff to właśnie by bezmyślna strzelanka powstała, jeszcze większy burdel i chaos. 

W dniu 7.07.2020 o 22:03, tygrysek6669 napisał:

Przepraszam za język ale nie sposób tego nie napisać!!!

"Tygrysek ostatnimi czasy sam zniechecasz swoją osobą.  Do każdego masz pretensje.  Admini źli,  gracze też,  to admin nic nie robi,  gracze też.  Wykaż się czym A nie tylko krytykujesz "

KOGO PISZ dosadnie!!!! Z imienia!!!! BO jakoś tego nie odczułem jak gram i pytałem się graczy o moją osobę czy przeszkadza im moja gadka!!! Więc kogo tak drażnię Ciebie? Czy może tych którzy się nie odzywają ??IMPULSYWNY z całym szacunkiem ale chyba porosłeś w władzę!!!! A TWOJE wypowiedzi wobec mnie pozostają wiele do życzenia!!! Dałem propozycję zmiany jak ładnie napisał to  MKS1948<3  
A Ty chcesz mnie zmieszać z Błotem!!!! Daj mi lepiej Tych czitów co Cie prosiłem na priv co ciągle zgłaszam1!!!! WYKAŻ się!!!! bo jak na razie widzę ,że trzeźwo piszę Tylko MKS.
Dziękuje MKS1948<3

Edit:

Nawet teraz grałem i pytałem się o moja rozmowe i wiesz co NIKT nie miał nic PRZECIWKO!!!  Kto tu jest fałszywy? SPR Logi Adminów , graczy,, i kogo zechcesz!  ja jestem prawdziwy!! w 100%^ od samego początku do końca !! [email protected]!!!!!!

Nie wiem po co się tak spinasz, ale lepiej sięgnij do Słownika Polskiej Ortografii, przećwicz trochę zamiast pisać stek bzdur i nie potrzebnie spinać się do ludzi, którzy nic ci nie robią. 

Edited by MasujTurboPtysia<3

Jestem za FF on. Pójdę na rekord z fragami :D a co do alltalku to nie pamiętam czy został zmieniony, czy to wina jakiegoś błędu, ale przydałoby się go przywrócić.

Edited by COYG