Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
Dariusz

niewinny Nani Do @Scorpion Flail

Recommended Posts

Z całym szacunkiem do ACT ( Golab) , ale jednak wątpie by było to dobre ocenienie gracza .
Dlaczego moja wątpliwość ? -> 
1) według Ciebie wszystkie akcje są czyste tak ?  NP 07:10:73 - gdzie celownik w dół i nagle BENG obudzenie i namierzenie w górę ? 

2) Też słyszysz każdy szelest ?  -> Gracz twierdzi ze wszystko widzi, i wszystko slyszy ,  przepraszam bardzo, to może ja wyłącze moje slabe wh  :(
3) Więkoszść czasu grasz w GO 
4) -- > tu już moja wypowiedż - kilka razy było już tak, że ACT wydało werdykt " CZYSTY" a po dniu okazało się , że jednak miałem racje, , Oczywiście nikt wtedy nie wspomniał o  mojej skromnej osobie :)

Posted (edited)

Nie jestem Scorpion Flail, ale chłopie - to demo jest czyste i nie ma opcji, żeby za to zbanować. Twoje opisy są naciągane, wiele sobie dopowiadasz.

Odniosę się do czasówek z mojego punktu widzenia, żeby nie było i postaram się to zrobić w miarę obszernie, żebyś ogarnął.

05:55:55 - od razu leci wcelowany - nawet nie zerknął nigdzie indziej // Nie zerknął, ale na co miał zerkać? Paka na B, mate obok wybiegł znacznie wcześniej i na linii Resp CT - brama B kompletnie nic się nie działo, więc do sprawdzenia zostały okolice okna. Poza tym nani mógł zareagować na strzały kolegi obok i tt z okna. Co tu jest nie tak?
06:48:20 - widać jak strzela koło modelu, a dostaje model // Być może kwestia pingu, hitboxów. Na wielu demach widać coś takiego. Możesz sobie zerknąć tutaj na ostatnią akcję od 0:35. Na yt są też filmiki nt. hitboxów  https://www.youtube.com/watch?v=MPWg7Ev9Exg
07:10:73 - spojrzenie, gdzie jest - nie wychodzi gracz ,  to można patrzeć longa dalej... // Nie trzeba patrzeć gdzie jest, bo doskonale go słychać. Odpuszczenie środka, pomimo że ktoś tam jest, nie oznacza od razu pewności, że nie wyjdzie, ale zwróć uwagę, że zrobił to, kiedy wylądował sg w bramie, co dało mu informację, że ktoś z nim pilnuje bramy i być może przez sg tt jednak nie wyjdzie. Poza tym na longu coś tam się działo.
07:28:70 - celownik w dół , lecz on widzi , gdzie jest przeciwnik, i automatycznie celownik w górę.. // Podniósł celownik, bo słychać skąd strzela.
07:45:78 - to CT tupnął nogą tam koło niego na skrzynce - w górnym trupie nie słychać nikogo, a on już modelowo leci.. // Tupnięcie ct nie ma tu nic do rzeczy. Faktycznie wygląda trochę jakby zareagował na model, choć z drugiej strony padło info, że są w trupie. Nie wiemy czy padło jakieś info głosowe. W każdym razie w moich słuchawkach gościa nie słychać.
07:58:30 - to samo, w górym nikt nie tuptał, ale on wie, że tam jest TT - ek // Dostał wcześniej info o dwóch w trupie.
09:57:89 - spojrzenie, gdzie są przeciwnicy ( tak jak Monster, .... ) // Daję wiarę w wyjaśnienie z odwołania.
11:59:71 - kolejne spojrzenie w ścianę i już celowanie... // Normalna akcja

Podsumowując - trafił ci się ten monster, jak ślepej kurze ziarno i teraz sugerujesz się tymi spojrzeniami jakby każde było odpalone. Strach się zrespić skierowanym na respa przeciwnika xD Wyjaśnienia naniego są wg mnie wiarygodne. Oceniając sytuacje, musisz zwracać uwagę na wiele czynników. Nie tylko na to, co się tobie wydaje, ale czy informacje, które ten gracz ma, mógł dostać od kolegów z teamu, z radaru albo na podstawie dźwięków. Tutaj nie widać tego, co u monstera.

@Impulsywny, spróbowałem ci coś wytłumaczyć w kwestii oceniania demek, ale masz rację. Nie powinienem się wtrącać.

Edited by COYG

A czy Ja prosiłem o wypowiadanie się innych ? 
Byłeś kiedyś głównym sędziom ACT - okej rozumiem, ale w temacie nie ma Ciebie wymienionego ( Lubie Cie, szanuję, ale nie musisz się wszędzie odnosić - Dziękuje  ) 
https://www16.zippyshare.com/v/D26e4LPy/file.html
Jeżeli gracz znów nie wie , gdzie są przeciwnicy, i nie leci za modelem ( przecież nie będzie lecieć co chwilę, by się spalić :) , to ja będę grać sam na FFA

Ale mnie cieszy , jak X osób , które nie grają w 1.6 wpierdalają się i dają repkę w dół, chociaż nie wiedzą o co kaman haha :)O 
o co 
Tak Trochę dla innych - > mogę dostać za to warna, mam to gdzieś -> nie oglądacie ani POV , ani HLTV ,,a  piszecie cos, , wypowiadacie sie, po co to ?? 
Też w odwołaniu do bana mogę napisać sobie , że drużyna dała mi info, gdzie mniej więcej jest przeciwnik , by być wiarygodnym  - Okej , rozumiem , ale typek dokładnie zawsze wie, gdzie kto stoi.

Poprosiłem sobie, by @Scorpion Flail zobaczył.
Jeżeli się mylę, to zdejmuję sutanne - i lece stąd 

Jak można każdego gracza , którego się podejrzewa o "oszustwo" porównywać do jakiegoś monstera. Nie życzę sobie takich określeń w moim kierunku, bo to podchodzi pod obrazę. To , że zaczęli się ludzie z Ciebie wyśmiewać to też sam sobie na to zapracowałeś swoim infantylnym- to idealne słowo , nachalnym zachowaniem. Na siłę próbujesz kogoś zapuszkować twierdząc przy tym , że Twoja racja jest "najtwojsza". Pooglądaj sobie trochę moich demek. Może nauczysz się fajnych akcji i coś wpadnie Ci w oko :D Ja takie zachowania wyśmiewał będę zawsze. Dodam , ze jesteś pierwszą osobą , która kiedykolwiek nagrała mi demko z podejrzeniem wallhacka przez 9 lat gry.  Może za bardzo impulsywnie podchodzisz do wykonywania swoich zadań. Prędzej świat się skończy nim doczekasz się oszustwa z mojej strony. Pomyśl o swoim zachowaniu.

Nie życzę sobie takich określeń w moim kierunku, bo to podchodzi pod obrazę.  ->  To weż sobie Giertycha, on za nie wielką sumę rozpatrzy Ci UB .
TY grasz 9 lat , ja prawie 2x więcej od Ciebie . I już nawet 2 opiekunów innych sieci nagrałem  na WH ., nie licząc osób grających  na cheatach.
NIe takich artystów przedstawiałem. 

Niech wyśmiewają - wyśmiewają Ci, którzy widocznie nie grają w Cs 1.6 powyżej 14 lat :)

PS : Ostatnio był taki gracz na dd2 - grał może 3 tygodnie, mówił, że brzydzi się ludzmi, którzy "czituja" , po tych jego słowach serwer " straznik dd2 " zbanował za wh + aim .. , a tak wmawiał , wyzywał graczy od K..... , że sami haxują...

TEMAT ZOSTAL PRZEDSTAWIONY.
SCORPION NIECH ZOBACZY

Demko z odwołania:

• 05:55:55 - słychać strzał AWP z okna, poprawna reakcja
  • 06:48:20 - porównując wszystkie inne celne/niecelne strzały ten był poprawny -> tak to widać na demku prawdopodobnie przez interp
  • 07:10:73 - odwrócił się na bramę po usłyszeniu kroku, odpuścił jak w brame poleciał smoke + gracz z respa CT leciał w stronie mida -> naturalna reakcja
  • 07:28:70 - kompletnie czysto, wolna reakcja
  • 07:45:78 - było info na chat, idealnie się wcelował więc powiedzmy, że wątpliwy +
  • 07:58:30 - było wcześniej info
  • 09:57:89 - w tej sytuacji nie można tego jednoznacznie określić, mógł rzeczywiście patrzeć co robią CT -> jego ustawienie względem mapy gdy zerkał w stronę B było całkiem logiczne
  • 11:59:71 - chwilę wcześniej słychać strzały AK z okolic gali, późniejsza reakcja poprawna

Na tym demku oprócz jednej wątpliwej akcji, nie widzę niczego innego - ACT poprawnie je oceniło.

Drugie demko chwilę trwa i jest bez rozpiski - bez niej nie będzie rozpatrywane. Regulamin działu przewiduje możliwość wypowiadania się innych osób. Ich interpetacja demka może być równie przydatna przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

niewinny.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...