Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 ONLY MIRAGE 145.239.26.145:28015
6 ONLY AWP #2 145.239.16.170:28010
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
Y4nk35

Jaką drukarke wybrać ?

Recommended Posts

Witam, przez wirusa jestem zmuszony do zakupu drukarki. Moja siostra dzień w dzień dostaje na e-dziennik mase zadań które trzeba wydrukować a ja nie posiadam drukarki bo była mi niepotrzebna przez moje kilkanaście lat nauki. Jakie modele polecacie ? Szukam drukarki w dobrych pieniądzach oraz żeby tusz nie kosztował nie wiadomo ile, najlepiej jakby miała jakieś tanie zamienniki. Pozdrawiam i czekam na propozycje 😉

Posted (edited)

Ja mam HP LaserJet Pro m12w - W zupełności mi wystarcza, nie kosztuje wiele, tonery też są w spoko cenach (oryginał ~70, do zamienników mam sprawdzoną stronkę i są tańsze)

Ewentualnie wersja m12a też jest ok, różnica jedynie w możliwości połączenia się przez wifi (wersja m12a nie ma tej możliwości) 

Edited by Natalia.`

Ten kto miał Brothera nigdy do HP nie wróci. Moje urządzenie, gdy kupowałem Brother DCPj105 WIFI kosztowało 466zł w 2016 roku teraz widzę +600zł ten sam model. Oryginalne uzupełnienie na około 1800 stron czarnego kosztuje 30zł lub kolorowy 800-1000 stron 85zł.  W zamienniki nie bawię  się, bo po co przy takiej cenie? Mogą być nawet i po 40zł za komplet, ale żadnej gwarancji na wieloletnie bezproblemowe działanie urządzenia nie dają.

Pytanie czego Ty od urządzenia oczekujesz. Bo ja na przykład niezawodności, oryginalnych tuszy w dobrej cenie, bezprzewodowe połączenie, łatwość i szybkość obsługi, pojemny podajnik papieru. Jedyne czego mi brakuje i wziąłbym teraz to pod uwagę to automatyczne drukowanie dwustronne. 

Jak masz do wydania 200 zł to weź byle jaką i później narzekaj. 

Posted (edited)

Brother idealny jest. Kupowalem kiedys wielofunkcyjne. Takie do drukownia a3 i skaner takowy. cos ~1100 jezeli dobrze pamietam. Samoczyszczenie glowic, wi fi, zadnych problemow przez 4 lata, dwustronny druk, ogolnie wszystko co potrzeba. Co do tuszy, to ładowalem jakies zamienniki praktycznie od poczatku. tanie jak barszcz. drukowanie praktycznie za darmo. Nic sie nie podzialo z glowicami. A stron to wydrukowało naprawdę duuuuuzo :)

Jezeli chcesz wydac wiecej kasy, to polecam taki sprzet, bo warto. Ogolnie Brother super firma. I drukowanie naprawde okrutnie tanie w porownaniu do innych firm. 

Edited by SpartaN

ja osobiście korzystam od 3 lat z brother MCF-9340CDW. Jestem mega zadowolony. Na prawdę nie żałuję żadnej wydanej złotówki. za 3 lata wymieniałem 3x czarny i po 1z dwa kolory. drukuje średnio 4ryzy rocznie.

Posted (edited)

Ostatnio po jakichs 6 latach wymienialem z jakiegos starego hp na powystawowa HP DeskJet 2600 series. Nie liczac kilku rys na przodzie drukarka jest w pelni sprawna, tusze mozesz uzywac jakie chcesz, z kazdymi dziala, w dodatku drukarka ma wbudowana opcje bluetooth i wi-fi. 

Edited by shaquu_

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...