Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 ONLY MIRAGE 145.239.26.145:28015
6 ONLY AWP #2 145.239.16.170:28010
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
Dariusz

Mały problem

Recommended Posts

Witam. 

Mam taki problem od dłuższego czasu ( wcześniej zapominalem napisać temat by zapytać być może ktoś będzie wiedział ). Otóż gdy w grze to czy mam podłączone słuchawki z mikrofonem i chcąc rozmawiać wciskając klawisz K od razu zacina mi się cały CS i muszę odpiac kabel od laptopa bo wszystko się zacina ( klawisz Windows,  alt +f4 też nie pomaga  ) .W ogóle gdy wcisne w grze klawisz K od razu zacina mi się cały CS i komp.  

Wie ktoś może o co kaman?  

Będę wdzięczny jak ktoś wie . 

Pozdrawiam 

Posted (edited)

Odinstaluj sterowniki karty dźwiękowej i zainstaluj na nowo. Próbowałeś ustawić mikrofon na inny przycisk ?

Edited by Clever

Po ostatniej aktualizacji windowsa, która była kilka dni temu miałem identyczny przypadek z kamerką. Włączenie jej zacinało mi kompa. Microsoft jak zawsze wypuścił dziurawą aktualizację i testuje ją na użytkownikach. W moim przypadku reinstall sterowników pomógł. 

Aktualizuj sterowniki na bierząco może się naprawi. Jak kolega wyżej ,  microsoft zawsze musi coś zje**ć :D 

Polecam również ustawić mówienie pod " F " dużo ułatwia bo blisko a s d... najlepiej to pod przyskisk myszy ( jak kto lubi ) 

Nie wiem czy to pomoże ale mozesz tez reinstal csa

Posprawdzam dziś wieczorem wszystko . 
Dzięki wszystkim za szybkie odpowiedzi. Jak będzie pozytywnie, to edytuje tekst i powiem czy pomogło.

Witam. 

Aktualizacje w menedżer urządzeń w win 10 są ciągle aktualizowane- przynajmniej tak podpowiada. Robiłem też je na nowo.

Robiłem 3x reinstal CS  i nic .Zmieniłem klawisz rozmowy z K na P też nic ,, dałem też na F i też klikając zacina mi się cały CS i laptop..

Nie mam pomysłu co może być nie tak  :(

Najprawdopodobniej to wina sterowników, jeśli problem pojawia się po aktualizacji windowsa możesz spróbować metodę odzyskiwania do ostatniej wersji windowsa przed aktualizacja

Może to głupie ale przypisz inny przycisk do mówienia. Czy to występuje tylko w cs?

@SzanFi , lub @Golab . Myślę, że temat można zamknąć,  bo nic z tym nie zrobię,  dopóki nie kupię nowego lapka. 

Dziękuję, że chcieliście pomóc. 

Wiadomość automatyczna

autorr.png

Temat został zamknięty na prośbę autora.

Jeżeli chcesz coś do niego dodać użyj przycisku 'Zgłoś'.

Pozdrawiamy, Administracja

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...