Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
.g0ryL::.

Propozycje DD2

Recommended Posts

Posted (edited)

Siema , chce się podzielić kilkoma pomysłami dla dd2 :)

1. Odnośnie granatów, nie wiem czy tylko u mnie czy u was też tak jest. Mogę mieć 2HE ale tylko gdy kupię , kiedy mam 1HE to nie da się podnieść następnego żeby mieć dwa. (Płatny vip)

2. Domyślam się , że mało kto używa "radio" w Cs ale po włączeniu opcji stop spam , kiedy odpalam radio  "z" nie mogę przejść na następne komendy radia np "x" bo wyskakuje info "przestań spamować" nie wybierając żadnej komendy.

Inked20200415140205_1_LI.thumb.jpg.45ec517d2c397b337f445e819027e224.jpg

3. Co wy na to aby wydłużyć czas pisania info np na 5/10sec, dot pkt 4.

4. Zapewne wielu z was zastanawia się do tej pory jak nazywają się poszczególne miejscówki na dd2.

Żeby ułatwić wielu graczom podawanie infa po śmierci , można dodać nazwę każdej miejscówki wyświetlaną np w górnym środku ekranu.

Nazwa sama się zmienia podczas przemieszczania się. NP:

file.html

file.html

file.html

* Dwa pierwsze pkt to tylko takie uwagi :D

Edited by .g0ryL::.

1. Moim zdaniem dobrze jest jak jest. Możliwość kupna drugiego granata dla vipa to i tak dużo. Lecz wolałbym, żeby vip miał 2 granaty od razu na początku rundy. Jak na razie dostaje jednego, a drugiego musi kupić.

2. Nie używam :heheszki:

3. Moim zdaniem czas jest dobrze ustawiony teraz.

4. Jak najbardziej na tak. Na pewno pomoże to niektórym graczom :)

1. Moim zdaniem dobrze jest jak jest, dla osoby co ma kupionego vipa to i tak duży plus bo może mieć dwa granaty. Lepiej żeby zostało tak jak jest. :)
2. Nie używam po co to komu większość osób tym spami i to jest denerwujące.

3.  Czas jest dobrze ustawiony nie trzeba zmieniać. :)

4. Bardzo dobry pomysł, jestem na tak wielu graczom to się przyda. :)

1. Mogłyby być te 2 HE  na start dla vipa,  chociaż z drugiej strony on tak dużo nie kosztuje- vip zawsze ma coś kasy, więc też może dokupić. 

2. Jest dobrze,  bo już nie raz było że gracze specjalnie spamowali 

3. Do 10 sekund można byłoby przedłużyć- nie każdy piszę szybko lub zastanawia się gdzie przeciwnik pójdzie 

4.  Dobry pomysł.  Jestem ZA 

Pozdrawiam 

Odnośnie czasu do podania info moim zdaniem jest dobrze zrobione,5s na ludzie wystarczy do napisania np. 2b albo 10long. Nie trzeba używać całych zdań na które potrzeba więcej czasu żeby ogarnąć gdzie i ile osób jest.

Wszystko na nie ,a co do punktu 4 to i tak większość nie podaje a jak ktoś podaje to zna te miejsca(jak ktoś będzie chciał podać info to sam się dowie gdzie jest), ciagle jest grana jedna mapa więc nie problem się nauczyć, tyle tych udogodnień i ułatwień że niedługo to ten serwer będzie 4fun 😀

Co do czasu pisania info, to nie zmieniałbym. Jak wyżej juz wspomnieli, zdecydowana większość nie podaje info po śmierci. Ba, nawet cięzko podczas gry podać. Do radia już się przyzwyczaiłem, ze tak sie dzieje 😛 i tak mało kto używa. Do tych nazw, to tak jak boundless. Mapa grana caly czas, mozna ogarnac nazwy miejsc po kilku rundach. A wątpię, iż gracze będą podawać info nawet z takimi ułatwieniami. 

Hmm.. te czasy gdzie grało się z infem mineły. Mało kto juz gra jakieś mixy a tym bardziej CW w 1.6. Sam rzadko podaje info, bo po prostu zwyczajnie nie chce mi sie odzywać. Ale patrząc na to, że czasem podaje i czasem słyszę od innych. Jednakże Ci co podają, to zazwyczaj pierwsze słowa w infie są tego typu "kurwa mac" "jebany fart"
później info leci. Nie każdy zdązy podać, więc tylko dlatego byłbym za przedłużeniem infa :)

Myślę, że przedmówcy wymienili wszystko co i ja miałbym rzec, jednak tematy związane z dyskusja odnośnie DD2 zawsze na +

@UP

Co powiecie na darmowego Vipa na jedną mapkę dla 3 osób  za 1 , 2 , 3 miejsce w rozgrzewce :)