Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
6 ONLY MIRAGE mirage.ganjaskill.eu
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Recommended Posts

NICK: PETITEK CHRUPIACY

NICK ADMINA: CRAZY

DATA ZDARZENIA: 08/04/2020

DOWODY: http://767559.node24.pukawka.pl/dem-de_cache-1586351750-1586353738.zip CACHE mute na serwerze

http://767559.node24.pukawka.pl/dem-de_inferno-1586353741-1586355711.zip wyrzucenie, grozba bana na INFERNO

WYJASNIENIE:

Zostalem wyrzucony z serwera [mapa de_inferno], admin bronil się regulaminem którego defakto sam nie zna, zabronil mi posiadania mojego grupowego tagu jakim jest "własciciel|", w momnecie gdy tłumaczyłem ze jest to niejaka nazwa druzyny "własciele dusz" admin w sposob niestosowny zaczal sie do mnie wyrazac (na moje prosby pokazania punktu w regulaminie ktory daje podstawy do wyrzucenia mnie z serwera, nie odpowiedzial).Uwczesnie na mapie de_cache [link w dowodach] zmutował mnie na serwerze, a na wulagryzmy swojego kolegi h0ld4 nie reagowal i pozwolil aby ten w naganny sposob zwracał sie do innych uczestnikow rozgrywki, warto zaznaczyc ze nie zostalem jakkolwiek ostrzezony tylko dostalem muta na 120minut, a gracz h0ld4 bezkarnie mogl mowic innym ze sa slabi, czy insynuowac to swoimi slowami, w regulaminie nie istnieje zaden punkt ktory zabronilby mi posiadania tagu druzynowego, a wmawianie mi ze podszywam sie pod admina jest nonsensem, gdyz wielokrotnie mowilem ze jest to tag, a raczej probowalem powiedziec gdyz musialem pisac[przez nalozonego muta].Przykre jest to ze ktos stawia siebie ponad wszystkich posiadajac admina broni kolegow, grozi banem, a sam nie wie za co moze go dac gdyz nie zna najzwyczaniej w swiecie regulaminu serwera, warto zaznaczyc ze zaczal robic problem o tag po tym gdy dal mi mute na cache a ja odezwalem sie ze jest on niesluszny, pozniej zaczely sie niemile odzywki oraz grozenie banem, tak samo ze strony gracza h0ld4 ktory jak widac mocno trzyma się z administratorem CRAZY, licze ze moja skarga zostanie rozpatrzona, a osoby takie jak CRAZY pozbawione zostana adminstratora, raczej niekorzystne dla serwera jest to aby takie osoby byly administratorami ktore nawet nie zaznajomily się z regluaminem ktory na dzien 08/04/2020 (godzina 16) w jakikolwiek sposob nie stawia podstaw abym zostal zbanowany czy wyrzucony z serwera.

Doceniam, że zarejestrowałeś się na forum, aby zgłosić kilka nieprzyjemnych sytuacji z serwera, jednak stosując wzór staraj się nie nadużywać Caps Lock'a.
Jeżeli chcesz, aby Twoja skarga została rozpatrzona prosimy o podanie konkretnych dowodów (rozpiska czasów na demie) w ciągu 48 godzin.
W innym wypadku skarga zostanie automatycznie odrzucona.

demko z de_inferno widniejace wyzej co do gracza CRAZY

-na rundzie nozowej grozi mutem za zwykle odzwyanie sie i probe wyjasnienia sprawy mojemu koledze 'unfortunate'

-runda 2 admin CRAZY zaczyna mowic o banie za podszywanie sie, na tlumaczenie ze jest to druzyna odpowiada "voice enable 0 bo mi sie twojego pierdolenie nie chce sluchac"

-runda 4/5 admin zaczyna bronic sie wyzszym adminem, ale nie pokazuje rzekomych dowodow z rozmowy na punkt o regulaminie nie reaguje

-runda 6 glos zabiera gracz ktory nie ma nic do gadania h0ld4 i ROZKAZUJE mi zmienic tag piszac na czacie, sugeruje on adminowi co ma robic

-runda 7 h0ld po raz kolejny sugeruje koledze z administaracji aby dal najpierw ostrzezenie przed bezpodstawnym kickiem, mowiac "ZEBY BYLO WIDAC NA DEMKU"

na moje prosby o pokazanie punktu w regulaminie ten stawia slowa innego admina ponad regulamin, a wydaje mi sie ze to powinno stosowac sie do regulaminu nie do slow innego kolegi z administracji, ewentualnie zmienic owy regulamin

warto dodac rowniez ze kolega ktory probowal mnie bronic dostal bana na 1 dzien za podszywanie sie pod administracje, zadne wytlumaczenie ze to druzyna mowione raz enty nie skutkowalo poniewaz admin zrobil "voice enable 0 bo mi sie twojego pierdolenie nie chce sluchac"

Posted (edited)

Proszę o rozpiskę czasów a nie rund :) 

@petitek chrupiacyzmieni to tyle, że wejdę w konkretny czas na demie i będę widział - po rundach tego nie sprawdzę tak szybko, a dema potrafią mocno lagować co jest bardzo uciążliwe :) 

Edited by dbk

Posted (edited)

To tak mowiac na cache wbilem okolo rundy 20 co pierwsze uslyszalem to bylo dlaczego go z awp trafic nie umiesz akurat mialem na tobie kamere i widac bylo ze bawisz sie awp próbując noscopa przez co hold zginol hold to nie jest moj kolega tylko znajomy z serwera i po twoim zabiciu w koncu z tej awp slychac bylo zamknij pizde spocencu pierdolony za co dostales muta 120min ja ostrzeżenia nie musze ci dawac to co uslyszalem bylo stosowne do nadania ci muta za obrazanie gracza ktory jeszcze zginol z twojej winy i w tym momencie o nic nie proszacy sie unfortunate wzial udzial w moim tlumaczeniu dlaczego dalem ci muta wtedy wyjechaliscie mi ze dlaczego on nie dostal muta bo innych wyzywa i ze niby jest moim kolega z czego ja wszedlem na serwer w momencie kiedy nic nie slyszalem obrazliwego z jego ust na mapie inferno unfortunate wyjezdza grozi mi skarga ze sprawa sprzed miesiaca w ktorej sie umuwilismy sie ze tam za pare wyzwisk nie dam mu bana co wygasalo z poczatkiem next miesiaca wtedy mowilem mu zeby sie nie wtracal i mowilem mu ze dam mu mute bo zaczol zachowywac sie jak dobry przyjaciel petitka i po tym zaczolem mowic ze moge moglem dac mu bana za tag grupy wlasciciel co podchodzi pod podszywanie i oni mowili ze to druzyna jakiś wlasicieli dusz a zwyklym gracza nie chce sie sprawdzac czy to prawda czy nie i powiedzialem zeby zmienil to, to wtedy zaczol sie bronic niby regulaminem i unfortunate ustawil sobie specjalnie ten tag pozniej wziolem voice_enable 0 i przeszedlem do ct gdzie w czasie jednej z rund spytalem sie opiekuna serwera bluu czy za takie cos moge dac bana dostalem odpowiedz ze tak tylko pierw musze dac ostrzeżenie kicka i pozniej bana to tak zrobilem unfortunate wbil jeszcze raz nie zmienil taga wiec dostal bana na 1dzien ty wrociles zaraz po tym ale odrazu wyszedles. WSZYSTKIE BLEDY ORTOGRAFICZNE SA ZWIAZANE Z MOJA DYSLEKSJA

Edited by Crazy77

zaczoł, umuwilismy, do tego nieznajomosc regulaminu nie do konca jestem pewien czy ktos taki ma kompetencje do pełnienia funkcji admina, gdy w momencie prosby o przytoczenie regualminu jest blady jak sciana, nie wie co ma robic a pelnic jego funkcje musi rzekomy znajomy z serwera bo biedaczyna nie wie co ma począć, nie chyba nie tak powinno wygladać adminowanie serwera, a mowa o skardze nie jest groźbą tylko poinformowaniem co może sie stać gdy ktoś nie do konca wie jak poslugiwać się rolą admina

Posted (edited)

Wtedy kiedy pytales sie o punkty z regulaminu nie bylem blady tylko pisalem z opiekunem serwera i rozmawialem przez czat glosowy z holdem i bledy ortograficzne mam zwiazane z dysleksja polecam przeczytac co to

Edited by Crazy77

W takim razie ja polecam, zaznajomić się sie rolą admina a nie pytać innych co masz robic w danej sytuacji, a ja nie do konca wiem kiedy wprowadzili DYSLEKCJE bo w mojej szkole jeszcze nie

By SzanFi,

Proszę zaprzestać zbędną dyskusje. Jeśli chcesz coś dodać masz od tego opcję "edytuj", nie twórz zbędnego spamu.

Regulamin czytalem ale nie ma tam wszystkiego wypunktowanego wiec zapytalem sie wyzszego administratorw

By SzanFi,

Jeśli chcesz coś dodać masz od tego opcję "edytuj", nie twórz zbędnego spamu.

Posted (edited)

podsylam rozpisane demko czasowo dla @dbk mowa tutaj o demku z inferno ktore jest wyzej

1:38-1:50 grozenie banem

3:13-3:58 wyzywanie

7:10 bronienie sie wyzszym adminem

8:13 rozkaz zmiany tagu przez gracza postronnego nie admina

8:30 prośba o punkt regulaminu

8:45 sugerowanie adminowi przez gracza co ma robic

10:15 mowa o banie za podszywanie

10:55 mowa o banie za podszywanie

11:10 kolejna prośba o punkt regulaminu

12:50 kick mojej osoby

13:33 ban dla mojego kolegi

uwazam ze niepodstawnym jest dawanie czy bana czy kicka gdy zaden z punktow regulaminu na to nie pozwala, ewetualnie nalezaloby zaaktualizowac regulamin a nie insynuować ze podszywamy sie pod kogokolwiek, a tak pochopne podejmowanie decyzji przez admina nie swiadczy o nim dobrze oraz to jak zachowywal sie ["voice enable 0 bo mi sie twojego pierdolenie nie chce sluchac" nie wiem czy to slowa godne admina do osoby ktora stara sie mu cos wytlumaczyc.]

Edited by petitek chrupiacy

@Crazy77 przede wszystkim popełnił jeden ogromny błąd - wdawał się z Wami w dyskusje. Działał zgodnie z tym, co przekazał mu opiekun serwera - nie widzę tu jakichkolwiek podstaw do tego żebyśmy mieli zdejmować go z flag. Zasłanianie się tym, że jakiegoś punktu nie ma w regulaminie jest dość śmieszne - każdy zdrowo myślący człowiek doskonale wie, że tag "Właściciel" może być mocno kontrowersyjny i mylący w szczególności dla nowych graczy. 

Z Waszej strony padło mnóstwo prowokacji - najpierw TAG miałeś tylko Ty, później dołączył dziwnie @unfortunate. Próbowaliście tłumaczyć, że to drużyna kiedy w grupie STEAM były 3 osoby.

W całej tej śmiesznej sytuacji jedyna słuszna skarga jest tutaj na h0ld'a, która na forum powinna się pojawić od razu a nie dopiero po tym, kiedy kolega kolegi dostał jakiegoś mute na 2h. Przez całą kolejną mapę oboje cwaniakowaliście i męczyliście admina, za co nakładam bany po 7 dni każdemu z Was (@petitek chrupiacy oraz @unfortunate).

@Crazy77 wcale nie musi wiedzieć wszystkiego. Nie był pewien co ma zrobić, zapytał więc i postąpił zgodnie z instrukcjami.

odrzucona.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...