Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 ONLY MIRAGE 145.239.26.145:28015
6 ONLY AWP #2 145.239.16.170:28010
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
drenn

zamknięty Nagrody dla pracowników biedronki

Recommended Posts

spacer.png

Serwis Money.pl dotarł do pism, które mają być dopiero wysłane do wszystkich naszych pracowników sieci Biedronka. Wynika z nich, że każdy pracownik (z wyjątkiem managerów) zatrudniony poprzez umowę o pracę ma otrzymać za pracę w kwietniu specjalną premię w wysokości 2300 zł brutto.

Dotarto też do listu od prezesa Pedro Soareza Dos Santosa, w którym ten opisuje jak ważną rolę odgrywają sprzedawcy w tak trudnych czasach.

"Żyjemy w bardzo trudnych i niepewnych czasach, pogrążeni w głębokiej pandemii, która sprawiła, że świat podjął niestrudzoną walkę z chorobą nieznającą żadnych granic. Ten głęboki kryzys uświadomił wszystkim to, co w naszej grupie wiedzieliśmy zawsze: Wasza praca, dzięki której umożliwiamy milionom rodzin zakupienie żywności i produktów niezbędnych do życia, ma kluczowe znaczenie".

Jest to kolejny dobry krok ze strony pracodawcy,  który coraz częściej udowadnia, że docenia swoich pracowników. 

I bardzo elegancko ze strony firmy.  Widać, że doceniają pracownikow. Inni pracodawcy powinni wziąść przykład 

Przecież co roku mają taką premie. Nie myślcie sobie, że to ma związek z virusem ... 

Posted (edited)
23 minuty temu, Algatox napisał:

Przecież co roku mają taką premie. Nie myślcie sobie, że to ma związek z virusem ... 

Ale czemu kłamczysz? Wcześniej było 2100 lub 2000, teraz po raz pierwszy jest 2300.

Edited by drenn

2 minuty temu, drenn napisał:

Ale czemu kłamczysz? Wcześniej było 2100 lub 2000, teraz po raz pierwszy jest 2300.

Jaki poziom informacji w Twoim poście taka odpowiedź. Mój wpis oznacza, że premia jest co roku wypłacana, a nie jako coś wyjątkowego w 2020 .... 

Jak już coś kopiujesz na forum najpierw sprawdź tego autentyczność bo informacja jest mega zakłamana i mija się z rzeczywistością. 

Posted (edited)
Godzinę temu, Algatox napisał:

Jaki poziom informacji w Twoim poście taka odpowiedź. Mój wpis oznacza, że premia jest co roku wypłacana, a nie jako coś wyjątkowego w 2020 .... 

Jak już coś kopiujesz na forum najpierw sprawdź tego autentyczność bo informacja jest mega zakłamana i mija się z rzeczywistością. 

Pokaż mi gdzie cię okłamałem to kupię ci vip na forum.  Zresztą taka premia sama w sobie jest wyjątkowa,  bo mało który zakład daje takie pieniądze pracownikom najniższego szczebla. Większość nie daje nic.

@Algatox gdzie to kłamstwo? Przecież dobrze, że podwyższa te premie roczne prawda? Chyba, że dla ciebie to coś złego.  Ehh szkoda mojego czasu na kogoś kto nie potrafi czytać. Napisane wyraźnie,  że za swoją pracę dostaną w kwietniu premię i tak też będzie. 

Zrozumiałeś to po swojemu i tyle, mogłem pisać bardziej dosłownie aby każdy zrozumiał,  moja wina i przepraszam.

Następnym razem będę wszystko opisywał dokładnie i dosłownie jak dla dzieci.

Nie będę się dalej udzielał ^^

@COYG wiem, że się czepiam, jednak nie muszę podawać źródła moich informacji. Źródło należy podać w przypadku kopiowania czyjejś pracy.

Ale skoro zwracasz uwagę to w pierwszym zdaniu została podana informacja o tym skąd wziąłem tę informację.  W innym wypadku nie podałbym nazwy strony,  jednak ostatnio większość pracodawców obniża premie, a tutaj je podwyższono. Uznałem więc,  że warto podzielić się tą wiedzą.  Pozdrawiam cieplutk 😘

Edited by drenn

image.png

Pierwsze kłamstwo. Nikt za pracę w kwietniu nagrody nie dostanie bo takiej nie ma. Bynajmniej nie w przedstawionej kwocie...

image.png

Kolejne kłamstwo. Premia z zysków albo jak kto woli trzynastka jest od wielu lat wypłacana co roku w tym samym terminie. Zmienia się tylko jej wysokość. 

Odbieram obiecanego vipa.  Nick: Algatox. 

Posted (edited)

@drenn, jeśli w tym i jakimkolwiek innym temacie opierasz się na jakichś źródłach, to powinieneś je podać. Wokół tego, co się obecnie dzieje, mogą pojawiać się różne informacje *wogle kto, co, był* i dobrze wiedzieć skąd dane info pochodzi, żeby je w jakiś sposób zweryfikować.

@drenn, mimo wszystko link nie zaszkodzi. Również cieplutko pozdrawiam

*pdk

comment_XIZgGDbd2d8koJxJhdxjujZISFvKBWzS

Edited by COYG

Posted (edited)

to spierdoliny jakieś dla plebsu. Pewnie żeby ze strachu się nie zwalniali. tak jak Mati pisze to jest zwykła 13 a ktoś robi z igły widły. Z tydzień temu pracownik mi przyszedł i mówi, że w biedronce na kasie teraz płacą 4k netto. O to super, powiedziałem. Zwalniasz się? :D Jakoś temat został przemilczany, bo chyba stracił wiarę w prawdziwość tej "nowinki".

Teraz trzeba uważać bo takich spierdolin dużo krąży dookoła... nie mówiąc już o tym, że to pożywka dla social mediów...

Edited by Rolex

14 minut temu, Rolex napisał:

teraz płacą 4k

No to faktycznie ci niezłego fake newsa sprzedał xD

Posted (edited)

image.png

Im większy portal tym większy bullshit. Dopiero jakieś nieznane dla wielu Wiadomości Handlowe napisały nagłówek zgodny z prawdą, a pozycja dopiero 4. 

Edited by Algatox

To nie tylko dla pracowników tej sieci sklepów. otrzymują to również pracownicy kawiarni, kin , reszty sklepów, należy wypełnić specjalny formularz. Jednak nie każdy dostanie 2300zl, zależy to od przychodów za dany miesiąc, z tego co pamiętam to za luty,  to pracownik dostaje 2080 zł jeżeli przekroczył kwotę dochodu w wysokości 1300 zł, a poniżej  tej kwoty dostaję taką kwotę jaką zarobił  w lutym. Oczywiście zależy to również od umowy jaką ma zleceniobiorca 

Posted (edited)
18 godzin temu, Itachi9 napisał:

To nie tylko dla pracowników tej sieci sklepów. otrzymują to również pracownicy kawiarni, kin , reszty sklepów, należy wypełnić specjalny formularz. Jednak nie każdy dostanie 2300zl, zależy to od przychodów za dany miesiąc, z tego co pamiętam to za luty,  to pracownik dostaje 2080 zł jeżeli przekroczył kwotę dochodu w wysokości 1300 zł, a poniżej  tej kwoty dostaję taką kwotę jaką zarobił  w lutym. Oczywiście zależy to również od umowy jaką ma zleceniobiorca 

Jestem ciekawy skąd pracodawcy z kin czy kawiarni mają do rozdysponowania własne środki, pochodzące z własnych zysków, aby je przekazać swoim pracownikom. Te dziurawe postojowe co obiecuje rząd to co innego ... 

Edited by Algatox

Alga, to co rząd obiecuje to są same spierdoliny. No niby teraz zusu za siebie i pracownika nie musze płacić przez 3 msce, ale zaraz potem się okaże, że dopierdolą do góry... 

6 godzin temu, Algatox napisał:

Jestem ciekawy skąd pracownicy kin czy kawiarni mają do rozdysponowania własne środki, pochodzące z własnych zysków, aby je przekazać swoim pracownikom. Te dziurawe postojowe co obiecuje rząd to co innego ... 

chłopie normalnie jak ja też dostałem takie papiery i to o to chodzi to co ty mi będziesz mówił 

1 godzinę temu, Itachi9 napisał:

chłopie normalnie jak ja też dostałem takie papiery i to o to chodzi to co ty mi będziesz mówił 

Nowe perpetuum mobile jak widać. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...