Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
K12#

odrzucona Propozycje

Recommended Posts

Witam . Propozycje tyczą się serwera only dd2

Pierwsza moja propozycją jest spadochron którego nie ma na serwerze a był by przydatny dla wielu graczy.

Druga propozycja która chciałbym zaproponować jest ''antyblok'', wielu graczy skarży się na blokowanie przez innego gracza z teamu i przez to wybucha awantura, wyzywanie itd.

Trzeci jest bug, gdzie kiedy zabije nas jakiś grać nie widać jego modelu  (radziłbym to usunąć bo to jest nie ciekawe)

pozdrawiam

1 propozycja nie przejdzie, spadochron jest dobry na 4fun. Bardziej przeszkadza niż pomaga. Otwieranie sie spadochronu, chowanie, to wszystko pozwala przeciwnikowi na łatwiejsze zlokalizowanie. Na NIE.

2. To jest SB, i chyba nie da sie tego naprawić, bo pojawia sie od kiedy pamiętam. Gracz musi chyba wyłączyć cs'a żeby się naprawiło.

Spadochron jest zbędny, po prostu zasłaniałby duży obszar.Na serwerze jest wyłączone team colision  przez kilkanaście sekund po rozpoczęciu rundy.Ze spect-bugiem się zgadzam, jak dałoby radę warto to naprawić.

Pozdrawiam.

Posted (edited)

^ tego można znaleźć więcej

Ja tylko dodam, że już w kółko omawiane są te same tematy, czyli głównie spadochron i przenikanie. Zamiast nabijać posty, żeby móc napisać podanie, lepiej najpierw trochę przejrzeć, poczytać, zapoznać się z forum... 😉 

Co do propozycji jestem na nie 

@K12#  ale takie tematy już były poruszane wiele razy :)  A tutaj mam odczucie, że został napisany ot tak po prostu, bez konkretnego powodu (nie wliczając ilości postów xD)

@Dariusz kiedyś @Scorpion Flail mi mówił, że to się zdarza, gdy na serwerze jest dużo osób, więc tak pewnie jest xD

Edited by Natalia.`

Pamiętam była kiedyś opcja spadochronu przeźroczystego może to by przeszło?

4 minuty temu, Natalia.` napisał:

^ tego można znaleźć więcej

Ja tylko dodam, że już w kółko omawiane są te same tematy, czyli głównie spadochron i przenikanie. Zamiast nabijać posty, żeby móc napisać podanie, lepiej najpierw trochę przejrzeć, poczytać, zapoznać się z forum... 😉 

Co do propozycji jestem na nie 

Natala nie chodzi mi o nabijanie postów, tylko o komfort gry

Spadochron na dd2- nie ma tu wysokich miejsc na loty.  ( NA NIE)

Blokowanie- można się do tego przyzwyczaić.  Najlepiej nie stać w tłumie. ( NA NIE)

Specbug- Czasami wyjście z cs parę razy,  lub wyłączenie kompa nic nie daje.  Nie wiem od czego to zależy. 

Moim zadaniem i tak za dużo dodatków jest wprowadzonych i na żadnym innym serwerze tego typu nie laguje jak tu,może nie to że laguje chociaż ping też jest wyższy od razu po włączeniu jakiegokolwiek skina, to wszystko razem wzięte spowalnia bardzo grę 🤠Dopóki na serwerze jest do 10 osób to jeszcze idzie grać , pasowałoby ten post dodać jako osobny temat ale nie wiem czy da radę coś z tym zrobić czy czas zmienić komputer :D

@boundless. w twoim przypadku wina może leżeć po stronie twojego sprzętu - ja takich lagów nie odczuwam jakie opisujesz.

Co do propozycji odrzucam - większość była wałkowana. Wracając do spect buga jest to wina 32 slotowego serwera i jak narazie Scorpion nie znalazł na to rozwiązania.

Odrzucam. 

prop%20odrzucona.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...