Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
Impulsywny

Admin Natalia

Recommended Posts

@Natalia.` jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na sieci, jak dla mnie temat jest z dupy. Czy to jakaś Twoja urażona duma, że nie dostałeś admina z którego sam zrezygnowałeś? Z tego co wiem, a informację mam z pierwszej ręki, Natalia ma w tej chwili, dużo projektów na uczelni + zaczyna trenowanie w GO, więc twoim zdaniem Dariuszu, powinna zrezygnować, żeby za chwilę składać ponowne podanie?

Uwielbiam czytac skargi, bo sa zawsze zajebiste, ale ta to ma level very grandma hard :heheszki:

Tak jak napisal Rolex, wydaje mi sie ze zaczynasz przeszukiwac GT  kazdego admina z dd2 sprawdzajac jego aktywnosc, bo twoje podanie zostalo odrzucone stad w/w skarga, dla mnie to jest śmieszne, admin to nie jest robot ze musi codziennie siedziec, grac na serwerze, moze go jakis czas nie byc ze wzgledu na brak czasu, a o tym powinienes doskonale wiedziec, bo jak dobrze mnie pamiec nie myli to wlasnie z tego powodu zrezygnowales z admina z braku czasu, no nie wazne. Jakbyś tez sledzil CB to bys zauwazyl ze @Natalia.` walczy z projektami ktorymi zostaje zasypywana na uczelni :heheszki: Jak dla mnie to ta skarga w ogole jest jak to powiedzial @Rolexz dupy.

@Natalia.` Trenuj trenuj moze chociaz na CS GO skilla jakiegos zlapiesz :heheszki:

Posted (edited)

Zależy czy chcemy "lecieć" na ilość czy jakość. Wchodzę na serwer jeśli gracze mnie o to proszą (parę razy tak było ze @SmuteK i innymi). Jakiś czas temu weszłam dosłownie na kilka minut z @.g0ryL::. , skończyło się to słusznym (nie pierwszym) banem. 

Decyzja pozostaje chyba tylko u Scorpa. Nie będę się przed nikim więcej tłumaczyć, sytuację mamy taką, a nie inną. Studiuję dziennie, a przez wirusa mam jutro rano zajęcia, więc nie zawsze mam takie luźne dni, jakie miały być 😉

I mam wrażenie, że ten temat został napisany, bo nie dostałeś admina i z kolegami (których nie będę wymieniać bo XDD) szukacie wszystkiego, byle innych tylko pogrążać 😉

Ja tymczasem cieplutko Was pozdrawiam ❤

@Dariusz A to na SB na telefonie pisać nie można? Csa tu nie odpalę niestety :((

Edited by Natalia.`

Jako że sam aktywnością nie grzeszę a do Natali podchodzę z dużo dozą sympatii to uważam, że Dariusz nie poruszył tutaj takiego tematu którego nie powinien. Z tego co się orientuje Scorpion przyjął Natalię ponownie na admina DD2 gdzie obiecała ona większą aktywność na serwerze co jak widać było nie do końca prawdziwe ( tak wiem, to tylko gra ). Jak na moje oko to te dwa podania wyglądały bardzo podobnie, powrót, słabe GT. A do wszystkich komentujących, po co wywlekanie tego podania, przecież Dariusz nie zarzuca tutaj że jedno podanie zostało przyjęte a drugie nie, tylko pokazuje dosyć mocny argument. Pozdro :)

Posted (edited)

@Natalia.` jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na sieci, jak dla mnie temat jest z dupy. @Rolex
 -> mam swoje lata , i żadna moja duma tutaj nie została urażona - Ja tylko chciałem im pomóc  mój drogi :)
@Natalia.` jest kozak proszę ją zostawić w spokoju . @keeemin.
Gdzie są kurwa moderatorzy? XD @dbk
@✯ PSM ✯ - po co sie wypowiadasz ? 
Proszę o jakieś ukaranie, za bezsensowne nabijanie postów , nic nie wnoszących ...

Nie no dobre argumenty , nie ma co , naprawdę .
Inni pracują całe dnie , robią remonty domu, i mają czas wbić.

Widziałem Cię max, ze 2 -3 razy na dd2 :) odkąd gram.
Całe dnie przesiadujesz na SB ..
Zastanów się , czy naprawdę potrzebny CI ten admin

Edited by Dariusz

Takimi postami to my nigdy nie zbudujemy szanującej się społeczności. Nie wstyd wam?

Co do samego tematu: mogę go traktować jako skargę i GT rzeczywiście nie powala. Sytuację mamy jaką mamy - nie dało się jej do końca przewidzieć, dlatego dajmy jej szansę i sprawdźmy czy uda się jej wywiązać z obowiązków w najbliższym czasie tak jak to było deklarowane w ostatnim podaniu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...