Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
SmuteK

ocena sytucji

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć, chciałem poruszyć pewien temat, mianowicie chodzi o ocenę sytuacji przez adminów. Ja rozumiem admin w grze nie wszystko widzi itd. ale myśleć powinien. Opis sytuacji: 

biegne sobie 40 sekund do końca rundy, a admin pisze "cele" "paka" szczerze? to mnie kurwica bierze  wtedy, bo najczęściej jestem skupiony,wiem co gram, a tu nagle admin spami na ekranie. No kurwa mać 40 sekund to ja zdążę iść  z respa TT na długa na b i przez trupa spowrotem na tt. Przeszkadza, denerwuje i nie wiem po co to pisać. Kolejna sytuacja 1vs5 1vs8 2vs6 itp. a admin pruje się, że ktoś celów nie robi. Na logikę biorąc, nigdzie nie ma napisane, że za wszelka cenę trzeba cele zrobić. Jestem sam na 5 mam 20 hp i zachowuje broń bo mnie nie stać w next. Admin ma problem, bo cele. Starszą banem itd. Cofki o których wspominał @MKS1948<3 Logicznie myśląc, będąc w trupie, wiedząc lub też przypuszczając, że na środku jest CT, cofam  przez respa i tu kolejny problem maja admini, którzy nie potrafią ocenić sytuacji.Kolejna rzecz o co się czepiają: Leży paka na B ja jestem na A, ruszam w stronę paki, i się zaczyna,plecy od gali,plecy od długiej, 10 na środku raszuje w stronę A. Problem, bo  ktoś nie idzie do paki... Zasada jest prosta, leży paka, siedź i pilnuj paki, latasz po mapie szukając przeciwników. Nie można mieć pretensji  wtedy do kogoś , że do paki nie idzie.  Z pewnościa znalazłbym jeszcze jakieś sytuacje, ale to nie mam na celu. Chciałbym po prostu, żeby ktoś z adminami przeprowadził rozmowę wytłumaczył, że źle robią. Napisałbym dawno skargę, ale czekam na bana.

Edited by SmuteK

W tym wszystkim bardziej chodzi o pilnowanie czasu, żeby nie budzić się 10s przed końcem rundy. Np. tobie nie trzeba tego tłumaczyć, ale do niektórych kompletnie nic nie dociera. Jasna sprawa, że czasami trzeba cofnąć przez respa, wybić kilku graczy zanim zrobi się krok do przodu, ale są osoby, po których widać, że ich jedynym celem jest grzanie dupska na piasku. I głównie do nich są te upomnienia.

1 godzinę temu, SmuteK napisał:

chodzi o ocenę sytuacji przez adminów

Nie ma rady na to. Sam staram się odbijać/plantować pakę, mając 1hp i w sytuacji 1vs10 xD ale nie wymagam tego samego od innych. Nie ma idealnego rozwiązania na to. Admin zareaguje, gracz stwierdzi, że nie miał szans. Innym razem admin odpuści, cała reszta zacznie spamować, żeby gość się ruszał. 

2 godziny temu, SmuteK napisał:

biegne sobie 40 sekund do końca rundy, a admin pisze "cele" "paka" szczerze? to mnie kurwica bierze  wtedy, bo najczęściej jestem skupiony,wiem co gram, a tu nagle admin spami na ekranie. No kurwa mać 40 sekund to ja zdążę iść  z respa TT na długa na b i przez trupa spowrotem na tt. Przeszkadza, denerwuje i nie wiem po co to pisać.

Pisanie "Cele Mapy" nie zawsze musi być skierowane w Twoją stronę, mogło być pisane do innych osób, które jak to @COYG stwierdził "ich jedynym celem jest grzanie dupska na piasku". Również może być taka sytuacja (ja tak czasami robię), że do końca zostało te 30-40s. Admin widzi, że gra nie idzie do przodu, więc w celu przyśpieszenia rozgrywki przypomina o celach.

Kolejna sytuacja 1vs5 1vs8 2vs6 itp. a admin pruje się, że ktoś celów nie robi. Na logikę biorąc, nigdzie nie ma napisane, że za wszelka cenę trzeba cele zrobić. Jestem sam na 5 mam 20 hp i zachowuje broń bo mnie nie stać w next. Admin ma problem, bo cele. Starszą banem itd.

W regulaminie jest o tym mowa "10. Na serwerze obowiązuje zasada podłożenia bomby przez TT. Wyjątkiem są sytuacje kiedy Terrorysta jest sam na kilku CT i ma mało hp. To samo tyczy się rozbrojenia bomby przez CT. Wszelkie sytuacje, które są objawem niechęci do wykonania celów mapy zakończą się banem według uznania admina". Ale nie oznacza to, że gracz zostaje sam na 40s rozgrywki i przez ten czas będzie tylko kampił w jednym miejscu (Nie mam tu ma myśli Ciebie, tylko ogólnie mówię :D ). Przedłuża rozgrywkę, gracze się denerwują, a później gracz tłumaczy się, że nie musi robić celów, bo i tak nie miałby szans na wygranie rundy. Oczywiście, nie sugeruję tutaj, że gracz mając mało hp, ma lecieć szybciutko podłożyć/rozbroić pakę.

Logicznie myśląc, będąc w trupie, wiedząc lub też przypuszczając, że na środku jest CT, cofam  przez respa i tu kolejny problem maja admini, którzy nie potrafią ocenić sytuacji.

Admin po zgonie, nie wie czy gracz będąc na respie kampi tam całą rundę, czy akurat przechodził tylko. Czasami trudno nam to ocenić :)

Leży paka na B ja jestem na A, ruszam w stronę paki, i się zaczyna,plecy od gali,plecy od długiej, 10 na środku raszuje w stronę A. Problem, bo  ktoś nie idzie do paki... Nie można mieć pretensji  wtedy do kogoś , że do paki nie idzie. 

Tu akurat zgadzam się z Tobą w 100%, admin nie powinien mieć do Ciebie pretensji.

Pozdrawiam :)

Posted (edited)

@COYG tak ja rozumiem, że to nie jest tylko do mnie kierowane, co admin pisze tylko do ogółu. Ale w sytuacjach, gdzie ja jestem sam, lub we 3, ale to ja blisko mam pake, to niepotrzebne jest. Poza tym bynajmniej ja jako admin, wiem kto jak gra, są znane osoby na serwerze, wiem kto jak zachowuje sie w danych sytuacjach ( paka na B @.g0ryL::. jeśli gra z AWP to w trupie,na 100/95 razy tam stoi.) Dlatego takie rzeczy wie sie z automatu, widze biegnie "Private" no ku*wa nic nie trzeba tlumaczyć jemu,on wie co gra. Ja zawsze tak do tego podchodziłem. Jak widzę nowe osoby nie znam,widze po stylu,sposobie gry,że nie kmini to upomnienie. No nie wiem ku*wa, poprostu jest zbyt dużo zbędnego pie*dolenia na tym serwerze. No pomyśl sobie, masz 20 sekund, jesteś z paką,przymierzasz się na wejście na b,wiesz że typ jest. Wiesz co grasz już się szykujesz a tu nagle "cele" "paka") i dostajesz głowę bo Cie wybil z koncentracji. To ku*wa jak admin ma mózg to w takich sytuacjach, ocena jest jednoznaczna, nie przeszkadzajmy innym w grze swoja głupotą. Albo bywało nie raz, że CT zraszowało zostaje typ sam vs 13 ponad minuta na mapie, a inteligentny admin " cele". 

Edited by SmuteK

Posted (edited)

Jeżeli admini by nie reagowali to byś pisał znów temat,aby to poprawić - nie rozumiem twojego toku rozumowania. Nie zawsze admin jest w stanie zobaczyć pewne rzeczy - o celach informuje wcześniej aby pewni gracze nie zapomnieli o tym(W tej chwili nie mamy adminów w wodzie gorącej kąpanych). Adminom zostanie zwrócona uwaga aby nie spamowali na Admin sayu jeżeli występują takie sytuacje. Następnym razem napisz po prostu na pv. 

Temat zamykam.

Edited by MasujTurboPtysia<3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...