Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
SmuteK

vip - bug

Recommended Posts

Siema, chciałem zgłosić bug vipa, już wyjaśniam. Czasem zdarza się tak, że wchodzę na serwer i automatycznie dostaje vipa. Nie wiem skąd co i jak. W tym vipie nie można kupić 2HE i nie jestem pewien czy za HS dostaje się 2x.Miałem takiego vipa ponad 10 razy. Sprawdźcie to i naprawcie. :)

44 minuty temu, MasujTurboPtysia<3 napisał:

Czy ktoś jeszcze zauważył jakieś bugi z vipem ? 

Ja również dostałem parę razy vipa na serwerze na jedną mapę. Nie pamiętam jak to było z granatem i HS. Jednak taki bug jest dość powrzechny i nie wiem czy da się to naprawić.

Odnośnie vipa nie jest zbugowany - posiadamy plugin,który co mapę losuje jedną osobę do posiadania free vipa. W tym przypadku zostało ustawione 1 HE - 2 HE można posiadać jeśli tego vipa wykupisz. Jest to małe urozmaicenie, które ma zachęcać do kupna. 

Wiadomość automatyczna

problemrozwiazany.png

Temat został zamknięty ponieważ przedstawiony przez użytkownika problem został rozwiązany.

Jeżeli chcesz coś do niego dodać użyj przycisku 'Zgłoś'.

Pozdrawiamy, Administracja

Otwieram na zgłoszenie @SmuteK 

Zawartość zgłoszenia:

Cytat

ja wiem, że jest vip darmowy losowany na poczatku kazdej rundy wylosowalem go nie raz i dziala jak ten co z vipe. Problem ktory opisalem to co innego bo ja w trakcie wchodzilem bylo np. 5:6 i nagle vipa dostawalem niekompletnego.

Co masz na myśli "Nie kompletnego" vipa ? 

1HE i chyba 1HS tylko dodaje i jak może to nie być jakiś błąd, skoro wchodzisz  w trakcie rozgrywki która trwa dobre 15 minut i z dupy jakiś vip. Nie, że musze zawsze na coś narzekać, bo nie robie tego dla siebie, staram się choć troche pomóc nawet jak nie chcę.  Z pewnościa coś musi być nie tak.

Jedyny błąd jaki znalazłem to możliwość błędnego naliczenia rundy, w której losowanie powinno się odbywać (zawsze ma być w 3 rundzie). Nie ma możliwości, by osoba z flagą VIP'a nie dostała 2x fragów za HS - flaga jest sprawdzana przy każdym zabójstwie. Jeśli ponownie ktoś zauważy, że nagle dostał VIP'a poza losowaniem, to niech da znać wraz z konkretną datą i godziną bym mógł zerknąć na demko. Jednocześnie przypominam, że darmowy VIP jest na serwerze dla wszystkich w godzinach 22 - 09 rano.

Co do Buga, ostatnio zanim vipa dostałem, wszedłem przy stanie 6:2 coś w tym stylu i z automatu dostałem vipa, w którym było wybór broni, 2x skok. Za hs 1 frag i możliwość posiadania tylko 1 HE. mam skrina przy jakim stanie wszedłem na serwer i automatycznie vip się pojawił. Tylko problem w tym, że robiłem SC F12 i nie wiem gdzie to się zapisało. Dawno nie korzystałem z tego typu rzeczy.

@SmuteK odpalasz steama, na górnym pasku masz widok i tam klikasz zrzuty ekranu