Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

NerwyStres

Server dd2

Recommended Posts

Witam wszystkich mam takie za pytanie czemu nie dodać leczenia na dust2 i żeby można było auto kick jak ktoś jest afk albo żeby go wywalało jak nie gra na specta i mam wiele jeszcze pytań czemu są takie  lagi na dd2 

KTO TO BY OGARNĄ 

I dajcie pytania co by można było dodać na server i co pozmieniać :)

logo-czaszki-ognia-glowy_43623-484.jpg

Leczenie jest tak idiotycznym pomysłem, że nie widzę sensu w dodawaniu go, psuje to całkowicie rozgrywkę. Co do kickowania, na serwerze jest plugin który wywala graczy którzy są afk po teraz nie pamiętam ale chyba 60/90 sek

Coyg tam wyjaśnia

chyba po 150 sek afk dostaje kicka. Leczenie? serwer upadnie albo bedzie oblegany przez 7 latków.

Leczenie NIE - raz, że wtedy gdy zostanie nie dużo czasu nie będą wykonywać celów mapy,  tylko się leczyć by przetrwać w dziczy , a dwa ,że słychać leczenie i wtedy przeciwnik słyszy i może zaskoczyć 

Spadochron NIE - Na dd2 nie jest on potrzebny 

Afk - po 30 sekundach odbiera mu hp

Jest dobrze tak jak jest.  To ma być clasyczny serwer  

HP odbiera jedynie tt na respie, ale sporo osób bywa afk w obu teamach i jest to dosyć uciążliwe. Proponuję iść w kierunku skrócenia czasu do wyrzucenia afk. Byłbym skłonny dawać z automatu jakieś krótkie bany, ale opiekunom niekoniecznie to się spodoba.

Czasami zdarzy się, że są jakieś małe lagi,  ale mi się wydaje, że jest to spowodowane tym,  jak wejdzie ileś osób, które mają pingi ponad 120..

Racja , niekiedy przycina i owszem może to być spowodowane przez ludzi którzy wchodzą z pingami 100+

Różne bajery na serwerze dd2 mijają się z celem , nawet podwójny skok jest trochę podkręceniem w stosunku do czystej rozgrywki.

Co do spec , czasami jest tak  , że jakiś grasz zwyczajnie sprawdza lub nagrywa innego gracza , bez sensu zatem zrobić kick dla spec.

Bump temat 

Tak w razie, gdyby @Scorpion Flail się nudził i chciał coś ogarnąć. 

Co do lagów - owszem są, ale to chyba nie jest wina dd2............

Przydałoby się coś zrobić z afkującymi CT - tak jak Coyg napisał, TT zabiera hp,  ale anty niekoniecznie. Dobrym pomysłem jest skrócenie czasu na bycie afk. Ostatnio kilku CT nie było i musiałam prosić biednego Taffa o ogarnięcie tego, bo nawet TT ich nie zabijali xD 

I mute też różnie działa, nie wiem czy to było gdzieś poruszane, ale widzę, że wciąż nie brakuje fanów uprzykrzania gry innym osobom

Plugin leczenia to by wprowadziło Armagedon.

1. Ciężko widzę wykonywanie celów mapy 

2. Notoryczne pchanie się i blokowanie w przejściach i nie tylko bo ktoś chce kogoś podleczyc albo ktoś komuś to proponuje.

3. Darcie japy o podleczenie, gonienie tej osoby by podleczyla, co się równa z przeszkadzaniem w grze tj. Blokowanie, halasowanie podczas gdy ktoś pilnuje paki, co wiąże się z tym że jakiś noob stanie przed typem zasloni mu widok bo będzie chciał by go podleczyc,,a tu akurat wyskoczy przeciwnik i po ptakach co się równa ze spina, wiazankami itp.

4. Ktoś kogoś nie będzie chciał podleczyc i ta osoba wtedy zginie, to w ramach zemsty będzie mu różnymi sposobami przeszkadzać w grze.

Trochę się rozpisalem na ten temat, ale przerabialem to na innych sieciach, jak i osobiście na swoim serwer, więc wiem co by to było :D Pozdro

Wiadomość automatyczna

brakzainteresowania.png

Temat został zamknięty ponieważ autor nie wyraża w stosunku do niego dalszego zainteresowania.

Jeżeli chcesz coś do niego dodać użyj przycisku 'Zgłoś'.

Pozdrawiamy, Administracja

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...