Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 51.75.34.69:27015
6 5VS5 #2 54.38.143.81:27015
7 3MAPS 145.239.18.200:27030
8 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
9 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
10 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
T∆X

Rezygnacja

Recommended Posts

Czy naprawdę aż tak trudne jest zabranie uprawnień na serwie i rangi na forum?

Nie nie będę nic więcej dodawał. :)

Edited by Kamcio39

Profesjonalizm pełną gębą.

Mam nadzieje że w przyszłości nie rzucisz pracy ponieważ szef każe zrobić Ci coś więcej niż Ty potrafisz lub "chcesz" zrobić. Tak czy siak, powodzenia 😄

Edited by Charlie W.

@COYG szanowny kolego, takie porównanie jest jak najbardziej poprawne - to co robimy w pewnych miejscach przenosimy na inne. Widzę to po sobie, moich kolegach z pracy czy luźnych znajomych - w jaki sposób działają prywatnie i co robią kiedy trzeba do czegoś dojść. Tak mogę Ci odpowiedzieć ponieważ twój jakże wysoki poziom intelektualny jak widać nie potrafi pojąć pewnej formy sarkastycznego żartu w zestawieniu z w gruncie rzeczy banalną sytuacją - współczuje Ci że jest to dla Ciebie tak oddalona refleksja na temat tego co napisałem i jak bardzo parsknąłem śmiechem kiedy przeczytałem rezygnacje kolegi jak również twoją odpowiedź. Co mogę Ci powiedzieć, życzyć powodzenia w życiu z kijem w dupie.

Edited by Charlie W.

By SzanFi,

3.2.6 Umieszczania treści nie mających większego sensu merytorycznego w działach innych niż "Tawerna" i "Przywitaj się z nami". Pisanie postów w tematach starszych niż 14 dni nie wnoszących niczego nowego do tematu, a także prowadzenie zbędnej dyskusji w tematach rezygnacji / pożegnań będzie karane. Ponieważ to pierwsza taka sytuacja leci ostrzeżenie słowne :)

Ogólnie jest różnica między pracą, a pełnieniem obowiązków  w grze, w która lubi się grać. Nikt mu nie płaci za adminowanie, w pracy ci płacą za "widzi mi się" "szefa".

Co do samej rezygnacji to życzę powodzenia :)

TAAAAAAAAAAAAAAAAAK KOMENTUJCIE DALEJ! Pierw wchodzicie na moje areny, robicie syf, prowokujecie adminów, a później wyśmiewacie :) Gratulacje dla was! Chapeau bas ! 

Dla waszej wiadomości, jutro się okaże czy kończę przygodę z csgo :) Jeśli tak to sprzedaję to. 

Pozdrawiam cieplutko z rodzinką ~

Ale to wy robicie z siebie jebane gwiazdeczki  :)  "WY" nie chodzi mi o wszystkich :) Jest tutaj kilka naprawdę porządnych osób z którymi można porozmawiać :) 
@Golab @SzanFi proszę zamknijcie to, bo nie chce bana wyrwać. 

Pozdrawiam! :) 

Koniec.

Serio potrzeba takiego spamu? Nie można normalnie wszystkiego załatwiać?

@eQQ jak już tak mówisz to bardzo chętnie zobaczę dowody na to.

Temat zostaje zamknięty.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage

• Create New...