Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 51.75.34.69:27015
6 5VS5 #2 54.38.143.81:27015
7 3MAPS 145.239.18.200:27030
8 1V1 ARENA 54.38.205.228:27015
9 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
10 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  

Recommended Posts

Proponuję zwiększyć ilość reputacji jaką możemy szastać na lewo i prawo w ciągu dnia, ponieważ 2 to lekka przesada.

Dziękuje pozdrawiam Giorgio Ulani

Propozycja jak najbardziej trafna.

Jeżeli forum ma żyć to warto móc doceniać czyjąś pracę czy trafną uwagę lub po prostu dobry wpis. Uważam że dla każdego użytkownika tj. grupy powinno być to dobrze ułożone. Przykładowa sytuacja:

Przeciętny użytkownik powinien móc użyć ich od 4-6 dziennie, użytkownik z rangą typu. zasłużony czy weteran itd. do 10. To samo tyczy się redaktorów, grafików czy donatorów itd.
Dla opiekunów, właścicieli oraz ACT nawet do 30 dziennie - właściciel często daje informacje z prośbą o coś i wielu użytkowników może coś od siebie dołożyć i warto takiego docenić z osobna.
Moderacja oraz wyżyj tzn. "unlimited" chyba z wiadomych przyczyn.

Jeżeli chcemy aby forum żyło i ludzie chcieli dodać coś od siebie należy ich docenić o ile są tego warci, np. właśnie reputacją.

Tyle.

Pozdrawiam Ch. W

@Rolex może to faktycznie lekka przesada jednak również forma zabezpieczenia że Opiekunowi nigdy nie zabraknie repek tak aby mógł zawsze kogoś docenić. Każdy z nas jest już wydaje mi się że osobą w miarę ogarniętą i nie będzie rzucać repek na prawo i lewo "bo tak" dlatego uważam że taka liczba nie jest żadnym problemem. Mimo wszystko pozostawiam to do oceny @Scorpion Flail

Edited by Charlie W.

2 to zdecydowanie za mało, to sprawia, że człowiek w ogóle boi się dać reputację, gdyż ciągle ma w głowie "a może ktoś inny napisze coś lepszego?"

Myślę, że @Charlie W. objaśnił to najlepiej, 5 dla usera i 10 dla innych rang byłoby dobrą alternatywą.

ja również się zgadzam, że dwa to mało. nie popadł bym również w skrajność @Charlie W. min.30 to chyba troszeczkę za dużo xD 5 dla zwykłego i 10 repek z rangą myślę, że byłoby w sam raz. Jakkolwiek by tego nie poprawić to i tak będzie lepiej niż jest. 

@Charlie W. no w sumie tak, masz rację. Dałbym ci upvote ale już dzisiaj nie mogę xD ( ironia taka)  

Edited by Rolex

Limity zostały zwiększone następująco:

• użytkownik, weteran, płeć piękna, admin serwera: 5 / dzień
  • bukmacher, elite user, power user, grafik, redaktor, opiekun/właściciel serwera, ACT: 8 / dzień
  • pozostali (w tym donator): 15 / dzień

Dotyczy to wyłącznie pozytywnych punktów reputacji. Negatywne pozostają bez zmian, tj nie mają limitów i są neutralne (nie odejmują pozytywnych punków) w celu uniknięcia nadużyć.

prop%20przyjeta.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...