Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
6 ONLY MIRAGE mirage.ganjaskill.eu
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
keeemin.

zamknięty [#6] Pytanie na dziś!

Recommended Posts

Najpierw byl Dyblik, bo tak mówili do mnie w szkole (to od nazwiska powstało) potem się skróciło do dbk, gdzie wszyscy do dziś mówią debeka a zamysłem był dibikej. XD

@Awi. ale Avicii już nie pije ani nie ćpie, i to prawie od 2 lat XD sorry musiałem :D

Edited by dbk

Cały nick to Awika., Awi. to jego skrót. Wziął się od pseudonimu mojego ulubionego dj'a - Avicii'ego.?

@dbk obyś Ty nie zaczął grzybie jeden..

Edited by Awi.

Od nazwiska tyle że nick jest bez polskich znaków :p

Może ty się pochwalisz skąd taki nick? @T∆X

Tak naprawdę kiedyś jak byłem młody zaczął grać na ganji w cs 1.6 I spotkałem @Liverp00lczyk i to taki idol był na początku, bo wszystkich bił i fajnie się gadalo z nim, pomimo że miałem może z 12 lat xD Teraz to już pewnie nie pamięta mnie, ale pierwszy czlon nicku to właśnie trochę po tym Panie :D

Nie pamiętam, bylo to 14 lat temu :v

Pamiętam,  że chciałem coś czego nie ma nikt inny i nie oznacxa nic konkretnego . Tak więc powstał @drenn mały zbiór liter pod którym podpisuję się od kilkunastu lat.

Mój nick wziął się od słowa "blue" po prostu zmieniłem e na u i tak zostało już od dawien dawna. 

@liverseN nie kłam ty masz nick od wątróbki.

tak w skrócie, było mi smutno , szukałem nowego nicku i wyszło "Ogarnia Mnie SmuteK ;(" xD  ponad 10 lat temu, a juz prawie dyche mam  to na plecach dziargniete xd

Długa historia! Byłem kiedyś w dżungli, przechodziłem przez gęstą roślinność wspomagając się ostrą maczetą, którą ścinałem liany, gałęzie i liście. Idąc myślałem tylko o nadchodzącym zmierzchu, że muszę dać radę i wyjść zanim zrobi się ciemno. Szedłem już kilka godzin, padałem na twarz z wyczerpania, a woda mi się skończyła. W plecaku znajdowały się jedynie zapasowe spodnie oraz zapalniczka. Gdy zbliżał się wieczór musiałem rozbić obóz, więc poobcinałem potrzebne do jego budowy rośliny i zabrałem się za robotę. Po kilku godzinach wyruszyłem w poszukiwaniu źródła wody. Nie mając latarki widziałem tylko to, co odbijało jasne światło księżyca. Idąc przez ciemną dżunglę zastanawiałem się czy wezwać pomoc, jednak przypomniałem sobie że w dżungli nie ma zasięgu, więc zdany jestem wyłącznie na siebie. Pojawił się promyk nadziei - usłyszałem szum. Zacząłem biec w kierunku wody, lecz po drodze naszła mnie pewna myśl - przecież ja do ch**a nie mam w co nalać tej wody. Dobra, przynajmniej się napiję. Wtem usłyszałem szelest wydobywający się z pobliskich krzaków. Wytężając wzrok próbowałem dostrzec czy coś co hałasuje kilka metrów ode mnie może mnie zabić, lub conajmniej zranić. To coś przebiegło bardzo szybko, a ja zauważyłem jedynie długi, plamiasty ogon. Dobra a tak serio to po prostu pierwsze lepsze słowo, które przyszło mi do głowy...

Od liter z imion.
@T∆X Ja zawsze myślałem że tak lubisz podatki xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...