Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 51.75.34.69:27015
6 5VS5 #2 54.38.143.81:27015
7 3MAPS 145.239.18.200:27030
8 1V1 ARENA 54.38.205.228:27015
9 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
10 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
keeemin.

[#6] Pytanie na dziś!

Recommended Posts

Najpierw byl Dyblik, bo tak mówili do mnie w szkole (to od nazwiska powstało) potem się skróciło do dbk, gdzie wszyscy do dziś mówią debeka a zamysłem był dibikej. XD

@Awi. ale Avicii już nie pije ani nie ćpie, i to prawie od 2 lat XD sorry musiałem :D

Edited by dbk

Cały nick to Awika., Awi. to jego skrót. Wziął się od pseudonimu mojego ulubionego dj'a - Avicii'ego.?

@dbk obyś Ty nie zaczął grzybie jeden..

Edited by Awi.

Od nazwiska tyle że nick jest bez polskich znaków :p

Może ty się pochwalisz skąd taki nick? @T∆X

Tak naprawdę kiedyś jak byłem młody zaczął grać na ganji w cs 1.6 I spotkałem @Liverp00lczyk i to taki idol był na początku, bo wszystkich bił i fajnie się gadalo z nim, pomimo że miałem może z 12 lat xD Teraz to już pewnie nie pamięta mnie, ale pierwszy czlon nicku to właśnie trochę po tym Panie :D

Nie pamiętam, bylo to 14 lat temu :v

Pamiętam,  że chciałem coś czego nie ma nikt inny i nie oznacxa nic konkretnego . Tak więc powstał @drenn mały zbiór liter pod którym podpisuję się od kilkunastu lat.

Mój nick wziął się od słowa "blue" po prostu zmieniłem e na u i tak zostało już od dawien dawna. 

@liverseN nie kłam ty masz nick od wątróbki.

Mój nick powstał od mojego imienia, a skąd przedrostek nowl, to tak szczerze nie wiem xD

tak w skrócie, było mi smutno , szukałem nowego nicku i wyszło "Ogarnia Mnie SmuteK ;(" xD  ponad 10 lat temu, a juz prawie dyche mam  to na plecach dziargniete xd

Długa historia! Byłem kiedyś w dżungli, przechodziłem przez gęstą roślinność wspomagając się ostrą maczetą, którą ścinałem liany, gałęzie i liście. Idąc myślałem tylko o nadchodzącym zmierzchu, że muszę dać radę i wyjść zanim zrobi się ciemno. Szedłem już kilka godzin, padałem na twarz z wyczerpania, a woda mi się skończyła. W plecaku znajdowały się jedynie zapasowe spodnie oraz zapalniczka. Gdy zbliżał się wieczór musiałem rozbić obóz, więc poobcinałem potrzebne do jego budowy rośliny i zabrałem się za robotę. Po kilku godzinach wyruszyłem w poszukiwaniu źródła wody. Nie mając latarki widziałem tylko to, co odbijało jasne światło księżyca. Idąc przez ciemną dżunglę zastanawiałem się czy wezwać pomoc, jednak przypomniałem sobie że w dżungli nie ma zasięgu, więc zdany jestem wyłącznie na siebie. Pojawił się promyk nadziei - usłyszałem szum. Zacząłem biec w kierunku wody, lecz po drodze naszła mnie pewna myśl - przecież ja do ch**a nie mam w co nalać tej wody. Dobra, przynajmniej się napiję. Wtem usłyszałem szelest wydobywający się z pobliskich krzaków. Wytężając wzrok próbowałem dostrzec czy coś co hałasuje kilka metrów ode mnie może mnie zabić, lub conajmniej zranić. To coś przebiegło bardzo szybko, a ja zauważyłem jedynie długi, plamiasty ogon. Dobra a tak serio to po prostu pierwsze lepsze słowo, które przyszło mi do głowy...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage

• Create New...