Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 51.75.34.69:27015
6 5VS5 #2 54.38.143.81:27015
7 3MAPS 145.239.18.200:27030
8 1V1 ARENA 54.38.205.228:27015
9 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
10 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
lukasz2623

odrzucone Podanie LukaszOwy

Recommended Posts

Nick w grze: Lukaszowy <2k7
Imię: Łukasz
Link do profilu Steamhttps://steamcommunity.com/id/lukaszowy22/ [W cs1.6 gram na non steam, ponieważ starszą wersję mam na innym koncie. Posiadam do niego dostęp lecz odczuwam lekkie ścinki i spadki fps. Najlepiej gra mi się na zwykłej wersji ns. Algatox pisał, że steam jest głównie do kontaktu z społecznością serwera więc na tym steamie jestem cały czas. Myślę, że to nie problem.]
Staż w CS: W counter strike gram od ponad 12lat. 
Jak długo grasz na serwerach GanjaSkill.eu?: Ten podpunkt jest mi bardzo Ciężko określić. Dawno.. dawno temu grałem na PB dosyć długo (Około roku) ale było to w 2015/16 roku. Z tego czasu posiadam również to konto na forum. Nie wiem czy dobrze kojarzę, jeśli nie to poprawicie mnie, ale przypominają mi się nicki takie jak: KUPER,  CannasbisThc oczywiście opiekuna i założyciela. Nie pamiętam jakiego nicku dokładnie używałem w tamtym okresie. Pozniej grywałem 3-4 lata w cs:go i tak oto wróciłem i gram blisko miesiąc znowusz :)
Doświadczenie w byciu adminem: Tutaj myślę, że mógłbym użyć słowa ogromne. Za czasów "świetności" naszej dobrej 1.6 miałem admina na wielu serwerach, byłem kiedyś sędzią na Blacklisted dosyć długi okres, liczne posady na dziale AntiCheat. Posiadałem również swoje serwery i sieci - uwielbiałem zajmować się serwerami. Szkoda, że czasy się trochę zmieniły i starsza wersja cs'ka przygasa. 
Dlaczego Ty?: Myślę, że pomogę swoją osobą w upilnowaniu serwera co za tym idzie będzie się przyjemniej grało. Staram się być zawsze miły dla wszystkich czy to na forum czy na serwerze, pomagać i rozwiązywać problemy. Jestem przed wszystkim osobą z dużym doświadczeniem, a to jest chyba najważniejsze.  Kolejnym plusem myślę, że są  różnorodne godziny gry - pracuję u siebie w firmie więc czasami gram rano, czasem w południe, wieczorem. Wydaje mi się też, że serwer posiada zbyt mało adminów.
Co się zmieni na serwerze, gdy zostaniesz adminem?: -Postaram się usuwać  cziterów z serwera, -Pilnować kultury, -Pilnować ogólno przyjętego porządku na serwerze i przestrzegania regulaminu serwera, -Gracze dostaną mobilnego admina który pomoże w każdej porze. Wystarczy dać znać.
Znajomość AMXX [1/10]: Po zapoznaniu się z legendą AMX i mając długa przerwę na uwadze określam swoją znajomość na 7/10.
Mutacja [ON/OFF]: ON
Link do gt: https://www.gametracker.com/player/Lukaszowy <2k7/54.37.133.170:27015/

Wymagania:

Spoiler

- Minimum 15 lat - Spełnione
- Minimum 18 godzin spędzonych na serwerze(siedzenie na spec w celu nabicia godzin będzie karane!) - Spełnione
- Minimalnie 5 sensownych postów na forum - Spełnione
- Minimum 7 dni na forum (od daty rejestracji) - Spełnione 
- Brak ostrzeżeń na koncie - Spełnione
- Niekaralność na serwerze (brak banów za poważne przewinienia) - Spełnione (ostatni przypadkowo Bug kosy ale to banik na 30min)
- Znajomość 
regulaminu serwera - Spełnione. Jeszcze raz przestudiowane przed napisaniem podania.
- Znajomość AMX  (w zakresie podstawowej obsługi komend admina oraz jego menu) - Spełnione.
- Konto STEAM 
(Musi być spełnione) - Zależy jak na to patrzeć, steam na którym cały czas jestem Online jest.
- Brak VAC Bana na koncie (Musi być spełnione) - Oczywiście brak bana, Spełnione.

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać zapraszam do tematu z przywitaniem: 

Pozdrawiam, Miłego Dnia. :) 

Edit: Dziękuję za miłe słowa: @Axeman @Pawel @Młoda :D ! @Rolex @Burrows

Edited by lukasz2623

można brać, ogarnięty chłopina

Na TAK

Gracz rozpoznawalny, często gra na serwerze i pomaga ogarniać graczy nawet nie będąc adminem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...