Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
Metylofenetyloamina

przyjęta Propozycje

Recommended Posts

Siemanko! Nowy jestem ale chętnie się poudzielam tu i tam. Pogrywam trochę na dd2 stąd posiadam pewne przemyślenia oraz kilka propozycji.

1. Opcja wyłączenia na stałe skinów. Nie tylko ja ale zauważyłem, że dość spore grono po zmianie mapy pierwsze co robi? 5 x /skin aby wyłączyć modele. Modele zabierają klatki przez co gra chodzi mniej płynnie to raz, a dwa niektórym się one po prostu nie podobają.

2. Dodanie regulaminu serwera pod komendą /regulamin. Mało kto łaskawie przyjdzie na forum i je przeczyta, a na serwerze po zobaczeniu informacji " aby zobaczycyc regulamin wpisz /regulamin" po padnięciu z nudów to MOŻE przeczyta..

3. Dodanie informacji resp do 1:30 i kategoryczny zakaz wjazdu... Może wiara zacznie gonić cele, a nie fragi.. Bo się uwagę zwróci to albo w odpowiedzi się otrzyma sapy.. Albo głupie tłumaczenia, że cofa.. że po pake..  a nikt o zdrowych zmyslach nie lata po pake podlozona przez respa bo to nie ma prawa się udać by ją rozbroić.

Proszę o wypowiedzenie się i potraktowanie propozycji poważnie. Przywitałem się dopiero wczoraj na forum ale dobry miesiąc już na dd2 pogrywam i nie chcę szybko zabłysnąć. Pozdrawiam! :D  

1. Opcja wyłączenia na stałe skinów. -> Dla mnie  +/-   raz na jakiś czas sobie włączę - a czy zabierają klatki i gra staję się uciążliwa ? hmm nie odczułem
2. Dodanie regulaminu serwera pod komendą /regulamin. -> no widziałem na serwerach takie coś , ale gracze przychodzą grać, a nie czytać, nawet jak to wpiszą to i tak pewnie całości nie przecztają.
3. Dodanie informacji resp do 1:30 i kategoryczny zakaz wjazdu ->  Ja zawsze pisze z początku ( a po drugie po 1:27 jak ktoś stoi na tt resp to zabiera mu HP ) - nie ma blokady raszu , także Ct może 

1. Mi skiny pasują i u mnie nie ma to wpływu na jakość gry.

2. Tu okej, o ile nie ma czegoś podobnego na serwerze.

3.Myślę, że taka inofrmacja nie ma sensu, zresztą i tak za dużo monitora pokrywają mi jakieś napisy serwera itd.

Jest info żeby opuścić respa w ciągu 5 sek inaczej slapuje to chyba  najlepsza informacja o tym by nie kampić.

Zabiera hp tylko gdy stoisz na afku od początku rundy. Gdy się ruszysz i wrocisz na resp to owego hp nie zabiera :/ A wiara biega z ct przez respa bo albo liczy na Afków, których nie bedzie tak czy inaczej, albo liczy na cofających tt.. 

Co do opcji off skinów.. Ja grając parę godzin dziennie co mape musze offac skiny. Różnice zauważam, ale nawet nie chodzi o to.. Po prostu ich nie lubie.. jakbym hchcial pograc w cs go to bym zagrał w go.. A naprawdę jest to uciążliwe i irytujące te wyłączanie skinów

Edit. Nie jestem jedyny, który co mapę wyłącza najpierw skiny zamiast sobie postrzelać w rozgrzewce. (mam klawisz zbindowany, ale to i tak denerwujące)

Edited by Metylofenetyloamina
Zapomniałem

4 godziny temu, Metylofenetyloamina napisał:

Co do opcji off skinów.. Ja grając parę godzin dziennie co mape musze offac skiny. Różnice zauważam, ale nawet nie chodzi o to.. Po prostu ich nie lubie.. jakbym hchcial pograc w cs go to bym zagrał w go.. A naprawdę jest to uciążliwe i irytujące te wyłączanie skinów

Jakim cudem musisz co mapę wyłączać skiny? Brak wyboru skinów również jest zapisywany i same się nie ustawiają - dla pewności przed momentem to przetestowałem.

1. U mnie działa bez problemu.

2. Skrót do regulaminu bezpośrednio na serwerze - czemu nie!

3. Zamykanie dostępu do respa terrorystów kompletnie zmieni rozgrywkę. Jak zaczynamy rundę jako tt lecimy na B napotykamy duży opór w trupie to twoim zdaniem powinno nie być możliwości cofnięcia na długą?  Moim zdaniem zły pomysł. Marne szanse że dzięki temu wszyscy nagle zaczną wykonywać cele mapy? 

Opcja regulaminu została dodana.

W przypadku graczy AFK: zrobiliśmy co było możliwe by to ograniczyć. Admini wiedzą co robić w takich sytuacjach.

prop%20przyjeta.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...