Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
6 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
7 4FUN 51.77.49.68:27015
8 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
COYG

odbanowany Trafiony, ale czy zatopiony? XD

Recommended Posts

DEMO ESP -> https://www98.zippyshare.com/v/dqAcChGT/file.html      

41:44:73 -> dobre naprowadzenie od razu
                                                       42:12:50 ;.. od tego momentu może nie widać tak bardzo w 1/2 smoga bardzo , ale od razu leci celownikiem nie                                                                        sprawdzając nawet bramy   środek , gdzie   najczęsciej też kampi CT .. 
                                                       44:29:22 - od razu wcelowany . dziwne ,że na full nie słyszałem tamtego z TT 
                                                       44:38:46- tez od razu wie gdzie jest , nawet nie sprawdził po prawej stronie, tylko od razu celownik na głowę

01:26:74 - haha co to miało być ? od razu namierzony z deagle w piachu ...
                                                      03:12:19- to dla mnie dziwne . zeskakuje i od razu namierza ...

https://www92.zippyshare.com/v/QKu2mF4a/file.html 

Pewnie dostanie UB bo zasłużony .
                                                     Czy zwykły gracz wychyla się i od razu oddaje strzał z podestu na A w stronę piachu i te podobne rzeczy  ? 

Decyzję zostawiam UBT ...

Edited by Dariusz

Dla ciebie dziwniejsze jest to, że zwyczajnie celuję w charakterystyczne miejsca, niż to, że cię ubiłem skanem w głowę z awp. I jeszcze masz problem, że na blisko wychyliłem się z deaglem zamiast z awp. Ja tej rozpiski w ogóle nie rozumiem.

Od tego momentu przyczepiłeś się do mnie. Sprawdziłem czy ktoś nam pleców nie robi od B, zdjąłem kogoś na respie i pobiegłem dalej w kierunku trupa. Zamiast zeskakiwać bezmyślnie z rampy, INTELIGIENTNIE zbiegłem pochylnią i zdjąłem cię na dole pod rampą. Nie skany, nie headshoty - bieganie i celowanie robi ze mnie odpała, a ewentualny unban to zasługa mojego portfela i układów.

FJbIOpR.jpg

Edited by COYG

Taka stypa na forum, a tu cyk taka perełka :laugh:

Każdy się myli Panie @Dariusz'u, ale nie brnijmy w błędy i zostawmy biednego, czystego @COYG'a w spokoju. :)

By SzanFi,

Twój post nie wnosi nic do tematu. Następny taki post zostanie ukarany warn'em za spam.

O wypowiadanie się w tym temacie proszone są tylko osoby  = ADMIN BANUJĄCY - OSOBA ZBANOWANA ( JEŚLI MA COŚ CIEKAWEGO DOPOWIEDZENIA BO COYG NIC SPECJALNEGO NIE POWIEDZIAŁ .. ) I OSOBY Z UBT !! 

By SzanFi,

Masz rację co do tego kto może się wypowiadać, jednak od pilnowania tego jest administracja forum, twój post(w większości na capslock'u) jest równie nie potrzebny co post wyżej. Następnym razem użyj przycisku "zgłoś" przy poście naruszającym/łamiącym regulamin.

-----PIERWSZE DEMKO------

41:44:73 - widział wcześniej jak gość wskakuje do piachu, przed wychyleniem CT mu jeszcze tupnął kilka razy

42:12:50 - wyleciał na pewniaka na mida ale ruchy celownika były naturalne, nie znał pozycji przeciwników którzy i tak go nie mogli trafić

44:29:22 - słychać, że CT tupnął gdzieś po lewej za bramą

44:38:46 - rzucił granat, gość stał dalej i dostał niewiele -> CT nie mógł stać po prawej przy boxie. Później najpierw została sprawdzona standarowa miejscówka przy ścianie, a dopiero po tym piach też na standardowej pozycji

-----DRUGIE DEMKO------

01:26:74 - w trakcie plantowania przez niego paki słychać strzały na longu, dla mnie oczywiste że od razu tam zerknie. Czas reakcji zanim namierzył / zauważył gościa w piachu w pełni naturalny, może nawet zbyt wolny

03:12:19 - CT z bramy B zabił TT, który za nim leciał - słyszał strzały i wiedział że jest blisko, poza tym to chyba nawet on obijał z AK Coyga, gdy ten był przy oknie tylko wycofał bo ammo mu się skończyło

Podsumowanie: akcje są czyste, przy większości z nich słychać było krok/strzał przeciwnika. Były momenty, gdzie COYG wychodził na pewniaka ale zwróć uwagę, że robi to cały czas niezależnie od tego czy w danym miejscu znajduje się przeciwnik. Nie mam żadnych wątpliwości co do tych akcji, dlatego nadaję UB.

ub.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage