Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
6 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
7 4FUN 51.77.49.68:27015
8 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
Dariusz

przyjęte Dariusz by wam Pomógł ? :>

Recommended Posts

Nick w grze: Dariusz
Imię: Darek
Link do profilu Steam: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:91055876
Staż w CS:  Steam mam od 2014 roku, ale tak to 10 lat z z roczną przerwą - nie jestem może pro graczem, czasem po prostu jest skill, czasem go nie ma :) 
Jak długo grasz na serwerach GanjaSkill.eu?:blisko  15 dni 
Doświadczenie w byciu adminem: Oj już nie pamiętam, ale na około 10 sieciach
Dlaczego Ty?:  Po 1 ) Gdy gram, nie ma admina, po 2) wyzwiska, obrazy graczy , obrażanie rodziców  = no katastrofa . Po 3) Niby tu macie, dobry AC, ale  i tak biegają gracze na SH itd , a odkąd tu gram , to nigdy nie widział , by były robione ss graczom .
Co się zmieni na serwerze, gdy zostaniesz adminem?: KULTURA / SPRAWDZANIE GRACZY / PORZĄDEK = W MIARĘ MOŻLIWOŚCI GRANIA = BO TRZEBA POGODZIĆ TO  Z PRACĄ
Znajomość AMXX [1/10]: - w czasie gry umiem obsługiwać AMXX , dodanie ADDBAN tez :) - to dla admina wystarczy moim zdaniem
Mutacja [ON/OFF]: to różnie 
Link do gt: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.49.144:27015/top_players/?query=Dariusz

Jestem na NIE.

12h

nikt Cie nie zna, widziałem Cię raz, jak pisałeś, że złożysz podanie na admina i tyle.

Posted (edited)
55 minut temu, SmuteK napisał:

Jestem na NIE.

12h

nikt Cie nie zna, widziałem Cię raz, jak pisałeś, że złożysz podanie na admina i tyle.

Gram codziennie, może gram wtedy gdy Ty nie grasz :) - i nie mów, za wszystkich, że nikt mnie nie kojarzy.
Muszę pogodzić obowiązki i w domu i w pracy.
Patrzyłem ostatnio z ciekawości nicki adminów, i żadnego nie widziałem, oprócz wczoraj opiekuna :)
A w ogóle, tutaj , by zobaczyć admina, to jak wygrać w LOTTO .. Ludzie się obrażają, grają na SH .. ,  ileś razy można pisać / zgloś gracza i nic z tego :)
No ale jeśli uważacie, że dodatkowy admin się nie przyda :)

Aaaa - i dodatowo  = często gracze siedzą na spekt po 2/3 mapy ...
Przykład z dziś - gracz OMEN - Po godzinie 14 wszedłem pograć , ledwo co się dostałem , od tamtej pory gracz OMEN na spekt .. i nadal siedzi ...

Edited by Dariusz

Posted (edited)

Jestem na NIE. Mało godzin przegranych. Wypowiadanie się w swoim podaniu. 

[edit]

@Dariuszspełniłem chociaz minimalna ilosc godzin na serwerze ;) a to chyba tez jest wazny argument. W 12h nie poznałeś zbytnio ludzi i serwera. Jednak np 25/30h to już jest ponad 2razy tyle :) Decyzja i tak należy do administracji. Mam prawo do tego co sądzę o twoim podaniu więc się wypowiadam. Moim zdaniem już za samo wypowiadanie się 2 razy w podaniu powinieneś mieć odrzucone podanie. Tak jak @SzanFi Ci napisał masz opcję edytuj ;) 

Edited by [*EcO*]

44 minuty temu, Dariusz napisał:

Gram codziennie, może gram wtedy gdy Ty nie grasz :) - i nie mów, za wszystkich, że nikt mnie nie kojarzy.
Muszę pogodzić obowiązki i w domu i w pracy.
Patrzyłem ostatnio z ciekawości nicki adminów, i żadnego nie widziałem, oprócz wczoraj opiekuna :)
A w ogóle, tutaj , by zobaczyć admina, to jak wygrać w LOTTO .. Ludzie się obrażają, grają na SH .. ,  ileś razy można pisać / zgloś gracza i nic z tego :)
No ale jeśli uważacie, że dodatkowy admin się nie przyda :)

Aaaa - i dodatowo  = często gracze siedzą na spekt po 2/3 mapy ...
Przykład z dziś - gracz OMEN - Po godzinie 14 wszedłem pograć , ledwo co się dostałem , od tamtej pory gracz OMEN na spekt .. i nadal siedzi ...

Nie spełniasz wymogów, nie zapoznałeś się nawet z regulaminem i wymaganiami na admina. Grasz codziennie?  https://www.gametracker.com/player/Dariusz/54.38.49.144:27015/ link do Twojego GT :) Kłamiesz, ja nie zaufałbym Ci. Jak dla mnie wypowiedzenie się w swoim podanie przekreśliło Cię definitywnie. Jeszcze raz, NIE.

24 minuty temu, [*EcO*] napisał:

Jestem na NIE. Mało godzin przegranych. Wypowiadanie się w swoim podaniu. 

Tak , wiem, że wypowiadanie się w podaniu, jest zakazane itd, ale chce UŚWIADOMIĆ administracji,  że nie ma żadnych adminów na serwerze ...
Jesteś na nie, bo mało godzin przegranych, - ciekawe czy nie zdażyło Ci się nigdy tyle np przegrać , złożyć podanie i zaoferować swoje podanie :) - Jestem adminem takim, że wolę posiedzieć większość rund i nagrać dobre demo, niż dać na szybko głupie SS graczowi :) , poświęcam swój czas, ale po to By  mieć 90 % pewność, bo w 100 % nigdy nie masz :)

8 minut temu, SmuteK napisał:

Nie spełniasz wymogów, nie zapoznałeś się nawet z regulaminem i wymaganiami na admina. Grasz codziennie?  https://www.gametracker.com/player/Dariusz/54.38.49.144:27015/ link do Twojego GT :) Kłamiesz, ja nie zaufałbym Ci. Jak dla mnie wypowiedzenie się w swoim podanie przekreśliło Cię definitywnie. Jeszcze raz, NIE.

Przecież napisałem, że pracuję tak :)
wiem ze mam 12 godzin :) tego nie ukrywam 
ale to chyba nie tobie oceniac - moge na PV  napisać wlascicielowi / opiekonowi gdzie ostatnio mialem admina :)

By SzanFi,

Nie wypowiadaj się we własnym podaniu masz od tego opcje "edytuj".

rfpEUaC.jpg

Szału nie ma. Mogłeś spełnić minimalne wymagania i wtedy startować. Nie rozumiem dlaczego ludzie tak wcześnie rzucają się po rangę. W tym tygodniu rzeczywiście mogłeś mieć problem, żeby spotkać admina, ale to raczej kwestia twojego gt. 

5 godzin temu, Dariusz napisał:

Po 3) Niby tu macie, dobry AC, ale  i tak biegają gracze na SH itd , a odkąd tu gram , to nigdy nie widział , by były robione ss graczom .

Ochujuzłoty. Ale co to ma do rzeczy XD to brzmi jakbyś wymagał od człowieka, żeby 24/7 siedział na serwerze i banował w sekundę. Screeny są słuszne w uzasadnionych przypadkach (np. ostatnio Kolip). Jeśli ktoś dobrze strzela i tylko dlatego ma dostać paczkę fotek do wrzucenia, to nie ma sensu. Uwierz mi, że gracze są sprawdzani. Perfidni odpaleńcy są kasowani właściwie z automatu, a ci pozornie czyści prędzej czy później są wyłapywani i banowani. Zielony napis na serwerze "Wstaw screenshoty.." nie jest wyznacznikiem.

Na serwerze przydałby się regularnie grający admin, ale problem w tym, że przez CS:GO jest o to trudniej, poza tym ludzie są coraz bardziej zabiegani i gracze wolą oddać się samej grze niż poświęcać czas na sprawdzanie, ogarnianie, rozpisywanie itp. Dorosły jesteś - sam rozumiesz.

Wg mnie najlepiej by było, gdybyś przed złożeniem podania dobił te wymagane godziny. Ułatwiłbyś sobie i opiekunom.

Mogłeś dobić te 3h i byłby spokój.
Również Cię nie kojarzę, ale może spowodowane jest to że gram późnymi wieczorami.
Daj się poznać, popraw GT posiedź troszeczkę na forum napisz parę sensownych postów i myślę że nie będzie problemu.
Teraz również jestem na NIE. Zapamiętaj na przyszłość aby nie wypowiadać się w swoim podaniu, oraz warto poczytać regulaminy.

Wszystko jest zrozumiałe... Pogodzenie pracy z domem , hobby i jeszcze na to gra nie zawsze chodzi w parze , więc zastanów się czy nadajesz się na admina.

Postaraj się spełnić wymagania. Dodatkowo wypowiadanie się w swoim podaniu jest trochę nie na miejscu ( za dużo się tłumaczysz - co pogarsza twoją sytuację ). 

Na chwilę obecną jestem na NIE.

Posted (edited)

Pewnie zaraz dostanę zjebkę, ale chciałem dodać coś a propos tych wypowiedzi w podaniach. Ustalone zostało, że są one dopuszczalne, jeśli odpowiedź ma dotyczyć jakichś fałszywych zarzutów, wyjaśnienia czegoś. Dla mnie to żaden problem, jeśli ktoś odpowie 2-3 razy pod warunkiem, że zbierze do kupy wypowiedzi kilku osób, zamiast kłócić się co drugi post o byle pierdołę. Tutaj chłop mimo wszystko tłumaczy jak to wygląda z jego strony. To już nie to samo, kiedy w podaniach wypowiadało się 40 (sick! XD) osób. Teraz jest to kilka osób i myślę, że można przymknąć na to oko. Nie ma co się trzymać schematów, do wszystkiego trzeba podejść indywidualnie. Podobnie jest w dziale banów. Często wycinek z konsoli + paczka screenów wystarczą, a jednak jeszcze pada komentarz, żeby zastosować się do wzoru, niepotrzebnie. 

A to ja:

QonBnTr.jpg

Edited by COYG

Posted (edited)

Z racji, że admini są nam potrzebni,a ty jesteś w miarę aktywny podanie przyjmuje, zgłoś się do mnie w celu zweryfikowania twoich umiejętności Steam/ts3 . 

Przyjęte.

przyjete.png

Edited by MasujTurboPtysia<3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage