Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
6 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
7 4FUN 51.77.49.68:27015
8 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
GROM

przyjęte Podanie GROM again

Recommended Posts

Imię: Miłosz
STEAN_ID: STEAM_1:1:210855832

Staż na serwerze: Rok
Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Miałem admina jak 5vs5 było na sieci i byłem przez 4 miesiące adminem na AWP.
Dlaczego chcesz tę posadę: Chciałbym otrzymać tę posadę, ponieważ pragnąłbym wesprzeć obecne grono administracji Only AWP, które nie jest liczne. Dałbym sobie z tym radę bo mam już spore doświadczenie i na serwerze lubi mnie trochę osób, choć są i takie za którymi nie przepadam i one za mną także ale liczy się że sympatyków mam więcej. Obecne grono adminów znam oprócz Eza. SM opanowany do perfekcji.
Oświadczasz znajomość regulaminów: Oświadczam

Zacząłeś się pojawiać na serwerze od ledwo tygodnia i już składasz podanie na admina? No tak średnio bym powiedział, tak średnio, w dodatku ta aktywność i tak jest mała.

edit: W związku z tym, że obecni adminowie (no oprócz Szanfiego) pojawiają się raz na ruski rok, więc zmieniam zdanie i jestem na TAK ;v 

hmm co by tu napisać :huh:

Moim zdaniem troszeczkę się pospieszyłeś z podaniem, powinieneś złożyć je za jakiś tydzień lub dwa, bo jak wspomniał @kubinho powróciłeś na serwer i grasz aktywnie od 1 Lipca.
Na plus to że byłeś u nas adminem i wszyscy admini Cię znają.
Na minus jednak czas od jakiego grasz znów na serwerze oraz to że ta aktywność nie jest ogromna (na ten moment 5 godzin)

Ogólnie rzecz biorąc to jestem bardziej na nie, ale aktualnie są wakacje i potrzebujemy aktywnych adminów, których chwilowo jest mało.

Podsumowując jestem za okresem próbnym.

Szczegóły ustalimy na pw. 

przyjete.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage