Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
6 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
7 4FUN 51.77.49.68:27015
8 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
[*EcO*]

przyjęte Podanie [*EcO*]

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick w grze: [*EcO*]
Imię: Daniel
Link do profilu

Steam: https://steamcommunity.com/id/eco1606
Staż w CS: No dobre kilka lat, będzie około 10 lat z przerwami.
Jak długo grasz na serwerach GanjaSkill.eu?: Obecnie gram tylko dd2 około 2 tygodnie. 
Doświadczenie w byciu adminem: Byłem adminem na dwóch serwerach innych sieci. Na jednym przez 2 miesiące, na drugim prawie pół roku (oczywiście nie byłem w tym samym czasie na dwóch na raz). Zrezygnowałem przez brak czasu. 
Dlaczego Ty?: Dlatego że często spotykam się z tym że brakuje admina w godzinach rannych/południowych. Mówię tu o godzinach 10-14, przeważnie w tych godzinach gram na serwerze, później brak czasu.
Co się zmieni na serwerze, gdy zostaniesz adminem?: Jeżeli zostanę adminem, zadbam o to żeby był porządek na serwerze, i kultura w jakims stopniu (sam nie jestem święty bo często mi się zdarza przeklnąć)
Znajomość AMXX [1/10]: Obecnie mocne 6, lecz jak dostanę szansę to przypomnę sobie i będzie 8.
Mutacja [ON/OFF]: ON
Link do gt: https://www.gametracker.com/player/[*EcO*]/54.38.49.144:27015/

Edited by MasujTurboPtysia<3

Posted (edited)

Na  NIE. Rejestracja w Pn podanie w Czw, zdecydowanie za szybko

Edited by Rolex

Posted (edited)

Niestety na nie. 

Już można przymknąć oko na to, że dopiero była rejestracja na forum o czym @Rolex wyżej napisał. 

Ale grasz na serwerze bardzo krótko, nie wszyscy Cię mogą z niego kojarzyć. Powinieneś dać się poznać, pograć, zobaczyć jak to wszystko wygląda i dopiero sie starać o admina. 

Wydaje mi się, że za jakiś czas spokojnie byś mógł znowu spróbować, ale na ten moment nie zmienię zdania. 

@Edit 

Co prawda potrzeba adminów, a widzę, że na dd2 byłeś juz w 2018 (przynajmniej ktoś pod tym nickiem), a co do amx to od razu sobie przypomnij na te 8 :D

Edited by Natalia.`

Witaj. Super , że chcesz zostać u nas adminem , jednak najpierw proponuję abyś nabył trochę dłuższy staż na naszej sieci.

Na chwilę obecną jestem na NIE. Złóż podanie za jakiś czas. Pozdrawiam

Ja jestem na tak, wszedłeś na forum dostosowałes się do zasad, 25 h na serwerze a mam nadzieję że to początek, myślę że jeszcze z 2-3 adminów i będziemy mieli dobra pakę na DD2. Kolejny kolega z krainy paprykarza a jak wiemy z nimi nie ma problemów :p

Edit

@Natalia.`chyba presja osób z góry sprawia że zmieniasz zdanie :p

Widuję Cię na serwerze, coś tam ustrzelisz czasem xd nie widziałem problemów z Tobą, dałbym szansę, brać póki ma chęci.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage