Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 51.75.34.69:27015
6 5VS5 #2 54.38.143.81:27015
7 3MAPS 145.239.18.200:27030
8 1V1 ARENA 54.38.205.228:27015
9 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
10 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

eQQ

przyjęte Kilka serwerów

Recommended Posts

No niezły pakiet. AWP 1.6 na próbę bym wziął i zobaczył co z tego będzie. W globala nie gram, więc się nie wypowiem.

Tutaj raczej nie chodzi o to, co my sądzimy. Tylko musicie przegadać parę spraw ze Scorpem + być może z udziałem jakichś ciekawskich osób. I na tej podstawie sami zdecydujecie, czy warto w to iść.

dobra, podpisujmy te papiery 

a tak serio  - jesli masz zamiar poważnie sie tym zajac, a nie jebnac to kiedy Ci się znudzi to jestem na tak. Wiele osób gwarantowało rozwój swoich serwerów, zajmowanie się nimi, a jak doszło co do czego, to brali nogi zapas.   

AWP mamy,, 1vs1 także - jednak cos ostatnio słabo się tam dzieje, trzeba sie rozwijać w strone CS:GO są serwery których nam brakowało i o które wiele osób się dopominało, może to zadziała. 

Liczba tych adminow mnie troche przeraza, mam nadzieje ze jeśli dojdzie do tego "transferu" to się nikt tu nie pozabija :p

Edited by Glykypikron

Sam tego Pana skierowałem tutaj, myślę że jest on spoko osobą i przydadzą wam się na sieci jego serwery :P, a co do rozwoju to wiem na co go stać i nie będzie z tym problemu :D, EQQ powodzonka, w razie problemów wal śmiało pw :)

Po wykresach na gt widać, że serwerki nie stoją puste, jednak moim zdaniem nie potrzebujemy ich wszystkich, ponieważ kilka z tych modów mamy już na sieci (chyba że pozmieniałbyś np dwie awpy na jakieś 3maps lub 5vs5) mimo to warto chyba zastanowić się nad Areną bo trzyma się lepiej niż nasza i przyjęcie jej wyszło by nam na dobre :D

Jestem za przyjęciem: Areny, Bhopa, AWPy CS1.6, i Only Mirage, zastanowiłbym się jedynie co zrobić z tymi dwoma serwerami awp tak jak pisałem wcześniej :)

Moim zdaniem można wziąć wszystkie serwery, nawet te AWP, ponieważ można zrobić w sumie dwa serwery AWP, tak jak jest to z jak z surfem, troche się pozmienia i git majonez :). Natomiast z 3 serwerem można by było otworzyć DR? lub HnS? 

Przerosło Cię prowadzenie sieci, a nie przerośnie utrzymanie tylu serwerów? Żebyś nie zaczął olewać serwery jak co niektórzy tutaj kiedyś... :)

Jestem na tak, fajnie by było gdyby znów było kilka serwerów więcej ;P

Edited by Napalm

Własnie na to czekałem XDD ! 

Bieremy wszystkie z awp #2 można przerobić coś innego(retake bądź 5v5) i arenkę tez możemy wziąć bo ostatnio krucho z naszą.Na only AWP 1.6 i only mirage to tak (OO!) bym sobie popykał :D Nie ma co się zastanawiać.

Jestem na tak.

@Glykypikron -  serwerów na pewno nie zostawię :) Jednak gdy mnie nie ma to moja cała ekipa ogarnia wszystko za mnie :) 

Co do dublowania serwerów,  rozmawiałem już o tym z @Scorpion Flail i nie ma nic przeciwko :)  Spójrzcie na @beken , również dubluje serwery i na złe mu to nie wyszło :) 

Jeśli chcecie nowe serwery DR , HNS czy tam 5v5 to mogę takie również postawić :) 

Również jestem na TAK.

Widać że serwery nie stoją puste. GT wygląda całkiem nieźle (szczególnie Only Mirage)

Only Mirage/Arenka/Bhop/AWP 1.6 popieram w 100%, przydadzą nam się nowe tryby gry.

Co do AWP i AWP#2 to jedną bym zostawił a 2 proponował bym przerobić na coś innego (tak jak wspominali wyżej), 2 serwery o takim samym modzie będą spoko.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage

• Create New...