Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
6 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
7 4FUN 51.77.49.68:27015
8 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
Awes

przyjęte Podanie

Recommended Posts

Imię: Patrick
STEAM_ID: STEAM_1:0:136015128
Staż na serwerze: 350h+
Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Adminem bylem jedynie na Teamspeaku, ale bardzo szybko sie ucze
Dlaczego chcesz tę posadę: Jestem osoba ktora sie zawsze w 100% angazuje i chce zawsze jak najlepiej. Lubie pomagac ludzia i nie pozwalam aby mi ktos "na nosie tanczyl". Gram codziennie na serwerze i jestem rozpoznawalny posrod graczy i te osoby ktore graja moge na mnie polegac gdy maja jakis problem to z zawsze z mila checia pomoge.

Oświadczasz znajomość regulaminów: Tak

Wybaczcie bledy ortograficzne poniewaz nie mieszkam w Polsce

A tam ortografia, aż tak w oczy się nie rzuca.

Ja z pełnego serca daje na TAK!

Awes to osoba pełna optymizmu, przyjazna, zawsze pomaga i rozmowny jak mało kto!

Nic dodać nic ująć, tylko brać!

SB czyste!

Awes jest graczem aktywnym, przyjacielskim i pomocnym.

Ma duży staż godzinowy, jest także bardzo rozpoznawalny wśród stałych bywalców, a przez częste i chętne pomaganie i nowsi gracze go znają.

Często zgłaszał mi gdy na serwerze były problemy i sytuacje konfliktowe, nie przypomin Uuuam sobie jakichkolwiek wybryków z jego strony.

Uważam że jest to osoba dojrzała i nadająca się na tą posadę - ode mnie zdecydowane TAK.

PS: Brak polskich znaków na klawiaturze czy biegłości w ortografii to zmora wielu osób na tym forum :p

Osobiście posiadam X lat doświadczenia w prowadzeniu własnych serwerów lub/i wspieraniu takich osób jako sam administrator czy Opiekun / Drugi Właściciel. Ten serwer rządzi się swoimi prawami i jest bardzo wyjątkowy, posiada w sobie taką niezliczoną ilość sytuacji tak niestandardowych oraz irytujących że nie jeden miałby ochotę sobie strzelić głębszego lub 3 aby się rozluźnić. Z doświadczenia na tym serwerze wiem że jest to zupełnie inny świat niż każdy inny serwer - wymaga to sporego doświadczenia którego tutaj brakuje - szybkie reakcje na to co się dzieje to podstawa i niestety admin TS3 tutaj nie pomaga, nie na tyle na ile jest to potrzebne.

Cieszy mnie jednak fakt o którym wspomniałeś zarówno Ty jak i moi przedmówcy, jesteś rozpoznawalny i w mojej opinii jest to jedyny argument który przemawia aktualnie za Tobą jako osobą która chce objąć to stanowisko. Niestety boje się że w momencie kiedy przyjdzie co do czego możesz mieć problem z podjęciem decyzji - bywało to i dla mnie tutaj trudne ze względu na natłok głosów zza pleców, z czasem może zrozumiesz co mam na myśli.

Pisząc ten krótki wywód który na pierwszy rzut oka neguje twoje podanie, stwierdzę iż nie ma tego w sumie na celu, od razu mogę powiedzieć: @Scorpion Flail, sprawdź logi i bierz, powód jest prosty: potrzeba temu serwerowi aktywnych ludzi którzy chcą wspierać ten serwer jako administratorzy, chcę Cie jedynie przestrzec że administrator powinien być sprawiedliwy i nie powinien w żaden sposób faworyzować nikogo - kolega, ziomek, zwykły gracz czy osoba której po prostu nie lubimy, to nie ma znaczenia - a na tym serwerze, szybko możesz się przekonać że przestrzegając tych zasad ludzie mogą mieć o Tobie zupełnie inne zdanie niż aktualnie. W pewnym sensie znane z autopsji :).

Na prawie sam koniec, poćwicz każda forme 4 komend: sm_ban, sm_kick, sm_gag oraz sm_mute - te dwie ostatnie musisz znać perfekcyjnie. Dlaczemu? Odpowiesz sobie samemu.

Dla formalności, na TAK, na okres próbny w celu weryfikacji czy dasz Sobie radę.

Pozdrawiam Charlie W.

Dziekuje za twoje rade, ale sam po sobie moge powiedziec ze piszac to podania to wiem w co sie "pakuje". Co do faworyzacji posiadam zimna krew i znajomy czy gracz beda zawsze tak samo traktowani, a co do ciezkich sytuacji ktore potrzebuja szybkej reakcji to wiem ze moze byc to skomplikowane ale wlasnie to jest cos co ja osobiscie lubie, rozwiazywac problemy w jakikolwiek sposob.

Masz szczęście, że nie jest to podanie na moderatora - podanie przyjmuję, zgłoś się do mnie na Steam :)

przyjete.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage