Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
6 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
7 4FUN 51.77.49.68:27015
8 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
Rolex

przyjęte Rolex podanie

Recommended Posts

Imię: Krzysztof
Link do swojego profilu steam i banid: https://steamcommunity.com/id/rolex_1983/
Staż w CS: 19lat
Staż w ocenianiu demek i screenów:  Jako admin na ganji miałem nie raz możliwość wykonywania i oceniania SS'ów, oglądałem sobie również demka innych graczy, potrafię też rozpisać demko.
Znajomość obsługi CDP: Znam ten program, jest bardzo pomocny do analizy demka, czy danego gracza, logi chatu , SID itp
Dlaczego myślisz, że nadajesz się na tę funkcję?:  Potrafię  odróżnić cheatera od skillowca, a w życiu prywatnym brzydzę się kłamstwem. Uważam, że przydam się ACT.

Tak jak Cię lubię muszę stwierdzić, że średnio się nadajesz - screeny to jedno, ale nie widzę tego przy oglądaniu dem CSGO.

Posted (edited)

Biorąc pod uwagę obecną sytuację sieci, zauważyć można szereg czynników, które działają na korzyść składającego podanie. Są to m. in. zmniejszona ilość tematów do rozpatrzenia, proste problemy do rozwiązania, a także klarowne sytuacje związane z czitowaniem. Kilka lat temu rzeczywiście potrzebny był team ACT, który w drobny mak roznosił typów z różnymi hl1, leisami, fovami, luciami, omijających bany, przerabiających screeny (sam kiedyś swoje tak wyczyściłem, że na dd2 już mi odpuścili ;)), ale teraz znajdujemy się w miejscu, w którym można trochę obniżyć wymagania. W końcu jest tutaj Clever (PDK) :D a co do CS GO - w razie W jest Golabinho. 

Innymi słowy: można brać, próbować. 

Edited by COYG

Ja oczywiście jestem na tak, każdemu należy się szansa. Jako Admin spisuje się dobrze. W obecnej chwili, nie mamy nawału, więc zacznie od podstaw, czyli sprawdzenia ssów. A jeśli chodzi o demka, nie ma filozofii by je sprawdzić i ocenić. Wszystkiego się idzie nauczyć. Tylko graj w CS:GO dużo, by sprawdzać demka, bo od 1.6 bardzo się różni xD

Jestem na tak. Potrzeba nam na tym stanowisku świeżej krwi. W tym przypadku lepiej dać szansę osobie, która posiada wieloletnie doświadczenie w CS 1.6, spełnia do bólu kryteria wiekowe i nie ma z nią żadnych problemów. Osoby odpowiedzialne powinny budować fundamenty naszej sieci. 

Sprawdzić czy chłop zna się na robocie i brać póki ma chęci. W obecnej sytuacji potrzeba każdej ręki chętnej do pomocy. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage