Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
6 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
7 4FUN 51.77.49.68:27015
8 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
kubinho

przyjęte Moderator kubinho? ;0

Recommended Posts

Imię: Jakub
Staż na sieci: 2,5 roku
Ile dziennie jesteś na forum: Praktycznie cały czas, kiedy jestem w szkole staram się wejść chociaż raz na 2-3 lekcje, zaś po szkole wchodzę w wolnej chwili zobaczyć co się dzieje.
Jakie masz doświadczenie w tej dziedzinie?: Nigdy nie byłem moderatorem, lecz używałem już szablonów moderacyjnych jako ACT. Myślę, że jestem w  stanie sobie poradzić na tym stanowisku i pojąć nową wiedzę.
Przekonaj nas, że nadajesz się na tę funkcję: Obecnie posiadam dużo wolnego czasu więc jestem w stanie pilnować porządku na forum i  pomóc obecnej Administracji. Obecni moderatorzy zapewne wiedzą, że staram się zgłaszać każdy post, który moim zdaniem znajduje się w złym dziale, posiada niewłaściwą treść etc. Staram się używać poprawnej polszczyzny i zwracać uwagę na interpunkcję jednak wiadomo, 
że czasem wkradnie się jakiś błąd. Staram się pomóc zawsze, kiedy jestem w stanie. Wiem, że nie jestem jakoś mega aktywny na chatboxie, ale to chyba ze względu na moją małą nieśmiałość
:D 

Oświadczam znajomość wszystkich regulaminów i zasad dotyczących forum oraz sieci.

Posted (edited)

Tak bo tak 

Edit: Jak już się ktoś przyjebał o moją wypowiedź i dalej ludzie są karani za pisanie postów to nie dziwić się, że nikt się tutaj nie wypowiada.

Wracając do podania - chyba logiczne dla każdego stalego bywalca dlaczego Kuba dostał ode mnie TAK - był głównym sędzią ACT, a nawet jako zasłużony niejednokrotnie pomagał wchodząc na serwery celem nadania jakiegoś mute/gaga. Potrafi pisać poprawnie po Polsku a jak dobrze wiemy nie każdy zielony to potrafi (sic!), jest aktywny i mimo, iż się nie udziela (bo gdzie się ma kurwa udzielać) to widać go dość często w "Kto jest online?".

EDIT v2:

Kocham takie osoby które pierdolą w stylu moderator powinien być aktywny itp. i na końcu "jestem na TAK" :D

Edited by dbk

Posted (edited)

Hmmm... Wydaję mi się że możesz sobie poradzić z ową rangą. Znamy się długo i na AWP trzymasz poziom jak i na forum. Jesteś rozpoznawalną osobą na sieci. Jestem na TAK

Edited by Stalker

tak bo malo ludzi zostalo kazda, pomoc sie przyda moim zdaniem :)

Jestem na tak, zaufana osoba która myślę że jest coś w stanie wnieść na forum ;)

Jestem na tak:

-Zaufana osoba

-Wysoka aktywność

-Niekonfliktowy

-Zgłasza posty naruszające regulamin

https://ganjaskill.eu/profile/22508-kubinho/?do=content&type=forums_topic_post&change_section=1

Nie widać Cię - a przynajmniej ja Ciebie nie widzę. Nie chodzi mi nawet o aktywność na sb, ale ogólnie dość kiepsko, moim zdaniem rzecz jasna, u Ciebie z aktywnością. Ogólnie nie jestem przychylny temu podaniu, ale moderator jest tutaj rzeczywiście potrzebny, żeby odciążyć resztę administracji. Reszta aprobuje, więc też jestem na tak. 

Na Tak,

-zaufany

-aktywny

-duży staż na forum

-bezkonfliktowy

Nada się na to stanowisko, nic tylko brać!

Posted (edited)

Za czasów, kiedy byłeś w ACT, miałeś mega aktywność, potem brakowało Ci czasu, przez co zrezygnowałeś z rang. Są wakacje, masz czas. Mam nadzieję, że nie złożysz ponownie odwołania, jak nie będziesz miał czasu:D Nie będę tu wypisywał twojej aktywności, jaki to jesteś super i takie tam, jestem na Tak.

@`happy Twoim tokiem rozumowania,  moderator powinien napierdalać posty, wpisy na sb dzień w dzień, tu nie chodzi o taką aktywność :D

Edited by Clever

Trzymam stronę @`happy
Kiedyś żeby być moderatorem trzeba było być aktywnym - nowi użytkownicy także by móc awansować na tą rangę muszą być 'widoczni' na forum, prawda?

mojej opinii powinieneś popracować nad swoją aktywnością.
Poza tym jestem na tak.

Dodatkowa pomoc może się przydać, zwłaszcza w nadchodzącym okresie wakacyjnym. Dam Ci szansę, podanie przyjmuję. Skontaktuj się z obecnymi moderatorami, wyjaśnią Ci co i jak.

przyjete.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage