Jump to content
  • Create New...

Nasze Serwery

1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 5 VS 5 54.38.133.66:27015
6 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
7 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
8 FFA ffa.ganjaskill.eu
9 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
10 GUNGAME gg.ganjaskill.eu
11 CLASSIC 145.239.237.154:27015
12 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Recommended Posts

Nick z gry: ❤опѵіє|rеѵоツ❤[HS]

Data zdarzenia: dzisiaj 16:45

IP/SteamID: STEAM_0:0:452386675

Na którym serwerze został nadany ban: 5vs5

Nick Admina banującego: Kubeq

Opis sytuacji: no to nwm w sumie XD dobrze gralem i ban tak o jak wyczekiwalem na midzie czekam na rozpiske znowu :ppp  mapa cbble 

Edited by ❤опѵіє|rеѵоツ❤

Nick podejrzanego:  ❤опѵіє|rеѵоツ❤'S

STEAM_ID:  brak
Serwer na którym został złapany: 5v5 CSGO
 Data złapania: 25.10.2018 około 17 godziny
Mapa (jeżeli niestandardowa to link do pobrania):
Rodzaj cheat'a: WH 
Link do GOTV: http://647112.node46.pukawka.pl/dem-de_train-1540031963-1540033690.zip
Rozpiska czasów (playdemo): do ok. 18 minuty nie może się wcelować i nie trafia od ok. 18 minuty zaczyna być lepszy, lecimy z czasówkami: 21.20 wychyla sie namierzony na ciało mimo że go nie było widać, 31.25 refleks kocurka :>, 32.25 tu też szybko zareagował, 35.55 dość szybko - tu się zaczyna być dobrze widoczna jego taktyka rozpiszę ją na końcu, 38:25 słyszał go lecz to wychylanie było mega głupie nikt tak nie wychyla mimo że go słyszał skacze po to żeby mu dać heda w skoku? to takie lekkie ukrywanie na siłe, 39:40 tutaj widać jak wychyla się nie jest wcelowany dobrze po czym wychyla sie i jest juz idealnie wcelowany , 40:20 ten strzał w sciane, 40:50 gwóźdź do trumny tzn. typek nie wychylił się on już oddał strzał

Taktyka PanaPodejrzanego: Wychylanie się i nie wcelowywanie się w pozycje tak jak normalny gracz (może jestem nie normalny ale jak wychylam to sie wcelowywuje tam gdzie chce się wychylić) po czym wychyla się już idealnie wcelowany na przeciwnika. I te strzały przed wychyleniem się i przez scianę myślę że są wystarczjącym dowodem. 

Myślę że Fadden miał rację, Fadden jest bardzo doświadczonym graczem znam go i wiem, że wie o tej gierce bardzo dużo. 

Pozdrawiam ;) 

Edited by KubeQ
  • Moderator

Przeanalizowałem demko, sprawdziłem każdą czasówkę po 2-3 razy i nie zauważyłem nic nadzwyczajnego. Niby "refleks kocura" a tak naprawdę to stał w miejscu i każdy wychodził mu pod celownik. Co do ostatnich czasówek to był to zwykły prefire, spodziewał się że będą od B.

Każdą z czasówek mogę wyjaśnić szerzej. Lecz nie teraz.

Leci UB

ub.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.