Skocz do zawartości

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 1v1 ARENA 145.239.18.200:27030
2 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
3 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
4 SURF EASY 193.33.176.43:27015
5 SURF HARD 193.33.176.66:27035
6 5 VS 5 193.33.176.73:27080
8 ONLY DD2 193.33.176.109:27015
9 COD MOD 4001 193.33.177.147:27015
10 DEATHRUN 193.33.177.87:27136
11 PAINTBALL 193.33.176.251:27015
12 ZOMBIE PLAGUE 193.33.177.51:27105
13 TEAMSPEAK 3 5.196.210.216:10194

Pukawka.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
15MinutPo

Gry z trybem Battle Royale

Polecane posty

Jaką grę bardziej wolicie z trybem Battle Royale

-PUBG

-Fortnite

-H1Z1: King of the Kill

Lub jakieś inne gry z trybę Battle Royale 

Nie mam porównania, grałem tylko w fortnite'a :)

Ja osobiście wole PUBGA ponieważ ma spoko grafikę fajnie się w niego pyka Łup z domów jest taki średni ale chociaż nie wszyscy są wykokszeni 

+ i -    PUBGA

+Gra jest bardzo dobrze rozbudowana lepiej niż wszystkie z trybem Battle Royale wchodzą cały czas jakieś nowinki nowe bonie lepsze kaski itp

- Gra niestety trochę kosztuje bo na steamie aktualna wartość gry to aż 72 zł ale i tak myślę że warto 

Polecam

Póki co preferuje fortnite ponieważ tylko on mi jakoś sensownie działa jak bym miał lepszego pc to bym raczej grał w Pubga.  

Napisano (edytowany)

Osobiście powiem, że każda z w/w gierek jest sama w sobie fajna/ciekawa 

PUBG - Grafika dość fajna, dwie mapy stara i nowa(starsza imo lepsza). W grze są bugi, które osobiście mnie zirytowały do tej gry ale osobiście daje 6/10 ze względu na dość mocne wymagania sprzętowe i nie każdy może w nią grać.

Fortnite - Grafika hmm z World of Warcraft Taka anonimowa jest smieszna, wyróznia się od PUBG lub H1Z1 tym, że mozną w niej budować, co naprawdę jest to akurat fajne w Niej, jest także za darmo co uważam, za najwiekszy plus tej gierki. Mapa jest jeszcze według mnie zbyt mała, którą powinni powiekszyć, bo przy 100 osobach to naprawdę w niektórych miastach to rzeźnia Osobiście 9/10 - Pełnej oceny nie dam, bo ma wiele niedociagnięc, ale osobiście uważam, że z czasem będzie to naprawdę świetna gra na nocne granie no i sredniej pólki komputery pociągną grę.

H1Z1 - Dziadek przy tych dwóch pierwszych tytułach nie ma co ukrywać, wedlug mnie to dzięki niemu powstały własnie gry Battle Royal,  jest ulepszany, w dalszym ciągu ma dużą rzeszę fanów, mapa grywalna, chodz często można się zirytować swoim pechem gra rownież warta grania na noc ze znajomymi :) osobiście daje 8/10 

Edytowano przez KRÓL_NAPALM

Fortnite jest grą przyjemniejszą dla oka i bardziej dynamiczną, niż HIZI czy PUBG. Fortnite pozwala na interakcje z terenem, którego innego gry tego typu nie mają. Są też minusy, tj. brak samochodów, ale na tak małą mapę są zbędne. W HIZI oraz PUBG jest lepszy filling strzelania w porównaniu do Fortnite. Ale jedną z przewyższających cech Fortnite jest to że jest darmowy i stale dopieszczany przez deweloperów,a nie jak HIZI aktualizaja co 2 miechy.

Dorzucę coś jescze od siebie a grą która posiada battle Royal jest minecraft. 

Go4thekill battleroyale z csgo, narazie nie jest jakos super dopracowane, ale spoko sie gra

Polecam sprawdzić  jescze Go4tk jest to mod do CSGO który jest trybem battleroyal, jest we wczesnej fazie wiec ciągle jest naprawiamy itp aczkolwiek gra na nim dość dużo osób więc łatwo znaleźć grę. Wystarczy wpisać na Google 'Go4tk Cs go' wejść na główna stronę założyć konto i już możemy grać wszystko jest automatyczne wyszukiwanie gry jak i pobieranie mapy i dodatków  

Ja to tylko w Fortnite grałem z wyżej wymienionych, jakoś te inne gry z tego rodzaju mało mnie przekonują.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage