Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 51.75.34.69:27015
6 5VS5 #2 54.38.143.81:27015
7 3MAPS 145.239.18.200:27030
8 1V1 ARENA 54.38.205.228:27015
9 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
10 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Grzesio123

Przyjęte [Strażnik] Grzesio

Recommended Posts

Nick : Grzesio

Steam/NonSteam: Steam

Staż na serwerze: 38 h

Ogólne doświadczenie w byciu adminem: No już bywałem adminem, moge dużo czasu spędzić na danym serwerze na luzie i pilnować by nie było fk itp.

Znajomość komend amx [1/10]: takie 5/10

Jesteś w stanie wspomagać serwer finansowo?: jasne

Oświadczasz znajomość regulaminów:  TAK

Mutacja [ON/OFF]: ON

Mikrofon [ON/OFF]: ON
Umiejętność prowadzenia w CT [1/10]: takie 7 lub 8/10

Dlaczego właśnie Ty?: Ponieważ jak wyżej wspomniałem dużo czasu potrafie spędzić na danym serwerze, mam czas tak więc nie będzie biegania po admina tylko ja będę mógł pilnować by nie było FK licznych itp. by wchodziły ogary do CT
Kilka słów od siebie: Jestem Marek i mam 14, moje zainteresowania to informatyka i sporty. Także jestem dobry z matmy, co nie którzy co wybierali matme na zabawie pt.: "szkoła" doświadczyli tego. Dużo razy słyszałem na tym serwerze od nie jednej osoby: Grzesio, masz admina? , Kiedy będziesz miał admina itp. myślę że się nadaje

Niby wymagania masz wszystkie spelnione ale te posty są zrobione na szybko, dobra ale do rzeczy. W CT prowadzisz dobrze lecz irytuje mnie Twoja kultura osobista. Niekiedy nie panujesz nad sobą i puszczasz nie złą wiązanke do innych graczy. Przytocze tutaj sytuacje z wczoraj, kiedy to  zabilem Cie i to byl FK po czym zacząłeś mnie wyzywać. Dalem Ci Freeday w zamian za to a Ty dalej swoje.
Ja obecnie jestem na NIE, opanuj troche emocje nastepnym razem.
Pozdrawiam

Co do niego nie wahałbym się długo. Oczywiście, że jestem na tak. Co rusz zgłasza mi problemy na serwerze, bardzo stara się pomagać innym jak potrafi. No może trochę za poważnie do tego podchodzi, bo gdy uważa że coś jest źle to potrafi postawić na swoim - co jest w tym wypafku jedyną wadą. Uważam, że warto dać szansę [emoji6]

Ja także będę na Tak.Pomimo swojego wieku jest ogarnięty na serwerze jest często,pisze do mnie jak coś się dzieje na serwerze,pomógłby serwerowi,i przydała by się kolejna para rąk do pomocy,posiada mutacje umie prowadzić w ct.

Ja już tyle nie gram na jailu, ale jak gram to ten pan jest. On jest Ogarnijety , Mutacje ma , amx jest ok. Na TAK!

iceboy pisałem ze tyle nie gram, ale gram.

Edited by `Stefan.

Stefan Jak nie grasz to Po Co się wypowiadasz?

Będę na tak, okres próbny.

Muta

Steam

Jak na swój wiek można powiedzieć że Coś ogarnia

Jestem na TAK :)

Wiele razy zgłaszał graczy psujących grę. Poza tym wymagania spełnia. Można dać szansę ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...