Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
McKev0

Odrzucone McKev0 drugie podejscie

Recommended Posts

Radze przeczytać ps!
Czy wykonałeś minimum 3 zlecenia? (podaj linki): http://ganjaskill.eu/topic/49171-sygnatura-zero

http://ganjaskill.eu/topic/49151-nowa-sygna-fur-mich-pls-d

http://ganjaskill.eu/topic/48919-avatar-qqq/
Od kiedy zajmujesz się grafiką: ok. 4 msc. nie wiem ile dokładniej
Ile masz wolnego czasu: no sporo czasu. Zawsze po szkole gdy wlaczam komputer to wchodze od razu na wasze forum w tym ogladac zlecenia i robic prace ;)
Jakiego programu używasz: Na razie w gimpie robie wiekoszosc ale powoli obczajam photoshop cs6 (znalazlem darmowy)
Parę własnych prac:
MqR2MvM.png
mOtxj3G.png
iCcNzxM.jpg

P.S - Wiem, że prace nie są idealne, ale nie miałem zbytnio pomysłu

Kevo właśnie o to chodzi !! Grafik musi mieć pomysły. 3 ye przykładowe prace są, lekko mówiąc nie ładne. Jedyna praca jaka mi się spodobała, to twoje profilowe "Kevo" i to tylko dlatego ze napis jest spójny z tłem. Według mnie nie potrafisz łączyć kolorów. Radzę tobie brać lekcje u freshera, on to z ciebie zrobi zdolniache. Jestem na nie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Przykro mi, ale jestem na NIE

Twoje prace nie pokazują w żaden sposób talentu. Nie jestem pewna, ale chyba sama bym potrafiła ściągnąć zdjęcie z internetu i dodać tam jakiś napis. Wydaje mi się, że nie masz żadnego pomysłu na swoje prace. 

Po Twoim zachowaniu na forum widzę tylko chęć osiągnięcia za wszelką cenę czegoś więcej. Nie jest to nic złego. Masz ambicję i chcesz coś wnieść na tą sieć. Mimo wszystko wstrzymaj się troszkę, popracuj, poćwicz. Dopiero później złóż podanie. 

Odczekaj trochę, zaskocz Nas wszystkich Twoimi pracami, a z pewnością będę na TAK :)

W paincie nawet da się wykonać pracę na takim poziomie jak to przedstawiłeś z gimpa czy jak się chwaliłeś ps, ponadto mam wrażenie że szukasz na siłę jakiejkolwiek rangi innej od zwykłego użytkownika, jestem na nie.

W paincie nawet da się wykonać pracę na takim poziomie jak to przedstawiłeś z gimpa czy jak się chwaliłeś ps, ponadto mam wrażenie że szukasz na siłę jakiejkolwiek rangi innej od zwykłego użytkownika, jestem na nie.

przepraszam ze sie wypowiadam

No ale darknes smialo zrob takie prace w paincie duzo sie nad jednym rysunkiem napracowalem i nie pozwoloe by ktos co wgl nic nie umie robic mi tak pisal. Tak szukam rangi bo grafikow tutaj prawie zadnych nie ma jest tylko fresher

przepraszam ze sie wypowiadam

No ale darknes smialo zrob takie prace w paincie duzo sie nad jednym rysunkiem napracowalem i nie pozwoloe by ktos co wgl nic nie umie robic mi tak pisal. Tak szukam rangi bo grafikow tutaj prawie zadnych nie ma jest tylko fresher

Ale nawet jezeli jie masz grafika, możesz wykonywać pracę na forum. Grafik jest dla osób, które ie na tym znają.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Powiem tak, ja nic nie muszę robić na siłę, jeśli będę chciał wykonać jakąś pracę to ją wykonam i abyś tylko nie zdziwił się że nic nie potrafię, ale to przecież Twoja kandydatura to co obchodzą Cię umiejętności innych, co, jak zrobię pracę lepsze od Twoich to ustąpisz mi miejsca? a czas poświęcony na pracę ma mało do rzeczy, analfabeta który stara się napisać jakiś wyraz przez kilka godzin wciąż pozostaje analfabeta który pisać nie potrafi. Racja, mamy mało grafików, ale dlatego bo nie wybiera się pierwszych lepszych. Dorośnij, przestań żyć kolorkiem bo poza umiejętnościami liczy się także zachowanie. Zobacz sobie ile np. ile opowiadań dodałem, żadne że względu na rangę redaktora, pomimo że zachęty że strony innych były.

I osobiście wolę aby był sam fresher który potrafi i to dużo aniżeli grupka pyskujących laików. Dałeś popis przy podaniu na dd2, jeżeli Twój "wróg" złoży podanie na grafika czy moderatora to tak samo wyrazisz się na temat forum ? Zastanów się.

Skończmy dywagację, jeżeli nie chcesz się pochwalić nowymi pracami to temat zostaw i czekaj na decyzję. Masz jakieś ale, zapraszam na pw. :)

Tak jak Gicio napisał, chcąc zrobić coś dla graczy nie potrzeba rangi.

Ranga Grafika jest nadawana ludziom, którzy się na nią nadają.
Już prędzej ja powinienem na niej wisieć, niż ty.

Zrozum dziecko - dodanie dapisu do obrazka nie czyni z ciebie grafika.
Grafik musi umieć samemu robić tło, modyfikować je, tworzyć elementy graficzne, które będą ze sobą spójne.
Ty generalnie dodajesz napis w paincie..

I jeszcze to szpanowanie paintem.
W paincie to możesz sobie pograć w kółko i krzyżyk.
Żeby zrobić dobrą pracę musisz mieć dostęp do warstw -> gimp / Photoshop / kilkanaście innych mniej skomplikowanych i darmowych.
Jestem na NIE. Nie nadajesz się na tą rangę jak mało kto..

Ranga Grafika jest nadawana ludziom, którzy się na nią nadają.

Już prędzej ja powinienem na niej wisieć, niż ty.

Zrozum dziecko - dodanie dapisu do obrazka nie czyni z ciebie grafika.

Grafik musi umieć samemu robić tło, modyfikować je, tworzyć elementy graficzne, które będą ze sobą spójne.

Ty generalnie dodajesz napis w paincie..

I jeszcze to szpanowanie paintem.

W paincie to możesz sobie pograć w kółko i krzyżyk.

Żeby zrobić dobrą pracę musisz mieć dostęp do warstw -> gimp / Photoshop / kilkanaście innych mniej skomplikowanych i darmowych.

Jestem na NIE. Nie nadajesz się na tą rangę jak mało kto..

Znajdź prosze gdzies w google takie samo tlo.. Powiem ci tak ze zrobilem to sam i nie dam sie obrazac jakiemus "panu" Jak sie nadajesz na grafika to pokaz pare prac. I gdzie ja to kurde robilem w paincie? No gdzie jak nie widzisz to idz do okulisty to ci pomoze. Tylko obrazac inne osoby potrafisz i wyzywac od dzieci. Ja jestem ciekaw ile ty masz lat, bo nie kazdy w internecie podaje swoj prawdziwy wiek. Bo jak poda to sie z niego wysmiewaja. Tak jak polowa osob ze mnie na tym forum co i tak wiekszosc to gimbusy

Jedna z twoich prac posiada (może..) oryginalne tło.

Jedna to efekt zabawy suwakami w photoscape, a reszta to tylko i jedynie napisy.

Ile mam lat? 21.

Jakieś moje prace? -> grafika do tego : http://www.cs-boost.pl/

Stare logo gajni itd.

Nie jestem zajebistym grafikiem, dlatego też nie ubiegam się o takową rangę :)

Nie nadajesz się na tą rangę. Może, jak spędzisz jakieś 2-3 lata na nauce, to będziesz się nadawał.

Na razie się nie nadajesz.

I zapamiętaj. Przyjmuj krytykę a nie atakuj krytykujących, bo w taki sposób pokazujesz swoją dziecinność.

Odrzuciłem twoje ostatnie podanie i to zostaje odrzucone z tego samego powodu.

Nie jesteś grafikiem, daleko Ci do bycia grafikiem nawet na forum które z grafiką nie jest związane XD

P.S - Wiem, że prace nie są idealne, ale nie miałem zbytnio pomysłu

To po co mi dajesz takie prace skoro wiesz, że są tragiczne ?

[Dodano: 14 wrzesień 2016 - 23:01]
podanie_odrzucone.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...