Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
TONAPEWNONIESASY

Odrzucone Od napisu do obrazu :D

Recommended Posts

Czy wykonałeś minimum 3 zlecenia? (podaj linki): Tak: http://ganjaskill.eu/topic/49151-nowa-sygna-fur-mich-pls-d/         http://ganjaskill.eu/topic/49171-sygnatura-zero/  http://ganjaskill.eu/topic/49163-a-ja-poprosz%C4%99-sygne-d-sygnatura-mckev0/

Od kiedy zajmujesz się grafiką: myślę że tak 3 miesiące już będzie..

Ile masz wolnego czasu: 4-5 godzin ale na pasje zawsze znajdę czas ...

Jakiego programu używasz: AfterShot Pro 2.3

Parę własnych prac: Pt7PzpR.jpg  vVrx0o1.jpg

vqHvatg.jpg

wystarczy :D?

Mam dużo uwag do Twojej pisowni na forum, a jeszcze większe do tych grafik.

Piszesz nieczytelnie i nadużywasz kolorów oraz różności czcionek.

Grafik musi już coś sobą reprezentować. Chociażby dlatego nie jestem za tym byś nim został.

Same obrazki pozostawiają wiele do rzeczenia, jesteś początkujący i młody. Podszkol się w tym, może Fresher da Ci jakieś porady i wtedy próbuj 

Zaczelo sie.. Ja zloze podanie to on tez musi..

Sorry ale jestem na nie. Wiem, że ja też nie jestem super grafikiem, ale te prace nie są nalepsze..
//edit
Ja wiem ze ty umiesz i masz jakies ciekawsze prace.. Tylko ich nie pokazales:)

//edit2

Z edytowałem ponieważ go obraziłem nie chcący.. 

Edited by McKev0

McKev0 moim skromnym zdaniem obaj jestescie na tym samym poziomie, "twoje prace" tez sa smieszne.

Obaj musicie jeszcze wiele godzin pocwiczyc

Haha.. Ktos tu nie umie czytac ze zrozumieniem :) Napisalem wyraznie typie ze nie jestem super grafikiem. Jesli chodzi o tamte prace to wedlug mnie przeszlosc. Juz sie poprawilem bo efdoer dal mi wskazowki i motywacje

Haha.. Ktos tu nie umie czytac ze zrozumieniem :) Napisalem wyraznie typie ze nie jestem super grafikiem. Jesli chodzi o tamte prace to wedlug mnie przeszlosc. Juz sie poprawilem bo efdoer dal mi wskazowki i motywacje

Typie ?? do kolezkow mozesz sie tak zwracac jak ci pozwalaja chlopaczyno.

No widac kto nie uzywa mozgu i nie potrafi czytac ^^ kazdy ma prawo do swojego zdania i powinienes moje przyjac na klate a zamiast sie tu oburzac jak typowy gimnazjalista cwicz dalej i udowodnij , ze robisz postepy w kolejnym podaniu bo licze , ze nie poddasz sie latwo i sprobujesz ponownie zostac tutaj grafikiem.

Druga sprawa, nie powinieneś  komus pisac , ze jego prace sa smieszne bo to troche jest przykre dla chlopaka , ktory cos tam probuje robic ale wiadomo poczatki sa najtrudniejsze. Przy twoim podaniu nikt tak nie pisal i chyba sam bys tego nie chcial.

Jestem na nie i popieram w części to co napisali wyżej.

Masz potencjał, więc go nie zmarnuj. Jeżeli nadal będziesz dążył ku swojemu celu to wiem, że następnym razem nam szczęki opadną na widok Twoich prac.

Co do Ciebie McKev śmieszne to jest Twoje gówniarskie zachowanie. Sasy chociaż zrobił coś więcej niż dodanie napisu. Jeżeli chcesz w taki sposób oceniać innych to najpierw oceń siebie.

Tyle ode mnie. Powodzenia.  :)

Jestem na nie. Prace same mowią za siebie. Nie zadbałeś nawet o jakość zdjęć z internetu. To jest stanowczo za mało by zostać grafikiem. Pobaw się troche w Photoshopie Cinema4D a nawet w Gimpie a nie w programie głownie służącego do rozjaśniania zdjęć.

btw. Następnym razem przestań pisać jak kosmita bo ledwo co ciebie można rozczytać.

Typie ?? do kolezkow mozesz sie tak zwracac jak ci pozwalaja chlopaczyno.

No widac kto nie uzywa mozgu i nie potrafi czytac ^^ kazdy ma prawo do swojego zdania i powinienes moje przyjac na klate a zamiast sie tu oburzac jak typowy gimnazjalista cwicz dalej i udowodnij , ze robisz postepy w kolejnym podaniu bo licze , ze nie poddasz sie latwo i sprobujesz ponownie zostac tutaj grafikiem.

Druga sprawa, nie powinieneś  komus pisac , ze jego prace sa smieszne bo to troche jest przykre dla chlopaka , ktory cos tam probuje robic ale wiadomo poczatki sa najtrudniejsze. Przy twoim podaniu nikt tak nie pisal i chyba sam bys tego nie chcial.

No dobra przesadziłem. Z edytuje post. Jeśli cię obraziłem to przepraszam. Ok ? 

Śmiało mogę powiedzieć, że COYG robi lepsze prace od ciebie co zaprezentował ostatnią sygnaturą :)

Podanie napisane nieestetycznie, prace wyglądają tragicznie.

Podanie odrzucam :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...