Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Sign in to follow this  
McKev0

Odrzucone Podanie na Grafika.

Recommended Posts

Czy wykonałeś minimum 3 zlecenia? (podaj linki): http://ganjaskill.eu/topic/49088-sygnatura-destroyer/, http://ganjaskill.eu/topic/48919-avatar-qqq/, http://ganjaskill.eu/topic/49050-avatar-zouza/. Niestety więcej nie mogłem, bo mało kto prosi o grafikę.
Od kiedy zajmujesz się grafiką: Bardzo długo. Wcześniej robiłem banery/avatary na youtube (zamówienia) i nie było na mnie żadnych skarg. Wiem, że te moje pracę nie są teraz super piękne i teraz ktoś może powiedzieć, że "dodajesz same napisy do gotowych zdjęć.". Takie jakie dostaje zamówienie taką robię prace. Czasem ktoś mnie poprosi bym dodał napis tylko do jakiegoś zdjęcia,a czasem żeby zrobić mu jakiś obraz/awatar/baner.
Ile masz wolnego czasu: No teraz są wakacje więc bardzo dużo czasu. (nie mówię, że po wakacjach będzie gorzej..)
Jakiego programu używasz: Na razie Gimp 2.8. Ale gdy się tutaj dostane to może coś kupię lepszego.
Parę własnych prac: HZrMbLD.jpgmNDWxRh.gifcPr0voR.png

P.S - Obrazki wykonałem samodzielnie oraz napisy! Więc proszę nie osądzać o kopiowanie! itp, itd!

Edited by McKev0

Nie wierzę..

Masz chęci, ale te prace nie nadają się na rangę grafika.

Nie chce krytykować, ale takie coś można stworzyć w raczej każdym darmowym programie do przerabiania, tylko wystarczy ściągnąć różne czcionki.

Skoro masz gimpa to naucz się z niego czegoś więcej niż dodawanie napisów. Sama korzystam tylko z PhotoScape i odkrywam co ma ciekawego. Bawie się tym na poziomie amatorskim, jak nie niższym. 

Spójrz na pracę grafików forum, a na swoje. Porównaj. Wybacz, ale ich prace, a Twoje to niebo a ziemia. Oni potrafią stworzyć od "podstawy" tzn od czarnego/białego pola, na jakieś cuda. A Ty? 

Bardzo długo zajmujesz się grafiką? Bardzo długo tzn ile? Bo nie chce mi się wierzyć, że przez rok potrafisz tylko takie coś.

Jeżeli robiłeś banery na yt to pokaż je. Powinieneś pokazać swoje najlepsze prace, żeby przekonać innych, że się nadajesz, a nie prace które sam podkreśliłeś "niektóre" wykonałeś sam.

Zdecydowanie jestem na Nie..

Jednak jeżeli naprawdę lubisz to robić, to nie przestawaj. Zacznij od podstaw (według mnie to co teraz robisz to jest podstawa) i rozszerzaj swoje możliwości, ponieważ Gimp ma ich wiele. Pooglądaj poradniki na yt jak z niego korzystać, co kryje, a może następnym razem nas zaskoczysz. Powodzenia.

Stworzenie typografi na gotowy obraz z google nie czyni z ciebie grafika :)

Sama typografia jest tragiczna, a nic innego nie mogę oceniać bo nie jest twoje :O

Forum potrzebuje grafika, ale prace jakie ty robisz może zrobić dosłownie każdy.

Poćwicz jeszcze trochę, nie dodawaj samego napisu mówiąc, że jesteś grafikiem i złóż podanie jeszcze raz :)

Podanie odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...