Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 ZM 91.224.117.11:27125
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Ars^m Dyament.!

Przyjęte Arsik podejście drugie.

Recommended Posts

Nick: Ars^m Dyament.!

Steam/NonSteam:Gra na platformie steam

Staż w CS: Ponad kilka lat(tzn 4,5)

Jak długo grasz na serwerach GanjaSkill.eu?:Ponad dwa lata

Doświadczenie w byciu adminem:Miałem na ganji już kilka adminów, i nadal mam na bf2

Dlaczego Ty?:Małooo adminów... tzn. COYG, INS, oraz Crazymat. Jammo przerwa. Czity często na serwerze latają, jak nie aim to sh to wh to multihack... A ja jestem bardzo często na serwie.(różne nicki: Ars^m Dyament.!, Ars^m Dyament!. , sandaly admina, sandaly COYG'A, sandaly McKay'a itp. :D).

Co się zmieni na serwerze, gdy zostaniesz adminem?: Zmniejszy się ilość cheaterów oraz nie będzie wulgaryzmów, obrażania. Reszta jest w pożądku :)

Znajomość amx [1/10]: 9,5/10?

Mutacja [ON/OFF]: ON

Jest Moderatorem i adminem bf2, z zaufaniem problemów nie będzie. Weteran (spędzone 2 lata), wiek to nie wszystko, dlatego jestem na tak.

Ja również na tak, młody chłopak ale ma coś w głowie( za "pączka" nie dostał przecież moderatora i admina :D ) staż OK! Na serwerze często : )

PS. Ja też mam admina na DD2 :D

Wielkie TAK

-Steam

-Doswiadczony

-Weteran:D

-Pomocny widać ze się stara:)

Nie spodobalo mi sie twoje klamstwo. Zaufalem Ci, myslalem ze naprawde masz te 17 lat, Ty jednak oszukales nie tylko mnie ale cale for

um. Dla mnie moderator powinien Ci wystarczyc...

Jestem starszy jedynie o rok, ale nie jestem taki lachy jak Ty... Wladza, wladza w rece wladza..

Nie.

Byłbym na tak ale twoje kłamstwo to jest przesada .

Jak napisał [i'm so happy.].

Człowiek który kłamie jest nie godny zaufania na tym stanowisku .

Więc sorry ale na nie. 

Tak patrzę na to poprzednie pytanie (gdzie nawet nie zdążyłem odpowiedzieć - tak szybko zamknęli...) i patrzę jak młodniejesz z czasem :D

Się tak lekko zastanawiam co do twojego wieku, może masz te 15 lat... za coś musieli ci tego moda dać więc olej w głowie musisz mieć. Niestety jednak dobrzy panowie u góry naprowadzili nas na twoje kłamstwo, które jest niestety BARDZO przeszkadzające twojej osobie przy staraniu się na pozycję admina tego serwera.

Niestety jednak przyznam, adminów (tych naprawdę siedzących na serwie...) jest mało, więc możnaby dać jednak małą szansę... - tak, to jest jedyny powód na tak.

Niemniej jednak, mój głos jest na NIE, ponieważ nie warto sadzać wysoko osoby niegodnej zaufania - kłamiącej nawet w tak błahej sprawie jak wiek.

Jestem na tak

-Często online
-miły
-ogarnia

Jedyny minus to to że arsik ma rude włosy nie wiem czy Wam to przeszkadza mi tak trochę .

Powodzenia !

Ps. Moja wypowiedź nie zawiera żadnych żartobliwych stwierdzeń.

Też jestem na Tak, czemu nie...

- często na serwerze oraz steam..

- miły, ogarnięty

- wiek wiekiem, ale jak na 15 latka jest bardziej ogarnięty niż nie jeden 18 latek...

PS. 

@Strefson- wg Cb minusem jest, że Ars ma rude włosy a niżej napisałeś, że Twoja wypowiedź nie zawiera żartów. Wynika z tego, że ........ ARS!!!! na steam ale jużżżż! wytłumaczyc się musisz!  :)

Ostatnio dosyć często grywam i faktycznie najbardziej dostępny wydajesz się właśnie Ty. Często jesteś na dd2 i wydaje mi się że potrafisz odróżnić czita od dobrego gracza. Masz moje TAK.

+Grasz często,

+Może sobie poradzisz

+Doświadczenie

+Staż na sieci

Tak

+Moderator

+Staż na Ganji

+Doświadczenie

+Grasz często na serwerze

-Jesteś rudy

+Weteran

Jestem na tak :D

Ja bym był na tak gdyby nie to kłamstwo, masz admina na bf2 i masz moderatora, ale tak jak mówił I'm so happy. oszukałeś forum i serwer mówiąc że masz 17 lat a teraz nagle się okazuje, że 15 dla mnie takie zachowanie było troszkę dziecinne.

Nie.

Kłamca, Kłamca! Takich osób nie chcemy, aby Ci Moda zabrali!
Nie, Nie, Nie!
Zachowałeś się jak dziecko.

Sory ale nie, okłamałeś nas - czyli nie jesteś zaufany.
Oszukiwanie forum, ja mam 14 lat i się do tego przyznaję..

to zachowanie nie jest na twoim poziomie, za kłamstwo powinieneś stracić rangę moderatora.

Oczywiście że NIE ludzie nie macie własnego zdania? On nas oszukał i dostał moderatora za KŁAMSTWO który powinien być mu w tej chwili odebrany.

Miesza się w nie swoje sprawy serwera i zamykał podania na JB:CSGO kiedy Opiekun serwera ma decydujące słowo....

-Oszust

-Podanie szpetne na odwal się.

A ja, o dziwo, jestem na tak.
Pamiętacie - to ja jestem odpowiedzialny za MODERATORÓW, i gdybym mu nie ufał to by tej rangi nie miał.
Człowiek ten może i nieco prawdy zataił, ale powiedział to i przyznał się w dziale administracji.
Moim zdaniem jest godny dania mu szansy..

Jednakże admin na dd2 powinien mieć min. te 16 lat..

Mimo wszystko jestem na tak. Pokazałeś mi jaki jesteśi ufam ci.

Podanie przyjmuje, jeśli jednak reszta administracji będzie przeciwko - może je bez kontaktu ze mną odrzucić.
Zgłoś się do mnie JUTRO, lub do np. scorpiona albo koysa.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...