Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 51.75.34.69:27015
6 5VS5 #2 54.38.143.81:27015
7 3MAPS 145.239.18.200:27030
8 1V1 ARENA 54.38.205.228:27015
9 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
10 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Zła Oli

Płeć Piękna

Zła Oli last won the day on June 7 2016

Zła Oli had the most liked content!

About Zła Oli

 • Rank
  Okrutna, zła i podła.
 • Birthday 12/17/1998

Profile Information

 • Płeć
  Żeńska
 • Miejscowość
  Stalowa Wola
 • Zainteresowania
  Sport, Piłka nożna, WWE, e-sport, gry komputerowe.

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  ZUA

Contact Methods

 • Skype
  buferfly

Recent Profile Visitors

7120 profile views
 1. http://screenshot.sh/oBD9BN6Jc9f2v Tak wygląda większość moich zdjęć XD
 2. Jaka ładna i przystojna ekipa! Dobra robota z filmikiem, pełna profeska :)
 3. Widziałam już ten filmik Natalka. Również uważam, że jest niezwykle ciekawy i warto go sobie obejrzeć :)
 4. Mimo, że nie gram dużo na serwerze czuję się upoważniona żeby też się wypowiedzieć. Niestety mieszkam z Psycho pod jednym dachem, więc wiem wszystko. Mimo, że aktywnością na forum nie świeci, bo po co skoro nie pełni tu żadnej funkcji. Kto gra na serwerze to na pewno go zna. Gra bardzo dużo, nie wdziera sie w kłótnie i myślę, że można mu dać szansę. Najpierw na okres próbny, a jak coś odwali to out!, ale wątpie.
 5. Czytając to musiałam wziąć głębszy oddech. To jest w stu procentach prawda. Jednakże ja należę do osób, które wolą się spotykać, rozmawiać, uwielbiam obserwować ludzi, ich zachowania, reakcje. Fascynuje mnie to jak każdy człowiek inaczej reaguje na te same sytuacje. Jak mam z kimś rozmawiać to wolę jednak na żywo, żeby widzieć osobę z którą rozmawiam. Na "fejsbuczku" piszę dosyć często tylko z jedną osobą, gdyż nie mamy sposobności aby umówić się i zobaczyć na żywo. Dlatego ta osoba jest dla mnie wyjątkiem, bo lubię osobowość tego człowieka. Ludzie mnie pytają jak się spotkamy, "czemu nic nie piszesz, czemu się nie odzywasz, czemu nie chcesz ze mna rozmawiać". A co robimy teraz? Po to się spotkaliśmy, żeby porozmawiać, nie lubię pisać. Jak piszę z kimś to mam wrażenie, że to całkiem inna osoba niż w rzeczywistości. Ludzie się mi dziwią, ja nie widzę powody. Denerwuje mnie to, irytuje i wkurza, że dzisiaj ludzie wolą pisać niż rozmawiać normalnie. Zamiast powiedzieć "kocham cię", piszą kc, zamiast spytać "jak się masz?", pytają ct, jt. Ludzie idą na łatwiznę, widać to w każdej kategorii naszego życia. Niestety postęp i technologia zniewalają nas, a myślę, że czas powiedzieć nie.
 6. Ja kompletnie nie rozumiem takiego zachowania. Mi by było wstyd się tak zachowywać. Ale tak jak wszyscy wyżej już zdążyli napisać, jest grono osób, które za Polkesem nie przepada i nie jest to żadnym sekretem. Sama spotkałam się z tym (mimo, że nie odwiedzam tsa ostatnio), że próbują go prowokować i wyśmiewać na każdym krokach. Jak dla mnie zachowanie kompletnie dziecinne i poniżej krytyki. Może postawcie się na innym stanowisku. Miło by wam było? Wątpie. Skończcie te chore gierki. Ganjaskill to forum związane z tematyką csa i po co z niego robić jakąś operę mydlaną. Nie lubisz kogoś? Każdy ma do tego prawo, ale po co marnować cenny czas na osoby, których nie znosimy? Kolejne pytanie bez odpowiedzi. Więc proszę, nie zgrywajcie idiotów, bo śmiać mi się chce jak na to patrzę. Pozostawałam bierna, ale teraz to normalnie aż mnie potelepało. Polkes jest jaki jest i mimo wszystko bierze rzeczy do siebie poważnie. Jednakże nie upoważnia to was na takie chamskie ataki w jego stronę. Jednym słowem: "dziecinada"
 7. Wiesz jakieś 3/4 lata temu chciałam się zapisać, ale niestety miałam problemy z dojazdami na treningi a rodzice powiedzieli, ze nie będą wozić mnie tak często. Także teraz mam klasę maturalną i nie ma sensu się zapisywać. Za to w inne sporty kontaktowe czyt. koszykówka, ręczna, hokej, grają ze mną XD
 8. Również uwielbiam grać w siatkówkę, a chłopaki niestety nie chcą już ze mną zbytnio w nogę grać. Rzeszów? Niedaleko ode mnie. Witała Cię Oliwia :3
 9. U mnie trzy latka już minęły, ale również nawet się nie przywitałam.
 10. Jak zwykle bardzo mi się podobało. Osobiście nie przepadam za taką tematyką, ale to głównie z tego powodu, że zawsze wczuwam się emocjonalnie w to co oglądam czy też czytam. Dlatego wolę unikać takich tematów, bo niepotrzebnie się dołuję. Mimo wszystko to opowiadanie przypadło mi niezmiernie do gustu. Jestem wymagająca jeżeli chodzi o styl pisania, nie lubię się męczyć. Natalka masz o tyle dobrze, że piszesz lekko i nie męczysz czytelnika. Także zawartość jest bardzo ciekawa, nietandetny styl. Także zawsze jak oceniam to piszę masło maślane. Mimo wszystko to co tu napisałam to szczera prawda. Jakby mi się to nie podobało to bym nawet nie skomentowała :)
 11. Zła Oli

  Powrot?

  Pamiętam, ,pamiętam :) Witam Cię ponownie, Oli :3 <stary nick> ;)
 12. Bardzo fajnie czyta mi się takie wyznania, a szczególnie kiedy jest to napisane w dobry i ciekawy sposób. Również nie lubię słuchać o ludzkich nieszczęściach, bo robi mi się przykro. Widzę, że kibic Barcelony, miło, och miło :) Życzę powodzenia w kąciku redaktorskim i ze szkołą.
×
×
 • Create New...