Jump to content
×
×
 • Create New...

Nasze Serwery

1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 5 VS 5 54.38.133.66:27015
6 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
7 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
8 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
9 GUNGAME gg.ganjaskill.eu
10 CLASSIC 145.239.237.154:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

dbk

Opiekun [5 VS 5]
 • Content Count

  1939
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  131
 • Time Online

  13d 2h 54m 19s

dbk last won the day on January 5

dbk had the most liked content!

About dbk

 • Rank
  Master Guardian Elite

Profile Information

 • Płeć
  Męska
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, Smartfony, Piłka nożna

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  dbk

Recent Profile Visitors

8612 profile views
 1. @ MasujTurboPtysia<3w clutchu, koloryzowane:
 2. Podzielam zdanie poprzedników. Niedawno tu wróciłem i do dziś nie wiedziałem, że takie konto w ogóle istnieje. Pokaż w dziale redakcji co potrafisz, do tego nie potrzebujesz rangi.
 3. Dla mnie tak czy inaczej głupota. Jeśli są dobre mapy to trzeba je dodawać. Argument z rankingiem jest śmieszny - serwer jest dla wszystkich graczy, nie tylko dla Ciebie.
 4. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłoby po prostu wprowadzenie takiej opcji bez względu na ilość graczy, z tym że po udanym głosowaniu zrobić cooldown na kolejne x rund, żeby też tym nie spamować. Tak samo po nieudanym, żeby jakiś napaleniec nie spamował głosowaniami. Edit @ Charlie W. SzanFi dał upvote, możesz zacząć pisać XD
 5. Nawet nie zmieniłeś nazwy serwera, ale być może czekasz na to aż znajdziesz sieć. Nie wiem jak wygląda jego konfiguracja i pewnie sie nie dowiem (zostawiam do oceny @ MasujTurboPtysia<3:D). Ogólnie jestem za przyjęciem - faktycznie nie mamy takiej modyfikacji i jeśli dobrze to poprowadzisz/rozkrecisz może być frajda dla niektórych graczy. Gdyby jednak serwer został przyjęty, życzyłbym sobie żeby administracja weryfikowała na bieżąco poczynania właścicieli/opiekunów, żeby osoby te nie niszczyły marki istniejącej 9 lat jak np. obecne FFA...
 6. Zjebałeś.. Było ich pięciu
 7. Na tego typu serwerach map nigdy mało... One bardzo szybko się nudzą, bo albo jest taka której juz prawdopodobnie nie poprawisz, albo taka której za Chiny nie przejdziesz (przynajmniej w moim odczuciu). Jak tylko jest okazja i mapa sprawdzona to trzeba dodawać, w innym wypadku prędzej czy później serwer będzie tracił graczy na rzecz konkurencji.
 8. Lada chwila i baza danych miałaby problem... Co do samego czasu, można wrzucić mostactive: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1751973 Do tej pory znajduje się na surfie (chyba, dawno mnie nie było). Był kiedyś u mnie na DR, teraz jest na 5vs5 i sprawdza się doskonale.
 9. 17.01.2021: Poprawka AFK Manager - od tej chwili nie sprawdza zmarłych. Poprawka przyznawania/odejmowania punktów rangi - zmniejszony mnożnik z 1.0 do 0.9 (mniej tracimy).
 10. 16.01.2021: Dodano AFK Manager (15s bezczynności - przenosi do spect / 1min - kick) Dodano domyślny tag [Gracz] - będzie miał go każdy oprócz VIPów (łącznie z osobami, które posiadają flagi na serwerze). Ma to na celu zatuszowanie tagów reklamujących inne sieci serwerów. Dodano dźwięk wiadomości do admina.
 11. Plusy: jest aktywna, przegląda forum codziennie po kilka razy w miarę możliwości pomaga w działach i na Chatboxie zgłasza posty (domyślam się, za moich czasów to robiła więc wątpię, żeby to mogło się zmienić) umie pisać po polsku lepiej niż @ Golaba to ważna umiejętność na tej randze Minusy: ma swoje "humorki" jak każda kobieta, lubi strzelać tzw. fochy i obawiam się, że takie osoby jak np. ja mogą być traktowane inaczej niż Ci bardziej lubiani dopiero co wróciła jako admin dd2 w podaniu obiecywała dużą aktywnosć i sporą ilość czasu, rzeczywi
 12. wpisz w konsolę: i pokaż co Ci się wyświetliło Hmmm no to z mojej strony brak pomysłów, bo zbindowane jest OK - w zasadzie aż niewiarygodne, że nie widzisz tego chrakterystycznego "głośniczka" w dolnym rogu o którym pisałeś.
 13. Ze względu na to, że serwer jest świeży i jeszcze brakuje graczy, a Twoja aktywność na ten moment jest nienaganna, przyjmuję z małym kredytem zaufania.