Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
6 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
7 FFA ffa.ganjaskill.eu
8 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
9 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Bluu

Moderator

Bluu last won the day on September 26

Bluu had the most liked content!

5 Followers

About Bluu

 • Other groups Multi-Admin [CS 1.6],
  Multi-Admin [CS:GO]
 • Rank
  Gold Nova I
 • Birthday 06/23/1998

Profile Information

 • Płeć
  Męska
 • Miejscowość
  Warszawa

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  *Bluu.

Recent Profile Visitors

990 profile views
 1. Już napisałem ale jeszcze śpi, pewnie to będzie ogarnięte ok. 13-14 :D.
 2. UUU, to nie dobrze. Już piszę do osoby która to naprawi bo to jest problem z hostingiem na którym jest serwer i dana maszyna odrzuca twoje połączenie i trzeba przerobić firewalla i tyle :D.
 3. Okay, to zaczniemy od początku. Wejdź w konsolę systemową ( Przycisk start > wiersz poleceń ) i wpisz ping 51.83.169.108 I wyślij screen tej konsoli.
 4. Automatyczna wiadomość Temat został przeniesiony z Counter Strike: Global Offensive > Strefa gier > Dyskusje do Strefa dyskusji > Dział pomocy - HELPDESK Siemka, jaki błąd wyświetla się w konsoli podczas połączenia?
 5. Brzeszczot ty k* j* przestań mi Radka Dekiela prześladować!
 6. D-12, Wu Tang Clan, Hopsin, Lil Dicky, Tupac i Logic.
 7. @Dariusz 30 sekund szukania i tutaj masz jak wpisać te znaki https://fsymbols.com/signs/cross/ Tutaj odpowiedź @Scorpion Flail odnośnie pierwszego waszego sporu na CB: Resztę zamykam do rozpatrzenia @Scorpion Flail, żeby nie wywołało to większej ilości niepotrzebnych dyskusji. (Otworzę jeżeli będzie potrzeba)
 8. Zależnie ile. Jeżeli 2-4mln to kupuję/buduję bliźniaka wraz z terenem i go urządzam. Jeżeli więcej to robię to co w pierwszym kroku a potem bawię się w nieruchomości albo w coś inwestuję innego.
 9. To niech wykonają to co napisałem ja czy @Scorpion Flail. Nie chcę mi się przeprowadzać wykładu o trasowaniu pakietów do serwera ale powiem w skrócie, osoby z tego samego miasta nawet dzielnicy u tego samego ISP ale połączeni do różnych switchy miejskich mogą mieć gigantyczne rozbieżności w pingu lub loss.
 10. @Mixolh ok, ale tylko tobie, czy wszystkim? Dzieje się to zawsze czy tylko czasami? Wykonaj diagnozę z podpunktu drugiego i z tego linku https://faq.pukawka.pl/diagnoza.html Skaczący ping u jednego gracza czy nawet pięciu nie jest wyznacznikiem problemu hostingu tylko może być problem z ISP. Problem zaczyna się kiedy ping skacze u 50++% wszystkich użytkowników na serwerze. Do tego, serwery Surf jak i DD2 stoją same na całej maszynie a nie w standardowej ofercie dlatego jedynym ulepszeniem było by tylko rozbicie tych serwerów żeby każdy stał osobno czytaj 350zł/msc za serwer.
 11. No, dobra ale jak jest pełen serwer, to każdy ma lagi czy tylko pojedyncze osoby?
 12. Tak, choć byłem wtedy za młody i bardzo dużo kaset zniszczyłem z młodszym bratem bawiąc się nimi. Bardziej słuchałem muzyki z discmanów no a potem już mp4
×
×
 • Create New...