Jump to content
×
×
 • Create New...

Nasze Serwery

1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 5 VS 5 54.38.133.66:27015
6 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
7 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
8 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
9 GUNGAME gg.ganjaskill.eu
10 CLASSIC 145.239.237.154:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Bluu

Moderator
 • Content Count

  462
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15
 • Time Online

  11d 6h 6m 44s

Other groups

Multi-Admin [CS 1.6] Multi-Admin [CS:GO] Właściciel serwera

Title group 4

Text group 4

Bluu last won the day on December 2 2020

Bluu had the most liked content!

About Bluu

Profile Information

 • Płeć
  Męska
 • Miejscowość
  Warszawa

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  *Bluu.

Recent Profile Visitors

1547 profile views
 1. @ Mixolh tak dla wiadomości mamy dwóch ACT na sieci ( @ Clever i @ Golab ). Asta po werdykcie Clevera zgłosił post i poprosił o ponowne rozpatrzenie. Dlatego Golab ("ktoś") po dwóch tygodniach (jak pisałem na CB, ma remont w pokoju więc ciężko o szybszy werdykt) sprawdził i rozpisał demo nie tylko z tematu bana a także te które wy podrzucaliście. Na każdą czasówkę (prawie, bo na "tak, jakby coś on/off" lub na pustą czasówkę nie odpowiedział, bo nie miał się jak odnieść do rozpiski admina) wypowiedział się przynajmniej po zdaniu, w bardziej szczegółowych sytuacjach nawet bardziej
 2. Wszystko wspaniale, niby spełniasz wymagania (bez jednego) - według Ciebie. Niby z jednej strony duże zaangażowanie. Z drugiej strony brak aktywności od Listopada. Do tego brak jakiejkolwiek aktywności w działach związanych z informacjami/gazetkami/twórczością własną. Zacznij od poprawienia aktywności, napisz też kilka artykułów, ciekawostek lub stwórz inne ciekawe tematy. Niestety. pomimo braku redaktorów na forum jestem na NIE.
 3. Dobra, wykonaj pomiar trasy zgodnie z poradnikiem nr2.: https://faq.pukawka.pl/diagnoza.html druga sprawa, choke jest głównie spowodowany "dławieniem się" łącza, ustaw rate 100000, możliwe że 20-25k to za mały rate dla twojego internetu.
 4. A gdy przywita mnie starość, ja dalej będę żył jak dziecko.
 5. @ OgarniaMnieSmuteK takie święto fajnie wyselekcjonowało by świat A ten "blue monday" to jakaś ściema. Ja czułem się wyśmienicie
 6. Dobra, inaczej. W twoim przypadku błąd polega na braku poprawnego hasła aby wejść na serwer. Jeżeli zastrzegałeś sobie nick u opiekuna/właściciela musisz podać w swoim pliku config.cfg hasło za pomocą komendy setinfo _pw "hasło". Jeżeli tego nie robiłeś to musisz usunąć wszystkie wpisy setinfo _pw. Plik config.cfg znajdziesz w <folderze gdzie zainstalowałeś csa>/cstrike. Otwierasz go za pomocą notatnika (Prawy przycisk myszy>Otwórz za pomocą>Notatnik).
 7. Okay, to bardzo proste. Wejdź w swój cfg i usuń wszystkie wartości setinfo prawdopodobnie znajdziesz tam setinfo _pw ale dla pewności usuń wszystko. Zapisz cfg i uruchom ponownie csa.
 8. Automatyczna wiadomość Temat został przeniesiony z "Ogłoszenia i Informacje > Ogólne > Ogłoszenia" do "Inne > Kosz"