Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
6 ONLY MIRAGE mirage.ganjaskill.eu
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

`happy

Weteran

`happy last won the day on January 30 2019

`happy had the most liked content!

About `happy

 • Rank
  Terminator.
 • Birthday April 10

Profile Information

 • Płeć
  Męska
 • Miejscowość
  Trzcianka
 • Zainteresowania
  Mitologie, języki i literatura, matematyka, informatyka.

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  elsewhere

Contact Methods

 • Website URL
  http://GanjaSkill.eu
 • Skype
  brak

Recent Profile Visitors

9077 profile views
 1. ale przecież na tym serwerze nikt nie gra XD na nie, żadnej reklamy, nawet kontaktu GG dla 1.6 nie ma, lol PS "|** GanjaSkill.eu **| [JailBreak]" - serio? XD
 2. VIP i tak jest za mocny i uważa tak każdy, kto robi na tym serwerze kd 2+, zdecydowanie na nie.
 3. @samolocik dobre argumenty, XD! Nie pamiętam kiedy sam ostatni raz byłem na AWP, ale to podanie to jest chyba jakaś kpina swoją drogą. Nie minął nawet tydzień odkąd gość dostał VAC-a, i prawdę powiedziawszy tylko on wie za co, a już składa podanie - nie świadczy to o Tobie dobrze. Daj się poznać na nowo, pograj trochę i pozwól innym zmienić swoje zdanie na Twój temat.
 4. https://ganjaskill.eu/profile/22508-kubinho/?do=content&type=forums_topic_post&change_section=1 Nie widać Cię - a przynajmniej ja Ciebie nie widzę. Nie chodzi mi nawet o aktywność na sb, ale ogólnie dość kiepsko, moim zdaniem rzecz jasna, u Ciebie z aktywnością. Ogólnie nie jestem przychylny temu podaniu, ale moderator jest tutaj rzeczywiście potrzebny, żeby odciążyć resztę administracji. Reszta aprobuje, więc też jestem na tak.
 5. Jaką masz ogólnie prędkość internetu? Sprawdzałaś czy na innych serwerach/podczas grania w inne gierki występuje ten sam problem? System win10?
 6. @groWWWWWWWWWWWWWWWWmożesz mi trochę tych kilogramów oddać ;D
 7. A nie lepiej dawać premki albo vipy? Pioter, kurła no co ty!
 8. Jaki to VPS? Taka liczba graczy w danym momencie nie odbija się czasem na funkcjonowaniu serwera? Na plus oczywiście ranking, staż serwera. Niemniej jednak, brakuje mi też trochę informacji o właścicielu serwera, aczkolwiek o to akurat chyba dopyta kto inny. Jestem na tak.
 9. Odświeżę troszkę, bo brak zainteresowania. Osobiście uważam, że jesteś dobrym graczem - kiedy próbowałem ogarnąć gierkę na tym serwerze, to właśnie Ty odpowiadałeś na moje nieco nudne pytania związane z rozgrywką. Niemniej jednak, jesteś pomocny dla graczy, nie wygłupiasz się jak inni. Co więcej, nie wydaje mi się, żebyś kiedykolwiek obraził kogoś online na serwerze. Jestem na tak. Powodzenia!
 10. Niedługo wybieram się do Petersburga z odwiedzinami pewnej bliskiej mi osoby. Z tego powodu, blisko dwa grudniowe tygodnie prócz standardowego prezentu poświęciłem na pracy nad czymś, co lekko by ją zaszokowało i mile zaskoczyło. Gdzieś w otchłani internetu znalazłem całkiem niezły pomysł - 365 cytatów, miłych słów itp. do rozpoczęcia dnia. Zasady są proste, jedna karteczka = jeden dzień - i tak przez cały rok. A na jakie pomysły wpadliście Wy / Wasi przyjaciele bądź drugie połówki z okazji świąt?
×
×
 • Create New...