Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
6 ONLY MIRAGE mirage.ganjaskill.eu
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

APAP

Admin [SURF]

Reputation Activity

 1. Upvote
  APAP reacted to Zegciokng in Podanie Zegcio   
  Nick: ♛ GeT_ZeGcIo ♛
  Imię: Seba
  Wiek: 21
  STEAM_ID: STEAM_1:0:65032429
  Staż na serwerze: 400 godzin
  Ogólne doświadczenie w byciu adminem: W csgo totalny brak doświadczenia, prowadziłem wiele serwerów w minecrafcie oraz fivemie, to tylko stąd posiadam duże doświadczenie w adminowaniu.
  Dlaczego chcesz tę posadę: Na serwerze brakuje aktywnych administratorów, ciągle jest tylko jeden aktywny któremu przydałaby się pomoc. Staram się pomagać jak najwięcej na serwerze, zgłaszam błędy cały czas, dorzucam jakieś pomysły przykładowo zoofilowi, chce w skrócie pomóc serwerowi stać się jeszcze lepszym. + jestem aktywny!
  Oświadczasz znajomość regulaminów: Zapoznałem się.
 2. Upvote
  APAP reacted to Boonie[b] in Ograniczenie ilości extendów   
  Witam, a może by tak jakaś zmiana w sytuacji extendowania map poprzez adminów.
  Dlaczego gracze wpisujący rtv nie mają drugiej możliwości przedłużenia mapy a admin może zrobić to 4-krotnie, nawet w przeciągu 1minuty?
  Może czas trochę to ograniczyć? Coraz częściej pojawiają się sytuacje, gdzie extendy lecą od razu jedno po drugim, nie dość ze mapa trwa już przykładowo, 30-40 minut, to nagle glosowanie na przedłużenie, mimo przewagi ilości głosów na tak, leci kolejne... i kolejne, i tak większość osób jest zmuszona do grania kolejnych 40 minutach na tej samej mapie, bo ktoś dal 4 extendy, a w przypadku votowania na nextmape mamy tylko jedna taka możliwość.
   
  Może jakieś organicznie, np. możliwość jednego "Vote Extenda" co 9 minut?
  A może jakieś inne propozycje?
 3. Thanks
  APAP reacted to voun in Podanie na Admina   
  Nie można wypowiadać się w własnym podaniu.
  + Po poprzedniej skardze sądzę jedynie, że podanie po to, aby chwycić pana Boga za nóżkę i dorwać się do władzy, bo Ci dzieci przeszkadzają.
  Gram sporadycznie, ale na nie.
  P.S. Nie zapoznałeś się dokładnie z regulaminem z tego co widzę, powodzenia może Tobie się uda.
 4. Like
  APAP reacted to teh_mAstRmnD in Podanie na Admina   
  ✅ Zanim wystawię opinię muszę zapytać: jakie były te nicki? Jeśli możesz to dodaj edita do posta i je powymieniaj

  Niestety nie kojarzę ciebie zbytnio pod żadnym z nicków, po popytaniu stałych graczy też nie otrzymałem zbyt dużej liczby informacji o tobie. Na pewno ostatnio widuję ciebie na serwerze, jednakże nie sądzę żebym kiedyś widział ciebie aktywnym na czacie głosowym. W przeszłości interesowałeś się serwerem, od lat jesteś tu graczem. Wcześniej miałeś vipa i starałeś się trzymać niektórych graczy w ryzach, jednakże na tyle nadgorliwie że zarobiłeś również skargę.

  Jestem na TAK, choćby na okres próbny. Nie znam ciebie zbyt dobrze i może to się odbić negatywnie, ale jesteś często na serwerze i chcesz pomagać. Uważam że warto dać szanse komuś kto ma czas i chęci i chce je przeznaczyć na rozwój serwera.
 5. Upvote
  APAP got a reaction from SKKAJ3K in Podanie na Admina   
  Nick: Fucker CASEDROP.EU
  Imię: Marcin
  Wiek: 17
  STEAM_ID: STEAM_0:1:110015742
  Staż na serwerze: 500h+ (często zmieniałem nicki więc nie mogę sprawdzić ile dokładnie te nicki to: STACHU, APAP, Pedofil z Gdyni, BIG DICK<3, LUBIĘ KIEŁBACHY, የተጎዱ ዳባ, DUPALACZ i miałem jeszcze kilka starszych nicków ale ich dokładnie nie pamiętam, nick na którym często grałem kiedyś to "Apap")
  Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Byłem adminem przez ok. pół roku (co prawda na arenkach) i przez jakieś 2 miesiące na serwwerze surf na ktorym grałem tiery 4-6 i dobrze  czułem się w tej roli, przestałem grac na tamtych serwerach więc zrezygnowałem sam z rangi.
  Dlaczego chcesz tę posadę: Na serwerze oprócz Zoofilka admini są bardzo mało aktywni. Zoofil też nie zawsze jest na serwerze i wydaje mi się, że druga osoba do ogarniania tego burdelu co się tam odwala czasem jest potrzebna. W ostatnim czasie jestem bardzo aktywny na serwerze i raczej szybko się to nie zmieni, więc chciałbym, żeby panowała tam jak najlepsza atmosfera.
  Oświadczasz znajomość regulaminów: Zapoznałem się ze wszystkimi regulaminami.
 6. Thanks
  APAP got a reaction from Zoofilek in Skarga na admina ZoofilPedofilNekrofilDendrofil   
  A to spoczko, sory w takim razie, ale myślałem, że admin se tak o wyzywa ludzi. Mój błąd i zwracam honor XDD
×
×
 • Create New...