Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
6 ONLY MIRAGE mirage.ganjaskill.eu
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Stalker

Weteran

Stalker last won the day on April 25 2019

Stalker had the most liked content!

4 Followers

About Stalker

 • Rank
  Gold Nova I
 • Birthday 10/31/2002

Profile Information

 • Płeć
  Męska
 • Miejscowość
  Wąbrzeźno

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  Stalker

Recent Profile Visitors

1497 profile views
 1. Siemka dziś założyłem klan w WOT szukam chętnych do gry Wymagania : - tier 6-10- 15 lat +- Discord-kultura -sprawny działający mikrofon -aktywni Zapraszam chętnych podawajcie nicki z gry w komentarzach
 2. Hmmm.... Widuję cie często na servie i nie jesteś osobą która sprawia problemy. Jesteś aktywną osobą w tym miesiącu masz już około 17h jest to bardzo dobry wynik. Jesteś rozmowny i da się z tobą pogadać. Jednak mam nadzieje ze jeśli otrzymasz range to będziesz nadal aktywny na servie i forum. A jeżeli byłeś już adminem to raczej nie będziesz miał problemów i będziesz dla każdego tak samo równy. Sumując jestem na TAK.
 3. No więc panie meister kiedy jestem na servie twoje zachowanie jest odpowiednie jednak jak patrzę na wypowiedzi Szanfiego i fiziego to aż mi się wierzyć nie chce.... Twoja aktywność jest na plus można z tobą popisać ale jednak brak mikro troszkę pogarsza sprawe jeżeli chodzi o komunikacje. Twój staż jest też za mały jeżeli chcesz dołączyć do grona adminów zagraj jeszcze z 3 tygodnie wtedy admini cie lepiej poznaja oraz popraw swoje zachowanie. Podliczając jestem na NIE jednak moje zdanie sie zmieni jezeli będziesz się lepiej zachowywał oraz będziesz miał większy staż.
 4. Moim zdaniem jedyne mapy które się nadają to 2 i 6 ale nie wiadomo czy spodobały by się graczom na servie
 5. Tak jak napisałeś w podaniu od poprzedniego minął rok jak dla mnie zasługujesz na moderatora widać że ci bardzo zależy składając już 3 podanie. Jesteś osobą która dobrze się wypowiada stylistycznie. Jesteś osobą z dużym stażem na forum i rozważną , wiesz co masz robić. Po odejściu kilku ważnych osób przyda się kolejna osoba do pomocy. Aktywność na forum jest na duże + . Jestem na TAK nie można się do ciebie przyczepić .
×
×
 • Create New...