Jump to content
×
×
 • Create New...

Nasze Serwery

1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 5 VS 5 54.38.133.66:27015
6 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
7 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
8 FFA ffa.ganjaskill.eu
9 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
10 GUNGAME gg.ganjaskill.eu
11 CLASSIC 145.239.237.154:27015
12 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

`Krisek.

Zasłużony
 • Content Count

  1718
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

`Krisek. last won the day on January 23 2014

`Krisek. had the most liked content!

About `Krisek.

 • Rank
  Master Guardian II
 • Birthday 12/12/1993

Profile Information

 • Płeć
  Męska
 • Miejscowość
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety to przykre, ale taka ekipa jak kiedyś nie będzie już nigdy. Miejmy nadzieję, że nową ekipę będziecie mieli równie zgraną, a oby i nawet jeszcze bardziej. Dzięki również lolq, powodzenia. Kontakt się oczywiście nie urywa.
 2. Nie ma co ukrywać, od dłuższego czasu wiedziałem, że to w końcu nastąpi... Niestety, z wielką niechęcią muszę się zrzec praw Administratora. Spowodowane jest to sprawami osobistymi. Głowie tym, że całe dnie spędzam w pracy i nie mam czasu, na cokolwiek. Jak już znajdę chwilę, to nie ukrywam, że także brakuje chęci. Nie mogę w pełni zajmować się tymi sprawami, którymi bym chciał, a więc nie widzę sensu, żebym był HeadAdminem tylko dla "kolorku". Bycie [email protected] to sporo obowiązków, a ja już od jakiegoś czasu nie wywiązywałem się z nich tak, jak powinienem. Mam nadzieję, że nikt nie ma mi te
 3. 1.Na serwerze można przeklinać, lecz obrażanie jest surowo zakazane! 2.Na mapie deathrun_projectocs2 i deathrun_temple jest zakaz używania drugiej pułapki! 3.Używanie jakichkolwiek cheatów i wspomagaczy = perm! 4.Krzyczenie przez mikro = ban 5-30 minut (decyzja admina)! 5.Puszczanie muzyki przez mikro = ban 1 godzina! 6.Obraza innego gracza = ban 1 godzina! 7.Obraza admina: •1 raz = ban 1 godzina! •2 raz = ban 1 dzień! •3 raz = perm! 8.Kampienie na respie TT - ban 1 godzina! 9.Reklamowanie innych serwerów: •reklama = ostrzeżenie lub ban na 5 minut z powodem "usuń bind"! •reklama = perm! 10.R
 4. Celownik do awp jest bezwzględnie zakazany. Przywracam bana.
 5. Robimy to, co uważamy za słuszne. Uwierz, że wiemy dobrze jak rozwijać naszą sieć serwerów i jako administracja chcemy dla niej jak najlepiej.
 6. Daj się lepiej poznać, udzielaj się, rób pracę na forum i złóż podanie za jakiś czas, jeśli Ci na prawdę zależy. Na chwilę obecną odrzucam.
 7. Takich ludzi potrzebujemy w tej grupie. Podanie przyjęte. Witaj w naszym gronie.
 8. A ja wychodzę z założenia, że lepiej mieć nawet mniej serwerów, które są dobrze rozwinięte. Administracja ma wystarczająco dużo na głowie. Na chwilę obecną musimy zająć się porządnie tymi serwerami, które już mamy. Ewentualnie można dołączyć do naszej sieci z serwerem, który jest już dosyć dobrze rozwinięty i jako tako prosperuje. Co do tworzenia nowych serwerów, to sami musimy wiedzieć, kiedy jest czas na postawienie go. Propozycja oczywiście odrzucona.
 9. Podanie przyjęte. Witam w gronie grafików.
 10. Leci ub, zapraszam do gry !
 11. `Krisek.

  mecz.

  Zgodę na mecz macie. Fajnie, jakby ktoś to porządnie zorganizował, żeby nie było cyrku. Jeśli chodzi o graczy, to jakoś ich wybierzemy. Zgłaszać chęci oczywiście każdy może.
 12. Zasady to zasady. Jeżeli masz zbanowanego steama na ac/bl to u nas nie pograsz.
 13. Jeśli chcesz dostać ub, możesz je jedynie wykupić. Cennik znajdziesz w tym temacie: http://ganjaskill.eu/index.php?/topic/19844-cennik-wykupywania-ub-na-serwerach/