Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
6 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
7 FFA ffa.ganjaskill.eu
8 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
9 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

teh_mAstRmnD

Weteran

teh_mAstRmnD last won the day on July 9 2019

teh_mAstRmnD had the most liked content!

2 Followers

About teh_mAstRmnD

 • Rank
  Silver IV

Profile Information

 • Płeć
  Męska
 • Miejscowość
  Wrocław

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  mAsteRminD

Recent Profile Visitors

832 profile views
 1. Nie mam zdania co do kandydata, ale jeśli chodzi o wypowiedź @EroZ // Malloy`: funkcjonalność śledzenia czasu online jest na forum od roku, poza tym wielu adminów na surfie w przeszłości nie zaglądało zbyt często na forum przed objęciem funkcji. Na dziale surfa nie dzieje się zbyt wiele, szczególnie w porównaniu do innych działów serwerów, więc jeśli admin regularnie sprawdza powiadomienia, tylko zerka na forum i pilnuje spraw bieżących to nie widzę powodu żeby odrzucać podanie tylko dlatego że ktoś nie odpowiada codziennie na pytanie dnia o jego ulubioną sznurówkę.
 2. Ale o czym ty mówisz? Czas zależy od tieru mapy, więc na lt_omnific masz 50 minut na start. Problem jest w przypadku m.in. surf_gradient który jest linear tier 1 długim na 5-6 minut.
 3. 1-3: W drodze afaik 4: niby jest komenda /title (żeby vip mógł sobie wybrać czy chce się afiszować czy nie) ale to wyświetlanie działa jak działa
 4. Naprawdę dobrze, że ktoś się zaczyna interesować tymi działami forum. Jako że wygląda na to, iż kilka osób ostrzy sobie ząbki na stanowisko redaktora, wymienię kilka moich uwag do tekstu (nie bierz tego do siebie :P): po znakach interpunkcyjnych zwykle stawiamy spację, ale przed już nie: tutaj szczególnie na początku tekstu brakuje licznych spacji po przecinkach, pojawiają się za to one niepotrzebnie dalej przed kropkami, znakami zapytania i wykrzyknikami (są wyjątki od tej reguły, np. myślniki); do wypisywania poszczególnych podpunktów jest opcja formatowania: używam jej tutaj, uważam że wygląda to zdecydowanie lepiej niż proste użycie znaku * przed danym podpunktem, ale to już kwestia gustu; przydałoby się przed wysłaniem przeczytać tekst ponownie aby wyeliminować drobne błędy: brakujące literki, małe pomyłki interpunkcyjne czy też dziwnie sformułowane wyrażenia (np. "konkursów żadnych się nie odbyło" - takie wyrażenia powstają przy edycji swojej pracy, zwykle takie zlepki są proste do wyłapania przy ponownym uważnym przeglądzie tekstu). Te rzeczy polecam poprawić aby teksty wyglądały dużo lepiej i były na "redaktorskim poziomie". Jeśli chodzi o treść to uważam że jest to całkiem przyjemne podsumowanie ostatnich zdarzeń na forum i liczę na to że moja wypowiedź nie zniechęci Ciebie do dalszego wrzucania podobnych treści na forum a jedynie doszlifuje twórczy talent :).
 5. Nie, nie i jeszcze raz nie. Jest sporo vipów i kilku adminów, właśnie nowy doszedł do składu. W razie czego można napisać do nich na pw. Votekick oraz votemute to otwarta furtka dla trolli i żartownisiów, od razu by się zrobił sajgon. Nie widzę świetlanej przyszłości dla takiego "demokratycznego szeryfowania" - to jest proszenie się o problemy. EDIT: Pozwolę sobie przytoczyć wypowiedź @Golab na taką samą propozycje na innym serwerze tej sieci, uważam że pasuje do tej sytuacji:
 6. A mapy z warsztatu steam pewnie przestaną działać, tak samo jak wersje gry na Maca i linuxa...
 7. A konkretniej? Każdy chce nowych map, ale mało osób mówi co dokładnie. Jeśli masz na oku jakieś ciekawe mapy (w tym powyżej 4go tieru) to zostaw propozycje tutaj:
 8. 1) O ile nowe tytuły będą się trzymały obecnej tematyki i były spójne to jestem za 2) Przyda się do oznaczania np. przejścia na piksel jak na waterworks, a jak ktoś będzie nadużywał to zabierać vipa i tyle 3) whatever 4) to bardziej fix niż propozycja 5) whatever, w sumie fajne wyróżnienie @Golab Proszę bardzo, moja propozycja pięciu nowych rang i gdzie by pasowały: "Unranked" - szary "Novice" - jasnozielony "Beginner" - jasnozielony "Normal" - jasnoniebieski "Intermediate" - jasnoniebieski "Potential" - niebieski "Advanced" - niebieski "Skiller" - fioletowy "Hard-Skiller" - fioletowy "Experienced" - zielony "Exceptional" - zielony "Hotshot" - żółty "Expert" - żółty "PRO" - różowy "ELITE-PRO" - różowy "VETERAN" - czerwony "SURFER" - czerwony "SURF-GOD" - ciemnoczerwony "SURF-MASTER" - ciemnoczerwony "S-LEGEND" - pomarańczowy
 9. Przez surfa przewijają się liczni, szczególnie z Polszy, m.in. innocent, furlan, minise, byali, ale bywali też gracze zza granicy. Niestety bardzo często uciekają w momencie gdy ludzie wyczają kim są i robi się małpi gaj okrzyków i próśb o podpisanie profilu. Z bardziej aktualnych odwiedzin to ostatnio xantares zaczął regularnie przychodzić posurfować, ma już ok. 40 map skończonych
 10. Zanim wystawię opinię muszę zapytać: jakie były te nicki? Jeśli możesz to dodaj edita do posta i je powymieniaj Niestety nie kojarzę ciebie zbytnio pod żadnym z nicków, po popytaniu stałych graczy też nie otrzymałem zbyt dużej liczby informacji o tobie. Na pewno ostatnio widuję ciebie na serwerze, jednakże nie sądzę żebym kiedyś widział ciebie aktywnym na czacie głosowym. W przeszłości interesowałeś się serwerem, od lat jesteś tu graczem. Wcześniej miałeś vipa i starałeś się trzymać niektórych graczy w ryzach, jednakże na tyle nadgorliwie że zarobiłeś również skargę. Jestem na TAK, choćby na okres próbny. Nie znam ciebie zbyt dobrze i może to się odbić negatywnie, ale jesteś często na serwerze i chcesz pomagać. Uważam że warto dać szanse komuś kto ma czas i chęci i chce je przeznaczyć na rozwój serwera.
 11. Chciałbym coś od siebie wtrącić gdyż pośrednio jestem winny kontrowersji w tym temacie ponieważ w wspomnianym przez @Impulsywny podaniu to ja zwracałem uwagę @voun na downvote. Nie było to spowodowane samym nadaniem reakcji a faktem że to był jego jedyny wkład w temacie, przez co trudno było stwierdzić czy ta reakcja była spowodowana przekłamaniami w tych poszczególnych wypowiedziach na tak, inną opinią, "kolesiostwem" czy po prostu wiedział więcej niż my o danym użytkowniku jako stały gracz i były admin. Nie chodziło mi o bycie karma police a o przyszłą kadrę serwera, każdy ma prawo do wyrażania opinii i po to jest reakcja downvote żeby jej używać.
 12. Jestem zdecydowanie na TAK. - Aktywny jak mało kto - Bardzo rozmowny, zawsze podtrzymuje atmosferę i jest widoczny na serwerze - Stara się pomagać innym graczom - Zgłasza błędy i interesuje się serwerem W tym momencie serwer zdecydowanie potrzebuje administratorów, a zoofil jest świetnym kandydatem na to stanowisko. Edit: zamiast dawać downvote do każedgo "tak" @voun to się wypowiedz i uargumentuj dlaczego się z tym nie zgadzasz, będzie miało to więcej sensu niż sypanie reakcjami. Jeśli wiesz o tym graczu więcej niż my i uważasz że nie powinien być adminem to to jest najlepszy moment aby zabrać głos.
 13. Rozumiem skąd bierze się pomysł na rozróżnienie: graczy biegłych w obu grach jest coraz mniej, tym samym chętnych (więc podań) do ACT będzie coraz mniej, a na tej funkcji warto mieć kilka osób w zapasie (na przykład jak jedna osoba znajdzie się na urlopie a druga ma zajęty weekend :D). Są gracze którzy znają doskonale tylko jeden z tych tytułów i ubiegaliby się o tą funkcję, jednakże czytając odrzucone w przeszłości podania rezygnują gdy widzą że trzeba ogarniać oba tytuły. Specjalizowanie się ACT może być dobre na długą metę, ale pełne rozdzielenie tych dwóch funkcji nie jest potrzebne. Przy trudniejszych przypadkach lepiej spytać doświadczonego gracza, ale oczywistego cheatera w csgo każdy zobaczy, a jak powiedział kiedyś @dbk "Jeżeli chodzi o CS 1.6, w zdecydowanej większości są to screen'y i uważam, że trzeba być inwalidą umysłowym, aby je źle zinterpretować. " Osobiście uważam że takie rozgraniczenie tytułem nie jest wskazane ponieważ może podważać autorytet gdy dany członek ACT wypowie się przy "nie swojej grze", jednak sądzę że gdyby podania ludzi zaznajomionych tylko z jednym tytułem były oglądane nieco bardziej przychylnym okiem to mogłoby to się przełożyć na usprawnienie tej części forum.
 14. Niespecjalnie jest tam co masterować, gdyż na serwerze jest niezwykle łatwo tego prestrafe zrobić żeby mieć maxspeeda, wystarczy pomachać lekko myszką - nawet taki banan jak ja daje radę uderzać o "próg". Nie uważam że łatwy prestrafe jest czymś złym - jest to bardzo dobre dla mniej doświadczonych graczy, a ograniczenie tego prestrafe sprawia że ci gracze widzą czasy które są zdecydowanie bliższe do ich własnych. Prawdziwym problemem jest to: W momencie gdy przekroczysz limit prestrafe i to czuć jakby się uderzyło o niewidzialną ścianę która spowalnia w powietrzu i powoduje że start jest gorszy niż bez żadnego prestrafe, przez co właśnie doświadczeni gracze są karani za osiąganie dobrej prędkości i muszą się ograniczać żeby trafić w ten "idealny punkt". Głównym powodem irytacji tych graczy jest fakt że muszą się uczyć startować gorzej tylko po to żeby grać na tym jednym serwerze. Tu się zgodzę, z tym mogą być problemy... Uważam że system powinien być zmieniony aby gracze robiący dobry prestrafe nie byli karani, zwiększenie limitu tylko przesuwa problem oraz powoduje problem rankingu. Nie wiem czy jest sens komplikować dając jakimś graczom bez vipa ve, w dodatku posiadanie go tylko na kilku mapach będzie wprowadzało zamieszanie wśród graczy. Uważam że jest prostsze rozwiązanie (Edit: pod względem rozwiązania, nie wiem jak implementacji): możliwość przedłużenia mapy po raz drugi poprzez głosowanie na wybór następnej mapy. Zamiast mieć jednokrotny wybór +10minut, gracze mogą jeszcze raz wybrać opcję dodania czasu gdy nadchodzi "time to choose". Jak sugerował zoofil, za drugim razem może być to tylko dodatkowe 5 minut - tak aby gracze mogli pokończyć mapy, ale i żeby czasy trwania map nie wydłużyły się znacząco. Gracze wypowiadający się powyżej to w sporej części niezwykle doświadczeni gracze trzymający liczne rekordy na serwerze, nie ludzie którzy płaczą o ułatwienia. Tutaj bardziej chodzi o to jak irytująca dla nich jest mechanika na serwerze ganji. Podsumowując, nie uważam że zwiększanie/znoszenie limitu prestrafe jest właściwym rozwiązaniem, jednakże system powinien być zmieniony tak aby gracz osiągający maxspeeda nie został za to karany. Co do przedłużenia map jestem neutralny: danie graczom możliwości przedłużania map jest na plus, jednakże jest sporo ludzi którzy doceniają fakt że mapy na ganji zmieniają się dość często i nie jest grana jedna mapa bez końca.
 15. 1. surf_krow10 [Linear + 1B] [Tier 2] | DOWNLOAD 2. surf_happyhands [Linear + 2B] [Tier 2] | DOWNLOAD 3. surf_the_gloaming [Linear] [Tier 2] | DOWNLOAD 4. surf_minimumwage [Stage + 1B] [Tier 3] | DOWNLOAD 5. surf_transient [Stage + 1B] [Tier 5] | DOWNLOAD 6. surf_It_omnific [Stage + 3B] [Tier 6] | DOWNLOAD 7. surf_stonework4 [Stage] [Tier 6] | DOWNLOAD Dopisałem mapy powyżej tieru 4 które powinny być łatwiejsze na 102t oraz omnifica, który jest bardzo popularny wśród graczy - wcześniej był odrzucany ze względu na trudność/długość mapy, ale w świetle tego że są na serwerze mapy dużo trudniejsze które w dalszym ciągu skończyło mniej niż 5 osób (pls, goliath, shodan) oraz mapy po 69 stage (classics3) sądzę że możnaby się zastanowić ponownie nad dodaniem jednego z najbardziej znanych tierów 6.
×
×
 • Create New...