Jump to content
×
×
 • Create New...

Nasze Serwery

1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 5 VS 5 54.38.133.66:27015
6 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
7 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
8 FFA ffa.ganjaskill.eu
9 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
10 GUNGAME gg.ganjaskill.eu
11 CLASSIC 145.239.237.154:27015
12 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

drenn

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Time Online

  20h 45m 36s

Reputation Activity

 1. Piwko
  drenn reacted to niresh in Skarga na Admina Mefix   
  L 12/09/2020 - 08:38:49: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)็็็็็็็็็็d1: xd kurwo
  L 12/09/2020 - 08:38:51: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)็็็็็็็็็็d1: jebana
  L 12/11/2020 - 12:06:14: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)-eky: BLUUSZCZYK JEBIE CI STARA KURWE W ODBYT
  L 12/11/2020 - 12:06:27: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)-eky: ZEBY CI KURWA MATKA ZDECHLA NA RAKA
  L 12/11/2020 - 12:06:29: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)-eky: KURWA JEBANA
  L 12/12/2020 - 21:33:44: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)sou: caro
  L 12/12/2020 - 21:33:46: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)sou: dziwko jeb ana
  L 12/12/2020 - 21:33:52: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)sou: rucham cie w odpyt
  L 12/12/2020 - 21:33:54: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)sou: ty kurwo
  L 12/12/2020 - 21:33:56: Chat         | (STEAM_1:1:564956966)sou: na strzala
  Chyba tyle wystarczy,zachowanie tragiczne.
  Bana przedłużam do dwóch następnych tygodni. 
  Mam nadzieję ,że przez ten czas coś zmienisz w swoim zachowaniu.
   

   
 2. Downvote
  drenn reacted to dbk in Propozycja świąteczna   
  Wychodzę z propozycją bo latam po kilku forach i widzę, że sporo sieci tak robi, a więc konkretnie na święta:
  1. Wyczyścić bansa (wszystkie kary ban/gag/mute starsze niż 1 rok) 
  2. Wyczyścić warny, które nie wygasają nigdy (starsze niż nadane rok temu)
  3. Wyczyścić listę blokad na Chatboxa)
   
  Myślę, że to naprawdę fajna inicjatywa na święta, a może dzięki temu część graczy wróci na forum/serwery. Jeśli ktoś tej otrzymanej szansy nie doceni, kara przecież zawsze może zostać nałożona ponownie.
   
   
  No i przy okazji, odlagujecie bansa
 3. Downvote
  drenn reacted to Oro Koroner in Prośba o zdjęcie moderowania   
  Witam.
  W tym temacie chciałbym poprosić o zdjęcie mi już moderowania tematów. Minął już dłuższy czas moderowania moich tematów. Przebacz ojcze bo zgrzeszyłem, więcej grzechów nie pamiętam 😁
  A tak serio; minął długi okres już, zrozumiałem błędy- wszyscy popełniamy jakieś błędy, ale następnie wyciągamy z tego wnioski. 
  Dlatego z całego serca proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Zróbcie mi ten prezent na 6 Grudnia 😁❤
   

 4. Upvote
  drenn reacted to Oro Koroner in Odwołanie od ostrzezenia   
  Witam. 

  Nie mam jak dać linka do odwołania do tematu, gdyż moje dodawanie tematów jest moderowane i zostało usunięte.
  Napiszę to tak jak było. Skopiowałem artykuł, dałem inny kolor pewnego członu zdania i pogrubiłem go kolorem "żółtym". Na samym dole czcionką 9 i kolorem bodajże "żółtym" oznajmiłem link do  żródła linku -> https://kopalniawiedzy.pl/Cerebras-Systems-CS-1-procesor-proces-fizyczny-sztuczna-inteligencja,32993
  Po czym dostałem ostrzeżenie od @SzanFi na forum. 
  Od  Pewnej osoby --> Ale jak robisz "kopiuj/wklej", no to MUSISZ podać źródło, bo to jest czyjaś praca. -> Tak też zrobiłem. Było podane żródło - nie podaje pierwszy i nie ostatni raz takich tematów i jakoś nigdy nie dostałem ostrzeżeń / warnów za to. 

  Proszę o wyjaśnienie tego tematu i zdjęcie mi ostrzeżenia, czy tam warna, ponieważ nie był on nadany słusznie.

  Nie robię tego dla nabijania postów - gdybym chciał nabijać takie posty, dawałbym je co moment. Chce po prostu podzielić się z innymi osobami ciekawym tematem. Jeżeli jest na samym dole żródło linku, to czy jest coś w tym złego przepraszam bardzo ? 
  @Scorpion Flail
 5. Upvote
  drenn got a reaction from Kyramushy in Diego Armando Maradona Nie Zyje   
  Alkoholik, ćpun, ale też wybitny piłkarz. Żal mi gościa, jeszcze trochę życia przed nim było. 
 6. Like
  drenn got a reaction from SpartaN in Kara za śmiecenie   
  Ciekawa akcja miała miejsce kilka dni temu w Anglii, a konkretnie w miejscowości Wigan.
   
  Farmer Stuart Baldwin od pewnego czasu mierzył się z problemem śmieci na jego polu, które ktoś regularnie mu podrzucał. Co kilka dni pojawiało się tam kilka lub kilkanaście kolejnych zużytych opon.
  Z czasem zrobiło się z tego dzikie wysypisko.
   
  Farmer postanowił odnaleźć cwaniaka i zainstalował ukrytą kamerę przy wysypisku. Nie trzeba było długo czekać aż odnalazł śmieciarza, który podrzuca na jego pole opony.
   
  Szybko dowiedział się kims jest i gdzie mieszka, po czym skontaktował się z nim i dał mu 3 dni na usunięcie śmieci,  w przeciwnym razie czekać będą na niego konsekwencje. 
   
  Jak łatwo się domyślić, opony pozostały na miejscu,  Stuart wziął więc sprawy we własne ręce. 
   
  Zorganizował odpowiedni transport oraz kilku chłopaków do pomocy i wywiózł ponad 400 starych opon pod dom osobyz która zaśmiecała jego ziemię. 
   
  Tego co działo się dalej zapewne się domyślacie,  ale żeby było przyjemniej Stuart nagrał też film z całego zdarzenia. Tylko przygotujcie popcorn i napój  :)
   
   
   
  Oczywiście właścicielowi opon grozi też sroga kara, ponieważ za tworzenie dzikich wysypisk odpadów w Wielkiej Brytanii grozi grzywna do 50 000 funtów oraz do 5 lat pozbawienia wolności. 
 7. Downvote
  drenn reacted to KryLus in KryLus   
  KryLus
  13.11.2020
  Serwer CS 1.6 DD2
  Nie no ten serwer to porażka ban permanentny za wejście na serwer xDDD Zasady sobie zmieńcie bo ja na pewno nie wykupie bana bo wy chcecie zarobić. A po 2 dzięki temu macie tak mało osób na serwerze. Bo zasady są do bani xD Dostałem bana perma mimo ze nie mialem żadnych wspomagaczy xD No kurwa jakiś de... za przeproszeniem to ustalał  No trudno żegnam serwer, z takim podejściem stracicie wszystkich niedługo  Administracja chce tylko jak najwięcej zarobić kosztem innych i taka prawda. A później czlowiek nie świadomy regulaminu musi płacić za unbana xD Nieporozumienie xD I nie nie boli mnie, że nie będe mógł grać bo mam inny serwer wróciłem tutaj z sentymentu bo kiedyś grałem ,ale widzę ze spadek graczy nie jest przypadkiem.  Wiedząc, że nic nie wywalczę ostrzegam tylko graczy, że to zdzierstwo z was  A no i oczywiscie ban sluszny do tego nie mam wątpliowsci, ale zasady do bani. Żegnam i pozdrawiam administrację oraz Dariusza admina, który kompletnie nie ogarnia adminowania, bezpodstawne bany bo ktoś jest zwyczajnie od niego lepszy. Jak się daje bana to się najpierw sprawdza gracza a nie daje na oślep. PS. Sugeruje zmienić trochę zasady względem osób, które wchodzą drugi raz na serwer a nie mają wspomagaczy, i tak wiem ze popełniłem błąd wchodząc 2 raz na serwer i NIESWIADOMIE zrobiłem to na innej sieci ( i tak mi nikt nie uwierzy  ale tak było, i mogę się z tego wytłumaczyć), ale uważam, że ban permanentny w tej sytuacji to lekka przesada ( kara powinna być ale w tej sytuacji jest zbyt rygorystyczna moim zdaniem). Chciałbym jeszcze żeby przeczytał  to właściciel serwera, jeśli można, bo to w jego kwestii jest, żeby serwer lepiej działał  Moim zdaniem gracz taki gdy wchodzi  2 raz na serwer powinien dostać bana perma, ale w przypadku pozytywnego rozpatrzenia SS powinien dostać automatycznego UNBANA lub mniejszą kare ( powiedzmy tydzien bana, aby się nauczyć, ewentualnie ostrzeżenie, oczywiście tylko w przypadku gdy jest czysty). A w tym przypadku ja dostałem bana tylko dlatego, że wszedłem na serwer, co moim zdaniem jest nieporozumieniem.
   
 8. Piwko
  drenn reacted to Bluu in Dowcipy, kawały, suchary - Temat zbiorczy   
  z dedykacją dla @drenn

 9. Upvote
  drenn reacted to Scorpion Flail in SMS wyslane/ rozpatrzone/ nadal zatwierdzenia przez moda   
  Z relacji moderatorów wynika, że byłeś wielokrotnie upominany w różnych innych tego typu sytuacjach co potwierdza że blokada nadana przez @SzanFi jest uzasadniona.
  Do tej pory administracja włącznie ze mną przymykała oko na pewnie Twoje zachowania starając się znajdywać u Ciebie dobre strony.
  Twój post wyżej również zdecydowałem się "odkryć" by każdy użytkownik miał pełen obraz sytuacji. Wszyscy działamy według ustalonych zasad: na początku upominamy użytkowników, a gdy to nie skutkuje i nie są wyciągane wnioski to podejmujemy bardziej rygorystyczne kroki tak jak tutaj to miało miejsce.
  Zasady jasno określają, że można wykupić warny a nie moderowaną zawartość, która została nałożona jako dodatkowa kara z uwzględnieniem wcześniejszych przewinień (wyjątek stanowiłyby tutaj jedynie warny w liczbie 5 które z automatu nakładają również moderowaną zawartość). Interesuje mnie słuszność podejmowanych decyzji i żadne "donejty" tego nie zmienią.
  Jeśli zniżasz reakcję administracji do poziomu "przedszkola" to  warto abyś przeczytał sobie swoje wpisy w tym dniu na CB i przemyślał jaki w takim razie poziom one reprezentują. Prywatnych wiadomości pisanych w tym dniu w trybie rozkazującym już nie będę tutaj cytował - sam doskonale wiesz co i w jaki sposób wtedy wypisywałeś.
  Moderowaną zawartość mógłbym pozostawić do końca aktualnego tygodnia jednak ze względu na Twój brak pokory widoczny w poście wyżej jestem zmuszony zastosować się do Twojej "prośby" - wysłaną kwotę sms przywracam na Twoje konto w sklepiku wraz z warnami.
  Zawartość moderowana natomiast zostaje na czas nieokreślony - moderatorzy zdecydują kiedy powinna zostać Tobie zdjęta.
  I w żadnym wypadku nie jest to "odwet" za napisanie odwołania - każdy użytkownik ma do tego prawo a moją rolą jest tutaj obiektywne podejście do sprawy czy dana kara była słuszna. Problemem jest tutaj sposób Twojej argumentacji oraz lekceważący stosunek do całej sytuacji dlatego zastosuję to co sam zasugerowałeś w odpowiedzi na post Szanfiego.
   

 10. Piwko
  drenn reacted to Oro Koroner in Ciekawostki ze świata   
  #1
  Gdybyś miał tylko 10 dolarów i zero długów, byłbyś bogatszy od 1/4 Amerykanów.


  #2
  Kosmos posiada zapach, za który odpowiada ozon. Astronauci porównują go do rozgrzanego metalu lub zapachu grilla.


  #3
  Ludzie z wysokim poziomem testosteronu mają tendencję do czerpania przyjemności z gniewu innych.


  #4
  Obrót Wenus wokół własnej osi trwa 243 dni, natomiast obrót wokół Słońca jest krótszy i trwa 225 dni. Oznacza to, że wenusjański dzień jest dłuższy niż wenusjański rok.  #5
  Deklaracja niepodległości została napisana na papierze konopnym.

  Źródło #1 https://fajnepodroze.pl/ciekawostki-o-usa/
  Źródło #2 https://www.gandalf.com.pl/blog/18-ciekawostek-o-kosmosie-i-planetach/
  Źródło #3 https://fajnepodroze.pl/ciekawostki-psychologiczne/
  Źródło #4 https://www.gandalf.com.pl/blog/18-ciekawostek-o-kosmosie-i-planetach/
  Źródło #5 https://fajnepodroze.pl/ciekawostki-o-usa/
 11. Like
  drenn got a reaction from MKS1948<3 in ATAKI NA KOŚCIOŁY / ABORCJA   
  To nie wiara, to jest fanatyzm, przykro mi. Niestety takimi wpisami udowadniasz, że jesteś od nich gorszy.
  Śmierdzi hipokryzją,  oczekiwać szacunku dla czegoś lub kogoś,  a samemu nie mając go dla innych.
  Myślę,  że wszystko najlepiej opisał @Bluu wśród jednych i drugich po prostu są idioci i zadymiarze, którzy swoim haniebnym zachowaniem wyrabiają opinię całej grupie. Trzeba szanować wszystkich oraz ich przekonania.
   
 12. Like
  drenn got a reaction from neya` in ATAKI NA KOŚCIOŁY / ABORCJA   
  To nie wiara, to jest fanatyzm, przykro mi. Niestety takimi wpisami udowadniasz, że jesteś od nich gorszy.
  Śmierdzi hipokryzją,  oczekiwać szacunku dla czegoś lub kogoś,  a samemu nie mając go dla innych.
  Myślę,  że wszystko najlepiej opisał @Bluu wśród jednych i drugich po prostu są idioci i zadymiarze, którzy swoim haniebnym zachowaniem wyrabiają opinię całej grupie. Trzeba szanować wszystkich oraz ich przekonania.
   
 13. Like
  drenn got a reaction from kubinho in ATAKI NA KOŚCIOŁY / ABORCJA   
  To nie wiara, to jest fanatyzm, przykro mi. Niestety takimi wpisami udowadniasz, że jesteś od nich gorszy.
  Śmierdzi hipokryzją,  oczekiwać szacunku dla czegoś lub kogoś,  a samemu nie mając go dla innych.
  Myślę,  że wszystko najlepiej opisał @Bluu wśród jednych i drugich po prostu są idioci i zadymiarze, którzy swoim haniebnym zachowaniem wyrabiają opinię całej grupie. Trzeba szanować wszystkich oraz ich przekonania.
   
 14. Like
  drenn got a reaction from Bluu in ATAKI NA KOŚCIOŁY / ABORCJA   
  To nie wiara, to jest fanatyzm, przykro mi. Niestety takimi wpisami udowadniasz, że jesteś od nich gorszy.
  Śmierdzi hipokryzją,  oczekiwać szacunku dla czegoś lub kogoś,  a samemu nie mając go dla innych.
  Myślę,  że wszystko najlepiej opisał @Bluu wśród jednych i drugich po prostu są idioci i zadymiarze, którzy swoim haniebnym zachowaniem wyrabiają opinię całej grupie. Trzeba szanować wszystkich oraz ich przekonania.
   
 15. Downvote
  drenn reacted to Oro Koroner in ATAKI NA KOŚCIOŁY / ABORCJA   
  Witam serdecznie.

  To co się dzieje w Polsce jest dla mnie normalnie NOKAUTEM w naszą Polskę Polacy !.
  Ci którzy walczyli o naszą godną, niepodległą , waleczną i dumną Polskę! - teraz ze swoich pochówków PŁACZĄ - " TAK KURWA PŁACZĄ ! " . Dlaczego? - gdy walczyli w bitwach, myśleli o BOGU ! i PRZETRWANIU by ich bliscy mieli co zjeść. A Co spotyka teraz Naszą Polskę? 

  1) Społeczność LGBT - >  Które łączy wspólna kultura i ruchy społeczne. ( Aż się we mnie buzuje gdy to pisze ... ).  Ta śmieszna ideologia celebruje " dumę i społczeność seksualną".
  Czy ktoś pomyślał jak czułoby się dziecko mające " dwoje mam /  tatusiów "  ? - wg; jak to brzmi kur.... ? - ładna hańba dla dziecka i poniżenie w szkole.
  Tutaj znalazłem takie cos -> " W latach następnych powstał cały szereg najróżniejszych organizacji reprezentatywnych dla społeczności LGBT. Są wśród nich czysto profesjonalne, zrzeszające osoby o podobnym zawodzie (np. lekarze LGBT[30]), stowarzyszenia oparte na zainteresowaniach i hobby (np. Medialny Program Sportowy LGBT[31]) i aktywne na arenie politycznej (np. ogólnoamerykańska Federacja Równości (Equality Federation)[32] czy Human Rights Campaign będąca political action committee) "  -> Co to wogółe ma być haha?


  2) Ataki na Kościoły. -> Zakłócanie Mszy Św, dewastacja kościołów, ataki na policjanów. Takie akcje spotykaliśmy przed paroma dni. Tak właśnie wygląda polityka Lewicowych - Liberalnych aktywistów, którzy domagają się prawnego uznania zabijania dzieci poczętych. 
  Zaczęto dewastować / obklejać pomniki Świętych osób!. 

  Jest to forum, więc lekko przybastuje - ale i tak tym ludziom najchętniej bym włozył petardę w d**e . Jak trwoga to do Boga tak ! ? 
  Tak jestem bardzo religijny -choć mam wiele za uszami. Ale za moją wiarę oddam życie !- a tym LGBT i tym co obrażają moją wiarę zrobiłbym to samo to robią w Islamie. Tam szanują chociaż swoje wyznanie- gdy ktoś obrazi ich boga / upier*****ą łeb. !
  A wy nie umiecie trzymać swojego wyznania/ pokolenia , które dała wam WOLNA POLSKA !
  Jezus, Jan Paweł 2 wychował młode pokolenie - powinniście szanować a nie brudzić ich !
  Powinniście się wstydzić !!

  Cieszę się, że są ludzie młodzi - każdy nazywa ich CHULIGANAMI  - lecz Ci ludzie bronią Honoru, Patriotyzmu i Polski !
  Tacy " CHULIGANI " właśnie BRONIĄ wolnej Polski przed takimi wszami jak LGBT i ludzmi nie szanującymi Polskiego Kościoła!.
  I to właśni oni teraz będą stać na straży Wolnej Polski !!  A nie jakieś piz***zki " z LGBT 

  |

   LUBIN ZAWSZE I WSZĘDZIE ZA WOLNĄ POLSKĄ DLA POLAKÓW BĘDZIE !


 16. Like
  drenn reacted to MKS1948<3 in ATAKI NA KOŚCIOŁY / ABORCJA   
  Moje zdanie jest proste na ten temat, same protesty popieram, jednak w obojętnie jakich wypadkach niszczenie mienia innych czy próba zakłócania nie może się wiązać z jakimiś pochwałami. Bardziej myślę że tutaj wśród tłum tych protestantów wkradli się zadymiarze spod znaku np. antify którzy próbują realizować swoje cele udając że tyczy to tych wszystkich protestujących. Również uważam, że jest to gra polityczna która ma skłócić naród jeszcze bardziej więc najlepiej chyba oddaje to transparent z Białegostoku " Kobiety jesteśmy z Wami, walczymy z pisiorami a nie tradycjami "
  ***** ***
 17. Wow
  drenn got a reaction from EroZ // Malloy` in Kara za śmiecenie   
  Ciekawa akcja miała miejsce kilka dni temu w Anglii, a konkretnie w miejscowości Wigan.
   
  Farmer Stuart Baldwin od pewnego czasu mierzył się z problemem śmieci na jego polu, które ktoś regularnie mu podrzucał. Co kilka dni pojawiało się tam kilka lub kilkanaście kolejnych zużytych opon.
  Z czasem zrobiło się z tego dzikie wysypisko.
   
  Farmer postanowił odnaleźć cwaniaka i zainstalował ukrytą kamerę przy wysypisku. Nie trzeba było długo czekać aż odnalazł śmieciarza, który podrzuca na jego pole opony.
   
  Szybko dowiedział się kims jest i gdzie mieszka, po czym skontaktował się z nim i dał mu 3 dni na usunięcie śmieci,  w przeciwnym razie czekać będą na niego konsekwencje. 
   
  Jak łatwo się domyślić, opony pozostały na miejscu,  Stuart wziął więc sprawy we własne ręce. 
   
  Zorganizował odpowiedni transport oraz kilku chłopaków do pomocy i wywiózł ponad 400 starych opon pod dom osobyz która zaśmiecała jego ziemię. 
   
  Tego co działo się dalej zapewne się domyślacie,  ale żeby było przyjemniej Stuart nagrał też film z całego zdarzenia. Tylko przygotujcie popcorn i napój  :)
   
   
   
  Oczywiście właścicielowi opon grozi też sroga kara, ponieważ za tworzenie dzikich wysypisk odpadów w Wielkiej Brytanii grozi grzywna do 50 000 funtów oraz do 5 lat pozbawienia wolności. 
 18. Wow
  drenn got a reaction from 999nowleusz_ in Wydał prawie 20000$ na Twitch   
  Każdy kto posiada dzieci wie, że należy ich pilnować niemal na każdym kroku. Gdy pociechy podrosną wydaje się,  że nie trzeba się już aż tak martwić by nie narozrabiały.
   
  Jednak, jak to się mawia: "małe dzieci,  mały problem, duże dzieci, duży problem."
  Przekonała się o tym dobitnie pewna kobieta, która miesiąc temu straciła wszystkie oszczędności, kiedy jej nastoletni syn użył jej karty płatniczej.
   

  Chłopak wykupił różne subskrypcje, kupował bitsy oraz dodatkową zawartość na twitch, a na sam koniec rozdawał pieniądze matki streamerom jako dotacje dla nich.
   
  Łącznie nastolatek przepuścił ok. 19800$ w ciągu dwóch tygodni.
   
  Gdy kobieta dowiedziała się o tym, wpadła w histerię i chciała odzyskać pieniądze jak najszybciej, jednak większość serwisów do których się zwróciła nie była skora do pomocy. 
   
  Bank odmówił anulowania transakcji, tłumacząc, że musiałaby wnieść oskarżenie przeciw własnemu dziecku by odzyskać straty.
   
  Twitch kompletnie ją zignorował, ponieważ Wysłała list polecony do CEO Twitcha- Emmetta Sheara i do zespołu prawnego Amazon. Nikt jednak nie odpowiedział. 
   
  Jakby tego było mało, po wysłaniu formularza z prośbą o pomoc do Twitch, konto chłopaka zostało zablokowane, przez co kobieta nie miała już wglądu do historii transakcji w serwisie strumiemiującym.
   
  Do niedawna wydawało się, że pieniądze przepadły, pomocna okazała się firma Xsolla, która obsługuje transakcje w Twitch. Firma wystawiła korekty do płatności i w ten sposób udało się odzyskać pieniądze. 
   
  Karta płatnicza została zbanowana w Twitch, by uniknąć kolejnych takich sytuacji. 
  Sam złodziejaszek ma zakaz oglądania wszelakich streamów oraz może grać maksymalnie godzinę dziennie.
 19. Piwko
  drenn reacted to EroZ // Malloy` in Samochód elektryczny na benzynę   
  Jeśli coś jest głupie ale działa to to wcale nie jest głupie  
 20. Downvote
  drenn reacted to ZielonKA ツ in [#163] Pytanie na dziś.   
  Teraz to raczej kazdy powinien dać rade sie zająć dzieckiem, nic prostszego dać mu telefon i odpalić mu  " pou " to radochy z tego ma, że o całym świecie zapomina.
 21. Downvote
  drenn reacted to EroZ // Malloy` in Do więzienia za muzykę   
  I dobrze też jestem za tym  
 22. Downvote
  drenn reacted to Oro Koroner in Do więzienia za muzykę   
  I bardzo dobrze ! 
  Niech w garażu się bawią w takie coś ... potem dzieciaki szukają dziwnych stworów
 23. Haha
  drenn reacted to OgarniaMnieSmuteK in Rake   
  na ostatnim nagraniu wygląda jakby ktoś tam wkleił Golluma xD
  A ogólnie jest wiele różnych  spraw o których się nie mówi, bo zwyczajny człowiek nie może mieć pojęcia.
 24. Like
  drenn got a reaction from Bluu in Rake   
  Każdy rejon świata ma swoje legendy oraz przerażające istoty o których mówi się w opowieściach. Właśnie jedną z takich istot owianych tajemnicą jest Rake, o którym wzmianki pochodzą głównie ze Stanów Zjednoczonych, a konkretnie ze stanu Nowy Jork. Nie brakuje też relacji z odległego od wschosu USA Meksyku.
  Rake to stwór humanoidalny, z nienaturalnie długimi kończynami oraz pazurami, poruszający się na czworaka. Jest chudy, ma białą i łysą skórę oraz wielkie oczy przystosowane do poruszania się w ciemnościach, potrafi też przemieszczać się zaskakująco szybko i cicho. Jego ciało wygląda dosłownie jak połamane po wypadku co czyni go tak przerażającym.
   
   Informacje o tym stworzeniu zaczęły pojawiać się często od około 1960 roku, chociaż podobno można trafić też na wzmianki jeszcze z początków XX wieku. Zawsze jednak stworzenie spotykano przypadkiem w lasach, kanałach czy tunelach. Najbardziej straszne jest jednak to, że Rake lubuje się też w odwiedzaniu ludzkich domostw, stąd często słyszy się o bezpośrednim spotkaniach na strychach, podwórkach czy nawet wewnątrz pokoi.

   
  Co ciekawe relacje świadków wahają się od skrajności w skrajność. Z części wynika iż jest to stwór dosyć płochliwy, z drugiej jednak strony inni świadkowie mówili o sporej agresji. 
  Z nielicznych relacji wiadomo też, że Rake (w co wątpię) potrafi mówić. Inni wspominają, że stwór potrafił bezszelestnie dostać się do ich domu w nocy, po czym po prostu przysiadał gdzieś w kącie lub na skraju łóżka i wpatrywał się w śpiącego.
   
  Oto tekst notatki pozostawiona w pudełku przez samobójczynię z 1964 roku w której wspomniany jest Rake.
   
  "Teraz, kiedy już przygotowuję się do odebrania sobie życia, czuję, że koniecznie muszę złagodzić wszelkie poczucie winy oraz bólu, które wywołuję swoim czynem. Nie jest to wasza wina, ani nikogo innego, niż Jego. Pewnego razu obudziłam się i po prostu czułam jego obecność. Innego dnia obudziłam się i ujrzałam jego kształt. Kiedy obudziłam się następnym razem, słyszałam jego głos i spojrzałam w jego oczy. Nie potrafię już spać bez obawy, co przeżyję następnym razem, kiedy otworzę oczy. Nie mogę więcej się budzić. Żegnajcie.”
   
  W tym samym pudełku były dwie zaadresowane koperty oraz kolejny list z krótką treścią:  „Droga Linnie, Modliłam się za Ciebie. Mówił Twoje imię."
   
  Kolejne zeznanie pochodzi z 2006 roku i zostało spisane przez kobietę,  która z powodu Rake'a straciła dwoje członków rodziny.
   
  "Trzy lata temu, 4 lipca, właśnie wróciłam z rodziną z wycieczki do wodospadu Niagara.
  Wszyscy byliśmy wyczerpani po wielogodzinnej podróży, więc wraz z mężem położyliśmy dzieci do łóżek
  i powiedzieliśmy im, że powinny spać. Około czwartej w nocy obudziłam się myśląc, że mąż wstał i poszedł
  do ubikacji. Skorzystałam z jego nieobecności i przeciągnęłam kołdrę na swoją stronę, ale tylko go obudziłam.
  Przeprosiłam go więc i powiedziałam, że wydawało mi się, że go nie ma. Kiedy się odwrócił, aby spojrzeć
  mi w twarz, dyszał i podciągnął swoje nogi tak szybko, że o mały włos nie zrzucił mnie z łóżka. Później mnie
  chwycił za ramię i nic już nie mówił. Kiedy moje oczy przyzwyczaiły się już do ciemności, udało mi się zobaczyć,
  co wywołało tę dziwną reakcję. W łóżku przy moich stopach siedział jakiś goły mężczyzna, albo duży
  bezwłosy pies, ewentualnie coś w tym rodzaju. Miał twarz odwróconą od nas. Jego pozycja była nienaturalna
  i niepokojąca, jakby właśnie został potrącony przez samochód lub też coś podobnego. Z jakiegoś powodu
  nie byłam nim specjalnie przerażona. Raczej obawiałam się o jego zdrowie… Założyłam więc w tym momencie,
  że powinniśmy mu pomóc. Mój mąż, siedzący w pozycji embrionalnej, wpatrywał się w swoje ręce i nogi,
  czasem tylko odrywał od nich wzrok i zerkał na mnie lub na kreaturę. W nagłym zrywie potwór zaczął się
  dziwnie poruszać, uderzał rękami powietrze ,a następnie przypełznął brzegiem łóżka do mojego męża, aż
  znalazł się niecałą stopę od niego. Trwał tak w całkowitej ciszy przez pół minuty (być może było to tylko 5 sekund,
  a tylko tak się wydawało) wpatrując się w twarz mojego męża. Potwór położył dłoń na jego kolanie i szybko
  uciekł na korytarz, a stamtąd w kierunku sypialni naszych dzieci. Krzyknęłam głośno i podbiegłam do włącznika
  światła. Miałam nadzieję, że w ten sposób go zatrzymam i powstrzymam przed skrzywdzeniem dzieci. Gdy
  znalazłam się na korytarzu, światło z naszej sypialni pomogło mi zobaczyć, jak kuca i garbi się jakieś dwadzieścia
  stóp ode mnie. Odwrócił się i spojrzał na mnie. Cały był pokryty krwią. Włączyłam światło i ujrzałam moją córkę,
  Clarę. Potwór zbiegł po schodach, a ja wraz z mężem spieszyliśmy się, by pomóc córce. Była mocno zraniona i
  powiedziała ostatnie już słowa w swoim krótkim życiu: „To jest Rake.” Mój mąż wjechał do jeziora, ponieważ
  spieszył się, by dowieźć córkę do szpitala. Nie przeżył. W naszym małym miasteczku wszelkie informacje i plotki
  roznoszą się z prędkością światła. Najpierw chciała pomóc policja, lokalna prasa również się tym zainteresowała.
  Jednak moja historia nigdy nie została zbadana, ani opublikowana. Przez kilka miesięcy wraz z synem Justinem
  mieszkaliśmy w hotelu w pobliżu domu moich rodziców. Gdy już zdecydowaliśmy się wrócić, zaczęłam szukać
  odpowiedzi na wszystkie te tajemnicze pytania. W pobliskiej miejscowości znalazłam mężczyzne, który przeżył
  prawie to samo co ja. Skontaktowałam się z nim i zaczęliśmy wymieniać się wrażeniami. Wiedział o dwóch i
  nnych osobach w stanie Nowy Jork, które również widziały stwora zwanego „Rake.” Polowanie na informacje w
  Internecie i pisanie listów w celu uzyskania niewielkiej kolekcji kont internetowych, które mogły dotyczyć
  tajemniczej kreatury, zajęło całej naszej czwórce dobre dwa lata. Żadne z nich nie dawało jednak żadnych szczegółów,
  historii, czy informacji. W jednym z dzienników znalazła się notka dotycząca potwora, zajmująca trzy strony, jednak
  więcej wzmianek już nie było. Jeden z dzienników pokładowych nie mówił nić o samym spotkaniu, natomiast
  wspominał, że załoga została przez potwora zmuszona do powrotu. Był to ostatni wpis w tym dzienniku…
  Wiele było natomiast takich przypadków, że jedno spotkanie z tą istotą było początkiem całej serii spotkań z tą samą osobą.
  Wiele osób wspominało, że potwór do nich mówił. W tej grupie była moja córeczka. To doprowadziło nas do
  myśli, że być może Rake odwiedzał nas już wcześniej, jeszcze przed pierwszym spotkaniem. Zainstalowałam więc
  sobie magnetofon cyfrowy w pobliżu łóżka i włączałam go na noc przez dwa tygodnie, aby wszystko rejestrował.
  Żmudną pracą było wsłuchiwanie się w odgłosy przewracania się w łóżku każdego dnia po przebudzeniu.
  Pod koniec drugiego tygodnia byłam już przyzwyczajona do rozmytych dźwięków własnego snu, więc dawałam
  ośmiokrotne przyspieszenie. Nadal jednak zajmowało to godzinę. Pierwszego dnia trzeciego tygodnia zdawało mi
  się, że wśród zwyczajnych dźwięków wyłapałam coś innego. Odszukałam ten moment i usłyszałam przenikliwy głos.
  To był Rake! Nie byłam w stanie słuchać tego fragmentu na tyle długo, abym mogła chociaż zacząć zapisywać,
  co mówi. Nie chciałam też, aby ktoś inny tego słuchał. Jedyna rzecz, której byłam pewna, to że słyszałam to już
  wcześniej. Zdawało mi się, że było to wtedy, gdy potwór podchodził do mojego męża w tamten pamiętny dzień.
  Właściwie, nie pamiętam, abym wtedy cokolwiek słyszała, ale nagrany szept sprawiał, że dokładnie przypominałam
  sobie ten moment. Wyobrażałam sobie, co musiała wtedy czuć i myśleć moja córka. Sprawiało to, że byłam
  przygnębiona. Nie widziałam Rake’a odkąd zniszczył moje życie. Wiedziałam jednak, że bywał w mojej sypialni,
  gdy spałam, jeszcze długo po tamtym dniu. Wiem i boję się, że kiedyś przyjdzie taki dzień, że obudzę się i będę
  musiała spojrzeć mu w twarz.”
   
   
  Żyjemy jednak w dobie internetu oraz wszechobecnych kamer oraz aparatów, nic więc dziwnego, że w sieci można znaleźć nagrania z udziałem Rake'a. I to właśnie dziś Wam je pokażę. 
   
   
  Pierwsze nagranie jest o tyle ciekawe, że albo mamy tutaj perfekcyjnie zaplanowaną akcję oraz fotomontaż albo trafiliśmy na najlepsze możliwe nagranie potwora. W środku dnia chłopak postanawia iść z kamerą do pobliskiego lasu by pochwalić się zrobioną przez siebie "bazą", która miała być pewnie miejscem spotkań ze znajomymi.
   
  Plany krzyżuje jednak szmer zza roślinności oraz nagłe pojawienie dziwnej i jak widać agresywnej białej postaci.
   
  Kolejne nagranie pochodzi z łazika wykorzystywanego do przeczesywania tuneli kanalizacyjnych i cieków wodnych. Na nagraniu widać jak zza zakrętu ciekawskim okiem na maszynę spogląda jakieś stworzenie.
  Można wywnioskować,  że boi się łazika, ponieważ gdy tylko ten rusza do przodu to stwór natychmiast ucieka.
   
   
  Kolejne nagranie pochodzi z 2006 roku i zostało wykonane w lesie przy pomocy kamery pozwalającej nagrywać w nocy.
  Dwójka mężczyzn słyszy dźwięki z pobliskich zarośli i idzie je sprawdzić sądząc, że to zwierzę. To jednak nie było zwierzę...
   
   
  Następne video zostało udostępnione 4 lata temu. Mężczyzna usłyszał dziwne dźwięki na dachu swego domu i wyszedł to sprawdzić.  Po szybkiej wspinaczce na dachu zastał coś czego się nie spodziewał... szybko zszedł i wrócił do domu po swoją broń,  jednak po powrocie dziwny stwór zdążył już zniknąć. 
   
   
  Ostatni materiał jest według mnie najbardziej wiarygodny i uważam,  że może stanowić twardy dowód na istnienie Rake'a. Nie dotarłem do oryginalnego filmu, jednak niektóre osoby w YT co jakiś czas je odświeżają.
  Para lub małżeństwo słyszą hałasy dobiegające z ich strychu, więc mężczyzna idzie je sprawdzić. 
  W ciemności jednak niewiele widać i szybko wraca na piętro. Jednak gdy jest już na ostatnich stopniach dzieje się coś dziwnego.  Ciekawe czy też to zauważyłeś/aś...
  Dlaczego uważam nagranie za dowód na istnieje potwora? Reakcja kobiety  wydaj się po prostu zbyt naturalna, widać i słychać,  że jest ona mocno przestraszona, co według mnie jest przesłanką,  że to nie jest ustawiona sytuacja.
   
  Dowodem na istnienie białej postaci ma być też to zdjęcie,  które zostało wykonane przy pomocy kamery myśliwskiej reagującej na ruch.

   
  A czy Ty wierzysz, że istnieją stworzenia, których nadal nie odkryliśmy?
  pamiętaj by nie otwierać oczu gdy czujesz, że ktoś obserwuje cię podczas snu, być może dzięki temu nie sprowokujesz potwora 
 25. Upvote
  drenn reacted to bulka_z_maslem in Drifting na DD2   
  Assetto Corsa to symulator wyścigów samochodowych. Ostatnio gracze doszli do wniosku, że warto dodać coś nowego. I wymyślili... drifting na mapie DD2!
  Na poniższym filmiku można zobaczyć jak to wygląda:
   
  Coś ostatnio popularne są te samochodówki na DD2
  Źródło: https://planetagracza.pl/wyscigi-na-mapie-de_dust2-z-counter-strikea-w-assetto-corsa/