Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 51.75.34.69:27015
6 5VS5 #2 54.38.143.81:27015
7 3MAPS 145.239.18.200:27030
8 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
9 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
10 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

drenn

Użytkownik

drenn last won the day on January 15

drenn had the most liked content!

About drenn

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. drenn

  Wywiad z Szanfim.

  No nauczyłeś się trochę. Można było pociągnąć dłużej ale i tak jestem zadowolony :)
 2. Z wyjazdu na PGA w Poznaniu.
 3. Do dość nietypowej sytuacji doszło na lotnisku międzynarodowym w Portland, gdzie jeden pasażer chyba zdecydowanie zbyt mocno się wynudził czekając na swój lot. Znalazł więc dość oryginalny sposób na zabicie czasu, a mianowicie odszukał jeden z ekranów informacyjnych i podłączył do niego konsolę PlayStation 4, którą miał w plecaku i zwyczajnie zaczął grać. Szybko wzbudził zainteresowanie personelu lotniska, który wysłał do niego ochroniarza, który kazał mu odłączyć sprzęt, mimo próśb o możliwość dokończenia gry. Na szczęście znudzony pasażer był z natury spokojny i bez zwłoki usłuchał. Sytuacja dość śmieszna, jednak sam fakt, że lotnisko pozostawia niezabezpieczone porty swoich ważnych urządzeń może być groźna. Gdyby znalazła je osoba chcąca zaszkodzić firmie poprzez wirus czy po prostu zniszczenie ekranu to przy pomocy takiego gniazda zrobiłaby to bez problemu. Na szczęście tym razem był to tylko znudzony gracz
 4. - Jedno mówi, drugie robi, trzecie myśli. - mają Wieczny burdel w łazience. - Mają niezdolność do logicznego argumentowania swoich wypowiedzi. - Wszystko trzeba im raportować, bo jak nie to foch. - Słynne równouprawnienie pasuje im tylko w sytuacjach gdy przemawia ono na ich korzyść. Jeśli korzyść z tego ma facet to mówią, że to wyzysk lub dyskryminacja kobiet. Jak to się mawia "feminizm kończy się gdy trzeba wnieść fotel na 4 piętro." - Oczekują od cinnych, że będą im czytać w myślach jeśli chodzi o ich oczekiwania. @paulinka ale wiesz, że żadna płeć nie ma podzielnej uwagi?
 5. Jeden z redaktorów portalu niebezpiecznik podzielił się historią o tym co zastał przy warszawskim dworcu. Potrzebował na szybko taksówki, tych było pod dostatkiem, jednak gdy mężczyzna deklarował chęć przewozu, to każdemu taksówkarzowi przypominało się, że jednak nie może podjąć się kursu. Kolejno odsyłano go dalej aż trafił na nieoznakowany samochód. Zapytany o cenę przewoźnik zaczął poganiać redaktora z decyzją czy chce jechać. Gdy wyraził zgodę i przewoźnik odsunął się od auta to oczom mężczyzny ukazał się dobrze ukryty cennik. 50 zł opłaty początkowej i kolejne 250 zł za każdy kilometr. Po takim widoku redaktor szybko odpuścił kurs. Teraz tylko nasuwa się pytanie czy był to zbieg okoliczności, czy zmowa taksówkarzy by naciągnąć klienta? Pamiętajcie by podczas przejazdu taksówką zawsze sprawdzać cennik oraz prosić o paragon.
 6. Jajka sadzone lub tosty z serem.
 7. W końcu sportowiec, który nie gra w piłkę nożną.
 8. 2 to zdecydowanie za mało, to sprawia, że człowiek w ogóle boi się dać reputację, gdyż ciągle ma w głowie "a może ktoś inny napisze coś lepszego?" Myślę, że @Charlie W. objaśnił to najlepiej, 5 dla usera i 10 dla innych rang byłoby dobrą alternatywą.
 9. Co roku internauci śmieszkują sobie z różnych znanych ludzi lub całym organizacji poprzez głosowanie i nominację do nagród "Biologicznych bzdur roku". Na rok 2019 pojawiło się wiele ciekawych nominacji, jednak ostatecznie podium prezentuje się następująco: I MIEJSCE Ewa Kopacz ze swoją teorią o ludziach i dinozaurach. II MIEJSCE Porta "Dziewuchy dziewuchom" i jego teoria o tym, że otyłość nie wywołuje chorób. III MIEJSCE Wojciech Cejrowski i jego teoria o tym, że szczepionki zawierają truciznę.
 10. Zapewne nie słyszałeś/aś o Kazimierzu Klabanie, prawda? A warto, ponieważ jest to ksiądz parafii Dobrego Pasterza z Elbląga, który swoim postępowaniem co roku daje przykład. Kilka lat wcześniej gdy duchowny przebywał w szpitalu zauważył, że większość tamtejszego sprzętu oklejone jest słynnym serduszkiem WOŚP. Wtedy zdał sobie dopiero sprawę jak wielką pomocą dla pacjentów jest coroczne wydarzenie zbioru pieniędzy do puszek orkiestry. Sam zaczął wspierać orkiestrę, jednak 3 lata temu wpadł na ciekawy pomysł. Po mszy świętej całą ofiarę od wiernych z tacy oddał wolontariuszom stojącym przed kościołem. Robi to teraz zawsze i to przy aprobacie wiernych, którzy co roku wykazują coraz większą hojność. Przekazanie datków na WOŚP stało się już parafialną tradycją, którą duchowny chce kontynuować jak najdłużej. A żeby jeszcze umilić ją ludziom, ksiądz zaprasza wszystkich na ciastko, cukierki i kawę. Czy inni "czarni" nie powinni wziąć z niego przykładu?
 11. Wystarczy zaopatrzyć się odpowiednią wtyczkę, jednak w obecnym stadium sądzę, że sieć ma ważniejsze wydatki. W przyszłości na pewno będzie ta możliwość.
 12. To chyba nie pierwszy taki przypadek u tego pana. Papa.
 13. Chciałbym mieć tyle czasu.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage

×
×
 • Create New...