Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 ONLY MIRAGE 145.239.26.145:28015
6 ONLY AWP #2 145.239.16.170:28010
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

drenn

Użytkownik

drenn last won the day on July 7

drenn had the most liked content!

About drenn

 • Rank
  Silver Elite Master

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. Alkoholik, ćpun, ale też wybitny piłkarz. Żal mi gościa, jeszcze trochę życia przed nim było.
 2. To nie wiara, to jest fanatyzm, przykro mi. Niestety takimi wpisami udowadniasz, że jesteś od nich gorszy. Śmierdzi hipokryzją, oczekiwać szacunku dla czegoś lub kogoś, a samemu nie mając go dla innych. Myślę, że wszystko najlepiej opisał @Bluu wśród jednych i drugich po prostu są idioci i zadymiarze, którzy swoim haniebnym zachowaniem wyrabiają opinię całej grupie. Trzeba szanować wszystkich oraz ich przekonania.
 3. Ciekawa akcja miała miejsce kilka dni temu w Anglii, a konkretnie w miejscowości Wigan. Farmer Stuart Baldwin od pewnego czasu mierzył się z problemem śmieci na jego polu, które ktoś regularnie mu podrzucał. Co kilka dni pojawiało się tam kilka lub kilkanaście kolejnych zużytych opon. Z czasem zrobiło się z tego dzikie wysypisko. Farmer postanowił odnaleźć cwaniaka i zainstalował ukrytą kamerę przy wysypisku. Nie trzeba było długo czekać aż odnalazł śmieciarza, który podrzuca na jego pole opony. Szybko dowiedział się kims jest i gdzie mieszka, po czym skontaktował się z nim i dał mu 3 dni na usunięcie śmieci, w przeciwnym razie czekać będą na niego konsekwencje. Jak łatwo się domyślić, opony pozostały na miejscu, Stuart wziął więc sprawy we własne ręce. Zorganizował odpowiedni transport oraz kilku chłopaków do pomocy i wywiózł ponad 400 starych opon pod dom osobyz która zaśmiecała jego ziemię. Tego co działo się dalej zapewne się domyślacie, ale żeby było przyjemniej Stuart nagrał też film z całego zdarzenia. Tylko przygotujcie popcorn i napój :) Oczywiście właścicielowi opon grozi też sroga kara, ponieważ za tworzenie dzikich wysypisk odpadów w Wielkiej Brytanii grozi grzywna do 50 000 funtów oraz do 5 lat pozbawienia wolności.
 4. Handel kontami to problem, który istnieje od samego początku gatunku MMORPG. Każda firma radzi sobie z tym procederem jak tylko potrafi. Jednym idzie lepiej, innym gorzej. Jednak zupełnym zaskoczeniem wykazała się firma CipSoft, odpowiedzialna za Tibię. W myśl przysłowia "Jeśli nie możesz kogoś pokonać, to przyłącz się do niego". Tak więc handel postaciami w Tibii ma zostać całkowicie zalegalizowany, co ma całkowicie wyeliminować czarny rynek w grze. Twórcy zapowiadają, że będzie można sprzedać jedną postać, jednocześnie zachowując swoje konto. Działać ma to też w drugą stronę i możemy kupić od kogoś postać i przypiąć do naszego konta. Żadnych ukrytych opłat i żadnych haczyków, gracze nie muszą się ukrywać z zamiarami, a firma zyskuje nieco grosza z handlu. Handel ma się odbywać w systemie aukcyjnym, a walutą mają być tibia coins, czyli waluta premium dostępna w grze.
 5. Każdy kto posiada dzieci wie, że należy ich pilnować niemal na każdym kroku. Gdy pociechy podrosną wydaje się, że nie trzeba się już aż tak martwić by nie narozrabiały. Jednak, jak to się mawia: "małe dzieci, mały problem, duże dzieci, duży problem." Przekonała się o tym dobitnie pewna kobieta, która miesiąc temu straciła wszystkie oszczędności, kiedy jej nastoletni syn użył jej karty płatniczej. Chłopak wykupił różne subskrypcje, kupował bitsy oraz dodatkową zawartość na twitch, a na sam koniec rozdawał pieniądze matki streamerom jako dotacje dla nich. Łącznie nastolatek przepuścił ok. 19800$ w ciągu dwóch tygodni. Gdy kobieta dowiedziała się o tym, wpadła w histerię i chciała odzyskać pieniądze jak najszybciej, jednak większość serwisów do których się zwróciła nie była skora do pomocy. Bank odmówił anulowania transakcji, tłumacząc, że musiałaby wnieść oskarżenie przeciw własnemu dziecku by odzyskać straty. Twitch kompletnie ją zignorował, ponieważ Wysłała list polecony do CEO Twitcha- Emmetta Sheara i do zespołu prawnego Amazon. Nikt jednak nie odpowiedział. Jakby tego było mało, po wysłaniu formularza z prośbą o pomoc do Twitch, konto chłopaka zostało zablokowane, przez co kobieta nie miała już wglądu do historii transakcji w serwisie strumiemiującym. Do niedawna wydawało się, że pieniądze przepadły, pomocna okazała się firma Xsolla, która obsługuje transakcje w Twitch. Firma wystawiła korekty do płatności i w ten sposób udało się odzyskać pieniądze. Karta płatnicza została zbanowana w Twitch, by uniknąć kolejnych takich sytuacji. Sam złodziejaszek ma zakaz oglądania wszelakich streamów oraz może grać maksymalnie godzinę dziennie.
 6. Wszyscy słyszeli zapewne o super ekologicznych samochodach marki Tesla, zasilanych energią elektryczną. To właśnie z jednym z takich pojazdów wiąże się ta zabawna historia. Pewna para zatrzymała się na poboczu, w środku pustyni, ponieważ zauważyli stojący tam pojazd. Mężczyzna grzecznie spytał czy właściciel nie potrzebuje pomocy, ten zaś odpowiedział pytaniem czy nie mogą użyczyć mu nieco benzyny. Nagrywający zaczął się śmiać, no bo jak to? Paliwo do tesli? Jednak wyszedł i wyjął mały kanister z paliwem, licząc, że pośmieje się z kierowcy w kłopocie. I co się okazało? Nasz proszący o pomoc kierowca otwiera bagażnik, w którym trzyma generator prądu, zasilany benzyną, którego używa do ładowania swojego pojazdu swoją drogą ciekawa metoda, zasilać teslę przy użyciu benzyny, nie powiem, że nie.
 7. Ja akurat muszę umieć, oczywiście potrafię xD
 8. Iran to kraj wielu absurdów, a o jednym z nich słychać od pewnego czasu. Rząd tego kraju nader poważnie traktuje ochronę obywateli przed innymi kultami religijnymi. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że członkowie zespołu metalowego Arsames zostali aresztowani i grozi im 15 lat więzienia za granie "muzyki satanistycznej". Póki co muzycy są na wolności dzięki wpłaconej kaucji, muszą jednak czekać na proces, który najpewniej nie zakończy się dobrze dla nich. Iran zakazuje muzyki metalowej, uznając ją za satanistyczną, a kary są jak widać wysokie.
 9. Przypomiam, ze większość gatunków żyjących na Ziemi nadal pozostaje nieodkryta. A tak bardziej osobiście to sam nie wierzę ^^
 10. Też o tym pisałem i ciągle nie mogę się nadziwić pomysłowości modderów.
×
×
 • Create New...