Jump to content
×
×
 • Create New...

Nasze Serwery

1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 5 VS 5 54.38.133.66:27015
6 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
7 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
8 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
9 GUNGAME gg.ganjaskill.eu
10 CLASSIC 145.239.237.154:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

MasujTurboPtysia<3

Zasłużony
 • Content Count

  1314
 • Joined

 • Days Won

  43
 • Time Online

  5d 5h 8m 43s

MasujTurboPtysia<3 last won the day on November 25 2020

MasujTurboPtysia<3 had the most liked content!

About MasujTurboPtysia<3

 • Rank
  Master Guardian I

Profile Information

 • Płeć
  Męska

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  Masna Czikita

Recent Profile Visitors

6620 profile views
 1. @ Oro Koroner Post wyżej masz napisane, że będzie możliwość wyłączenia/włączenia hudu tylko potrzeba czasu - co bylo nie zrozumiałe ?
 2. Nie wiem jak innych mnie kuje w oczy ze nie widzę kto nadał upomnienie.
 3. No fajnie fajnie sobie chłop strzela tylko zapomina ,że krzeseł się nie je
 4. Patrząc na tytuł zastanawiałem się kim jesteś(pomyślałem "znowu jakiś random zakłada podanie?XD" ). Nie było cię przez jakiś czas na forum, nie pokazałeś w dziale swojej twórczości i nagle boom pojawiłeś się i złożyłeś podanie. Pokaż coś od siebie i jak ci zależy złóż podanie za jakiś czas. W tej chwili na nie.
 5. Jednak nie doigrałem się samo puściło można zamknąć, dzięki .
 6. Nick z gry: KosmicznaCzikita Data zdarzenia: Przed chwilą IP/SteamID: STEAM_0:1:452503547 Na którym serwerze został nadany ban: Chciałbym to wiedzieć Nick Admina banującego: W bansie Opis sytuacji: Chce pyknąć sobie gierke na classicu i patrzę że mam bana : Resetowałem internet ale coś nie praży :x . [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : MikiSBH [AMXBans] Powod : ' Czitowanie ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego ban
 7. Na początek pokaż okienko ustawień voice i zobaczymy tam.
 8. I pomyśleć, że wczoraj oglądałem 3 część w telewizji bo leciała. Odgrywała świetną rolę w tej serii.
 9. Jeszcze kiedyś pisałem o tym, że mamy TeamSpeaka i to w zupełności wystarczy, lecz zacząłem używać tego discorda i taka rozkmina w głowie jest - są użytkownicy lubiący tsa i są użytkownicy lubiący discorda. Z jednej strony uważam, że na sieci są na pewno osoby którym wygodniej używać discorda i pewnie chciałyby by taki zawitał tutaj. Jak to mówią im więcej tym lepiej, ale to tylko takie moje odczucie i decyzja należy do właściciela. Osobiście uważam, że discord pod wzlędem rozmów possysa - bind na jeden klawisz tylko do rozmowy .
 10. To samo co u Rooneya. Serwer nie potrzebuje kogoś kto pisze podanie dla rangi i flag. W archiwum znajdziemy jeszcze, że dostałeś degre z powodu otrzymanego vaca. Składałeś podanie rezygnowałeś i tak w kółko. Lepiej odpuść sobie jak masz grać parę godzin w miesiącu. Oboje jak takie papuszki piszecie podanie i rezygnujecie. Prawda boli to minusujesz ;D .