Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
6 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
7 4FUN 51.77.49.68:27015
8 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

MasujTurboPtysia<3

Opiekun [Only DD2]
 • Content count

  936
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

MasujTurboPtysia<3 last won the day on November 15

MasujTurboPtysia<3 had the most liked content!

About MasujTurboPtysia<3

Admin [TS3]
 • Rank
  Gold Nova III

Profile Information

 • Płeć
  Męska

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  [KZP] Ptys.

Recent Profile Visitors

5722 profile views
 1. Ulubiony Klub

  Klub Zjednoczonych Parówek - KZP na zawsze
 2. rozpatrzona COYG " Niby Admin "

  Dariusz, twoja skarga jest bezsensowna i nie potrzebna.Jesteś z nami zbyt krótko, aby stwierdzać pewne fakty.Osoba zasłużona jest od pomagania owszem, ale to ty jako admin pilnujesz porządku na serwerze. Ostatnio zauważyłem, że jesteś w gorącej wodzie kąpany, a o to nie chodzi w adminowaniu - ty masz czerpać z tego przyjemność. Tutaj nie chodzi o to żebyś każdego jak leci mutował, bo to nie ma sensu. Na nie które rzeczy musisz nauczyć się przymykać oko, bo od zawsze były,są i będą wulgaryzmy. Adminów owszem mamy mało, ale nic nie poradzimy na to że ludzie nie chcą adminować - w końcu to jest odpowiedzialność jakaś już. "To ja wam kupie reklamę za 1000 zl i dostanę rangę +admin na dd2 zasłużony i mogę robić co chce ?" - Jeżeli myślisz, że to tak działa to mylisz się i jesteś w błędzie. Zanim tu przyszedłeś COYG pełnił wiele funkcji w długim czasie .(nawet zanim ja przyszedłem to pełnił 3x wyższą niż ty) Mam nadzieję, że przemyślisz swoje postępowanie i uspokoisz swoje emocje. Jeżeli chodzi o skargę odrzucam - nikogo nie będę upominał.
 3. Prawie 1v7 siadło :(

  COYGu zbyt słaby poziom na serwerze i dlatego ci wyszło ;p takie coś to i ja bym zrobił.
 4. Medale

  Apropo medali zauważyłem bug grając sobie na innym nicku niż zwykle.Mianowicie problem polega na tym,że na jednej mapie dostałem 2 x medal , gdzie powinienem dostać raz.Dostałem w przedostatniej rundzie i w ostatniej, a powinno się to odbyć w ostatniej rundzie. Powyżej screen z przedostatniej rundy Screen z ostatniej I screen z nowej mapy
 5. odrzucona Propozycja VIP

  Moim zdaniem vip jest na tyle dobrze zbudowany, że nie potrzebuje czegoś takiego jak 105hp - dodając 5 hp więcej będzie zbyt op i większość graczy zacznie na niego narzekać. Propozycja zbędna odrzucam.
 6. Pytanie na dziś #13

  Stare Deathruny bez klas :3
 7. Nie spełniasz podstawowych wymagań. Jako właściciel serwera powinieneś wiedzieć, że aby otrzymać posadę powinieneś spełniać przynajmniej podstawowe wymagania minimalne - Ty sobie wszedłeś zaledwie 4 razy w ciągu miesiąca. Na forum też rzadko bywasz oraz wypowiadasz się w swoim podaniu (Kilka dni temu spoglądałem - nie było Ciebie ponad miesiąc). Do tego podanie napisane na "odwal się" i nieprzekonujące. Od siebie chciałbym dodać, że gdy nasi admini są na serwerze reagują na jakiekolwiek zgłoszenia, pisząc że nie reagujemy na zgłoszenia mylisz się, bo tych zgłoszeń czasami nie ma. Staramy się jak możemy, aby na serwerze grało się przyjemnie. Podanie Odrzucam.
 8. odrzucona Propozycja.

  Odnośnie twojej propozycji to już jest taka fizyka gry, jeżeli nie chcesz, żeby cię skanowali przez ściany zawsze możesz zmienić styl swojej gry i chodzić na shifcie ewentualnie możesz zmienić grę na CSGO. Co do drugiej propozycji komunikacja jest,ale tylko 5 sekund po zgonie dla podania info. Podsumowując propozycja jest zbędna. Odrzucam.
 9. [ROZWIĄZANY] Nie słychać graczy przez mikro

  Problem już jest nam znany i jest to wina ze strony valve. Podczas aktualizacji coś poknocili i jak narazie rozwiązanie tego problemu nie jest znane.Jak tylko będzie możliwość zostanie to naprawione.
 10. DD2 Top15 VIPy - Październik.

  Gwarantowanego VIP'a na 30 dni za I miejsce w TOP15 wygrywa: shmOO Pozostałe 2 VIP'y na 15 dni w wyniku losowania otrzymują: .g0Ryl::. oraz Pr!vate Gratulujemy i zachęcamy wszystkich graczy do rywalizacji o miejsce w TOP15. ~ Administracja GanjaSkill.eu
 11. rozpatrzone UB CJ

  Kolego, obserwowałem cie wczoraj i ty ciągle kampisz w okolicach TT spawnu po od strony trupa i od strony longa. Już wczoraj miałem ci wlepić bana za to, ale nie zdążyłem. Pozwolę sobie przytoczyć dwa pkt z regulaminu : 10. Na serwerze obowiązuje zasada podłożenia bomby przez TT. Wyjątkiem są sytuacje kiedy Terrorysta jest sam na kilku CT i ma mało hp. To samo tyczy się rozbrojenia bomby przez CT. Wszelkie sytuacje, które są objawem niechęci do wykonania celów mapy zakończą się banem według uznania admina11. Kampienie jest ogólnie zakazane, z wyjątkiem sytuacji, gdy przyczynia się do wykonania celów mapy, lub broni się pozycji do rozpoczęcia ich wykonania. Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Brak ub, ban jest tylko na 30 minut. Proszę o zamknięcie tematu kogoś z ACT Team :). Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
 12. siemanko!

  Hejka .
 13. Spełniasz wszystkie wymagania. Zapraszam do kontaktu. Podanie przyjęte.
 14. JBL 3.1 czy Edifier M3600D

  Osobiście firma JBL ma naprawdę bardzo dobre głośniki, bo sam jestem posiadaczem JBL GO i jestem naprawdę zadowolony. Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy znaną i sprawdzoną firmą, a jakimś "noname" wybrałbym jednak sprawdzony sprzęt.
 15. przyjęta Nowe skiny

  Czy macie przykład takich skinów, które chcielibyście zobaczyć na naszym serwerze ?

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage


×