Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
6 ONLY MIRAGE mirage.ganjaskill.eu
7 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
8 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
9 FFA ffa.ganjaskill.eu
10 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

CampeQ.

Weteran

Reputation Activity

 1. Thanks
  CampeQ. got a reaction from Chcesz w Banie ?? in Podanko :-)   
  Bardzo dobra aktywność, wymagania spełniasz. Na tak  
 2. Piwko
  CampeQ. reacted to teh_mAstRmnD in Telefon?   
  @dbk, on i tak chce case więc wygląd telefonu mu niewiele da, a za to z S7:
  - gorszy procesor
  - mniej ramu
  - brak aktualizacji poza tymi dot. bezpieczeństwa
  - mniejsza bateria (chyba że S7 edge)
  - utrata całej gwarancji w przypadku chęci wgrania swojego oprogramowania
  Sam korzystam z S7 edge i uważam go za bardzo dobry telefon, ale gdybym miał kupować teraz, zdecycowałbym się raczej na którąś z podanych opcji.
 3. Thanks
  CampeQ. reacted to Golab in Telefon?   
  Osobiście polecam ten test, nie uwzględniając one plusa chyba że też jesteś zainteresowany
   
 4. Thanks
  CampeQ. reacted to Algatox in Przenikanie   
  Tak jak napisał Campeq gracz będąc przezroczystym nie otrzymuje obrażeń z kulek. Propozycja nierealna do wprowadzenia na pb. 
   

   
 5. Upvote
  CampeQ. got a reaction from Clever in Powrót Cloud'a   
  Nie wiem czy mam prawo się tu jeszcze wypowiadać, najwyżej zostanę ukarany.
  Moim zdaniem, a nawet większości, serwer to nie hotel. Napisałeś już trzy podania, każde co mniej więcej dwa miesiące. Miesiąc adminujesz, odchodzisz, i potem znowu piszesz podanie? Nie lepiej wziąć urlop? 
  Jaką opiekunowie mają pewność, że znowu nie odejdziesz?
  A tak poza tym to Twoja aktywność nie jest zadowalająca, wręcz przeciwnie, jest tragiczna jak na admina
  Zostawiam oczywiście głos negatywny.
   
  Pozdrawiam serdecznie.
 6. Thanks
  CampeQ. reacted to Clever in Awanse, Rezygnacje i Degradacje na PB.   
  Z dniem dzisiejszym, @Since93 został drugim Opiekunem serwera PB. Wszelkie sprawy związane z serwerem możecie kierować również do niego.
 7. Like
  CampeQ. reacted to Scorpion Flail in [#3] Notepad ++ rozbudowany i przydatny edytor plików   
  Potrafisz już połączyć się z FTP serwera i wykonywać podstawowe operacje na plikach. Pozostał jeszcze tylko jeden krok by rozpocząć konfigurację serwera - musisz mieć wygodny program do edycji plików. Z wbudowanym notatnikiem systemowym daleko nie zajedziesz, stracisz mnóstwo czasu i cierpliwości (z czasem zrozumiesz co mam na myśli), dlatego koniecznie musisz uzbroić się w Notepada ++.
  Przejdź na stronę producenta i zainstaluj wersję odpowiednią dla Twojego systemu (wybierz installer): https://notepad-plus-plus.org/download/v7.5.6.html. Po instalacji programu odpal go - zobaczysz edytor z masą przeróżnych opcji. Na tym etapie możesz się zastanawiać do czego on Ci w ogóle potrzebny. Za chwilę poznasz jego zalety. W pierwszej kolejności skonfiguruj program Total Commander tak, by po przejściu w tryb edycji [F4] pliki były otwierane w notepad++ zamiast standardowym systemowym notatniku.
  Przejdź w tym celu do zakładki: 'Konfiguracja' -> 'Ustawienia', wybierz z menu po lewej 'Edycja/Widok' i w zaznaczonym obszarze wskaż lokalizację zainstalowanego wcześniej Notepada++:
   

   
  Po wskazaniu programu zatwierdź wszystko przyciskiem 'OK'. Wykonaj teraz test: otwórz dowolny plik tekstowy w trybie edycji [F4] i sprawdź czy zostanie on otwarty w programie notepad++.
  Możesz się zastanawiać: po co mi takie bajery, zwykłym notatnikiem też dam radę. Od razu wyprowadzę Cię z błędu: standardowy notatnik systemowy nie obsługuje kodowania znaków UTF8, który obecnie jest standardem wykorzystywanym na całym świecie (pliki konfiguracyjne też często są w nim zapisywane, jest stosowany również w bazach danych). Co to oznacza w praktyce? Gdybyś otworzył zwykłym notatnikiem plik zapisany w kodowaniu UTF8 to zobaczyłbyś coś takiego:

  Zamiast:

  Widzisz różnicę? W pierwszym wypadku edycja tego pliku byłaby istnym koszmarem. Ponadto w notepad++ możesz używać tabulatorów (zwiększasz tym czytelność tekstu jak w przykładzie wyżej) oraz widzisz numerację poszczególnych linii - w przypadku dłuższych plików możesz łatwo wrócić do danego miejsca znając numer danej linii. Zalet tego programu jest o wiele więcej, możesz nawet dostosować własne (np ciemne lub niebieskie) tło, etc - nam natomiast w zupełności wystarczy to co opisałem tutaj. Jeśli chcesz - kombinuj we własnym zakresie, kto Ci zabroni
   
  No dobra, wykorzystajmy go do czegoś: połącz się z FTP swojego serwera, przejdź do katalogu /csgo/cfg, a następnie spróbuj zmienić nazwę swojego serwera w pliku server.cfg. Jak się pewnie domyśliłeś, odpowiada za to pole hostname:

  Po ustawieniu nazwy kliknij 'Plik' -> 'Zapisz'. Następnie przejdź do total commandera i zobacz czy wyświetli się jakiś komunikat (może pytać o potwierdzenie, powinieneś mieć też możliwości zaznaczenia, by w przyszłości o to nie pytał). Jeśli zastosowałeś się do wskazówek, to upewnij się czy nowa nazwa na pewno została ustawiona - zaznacz plik i przejdź do jego podglądu [F3]:

   
  No i to by było na tyle - jesteś gotowy do rozpoczęcia właściwej zabawy z serwerem. Dalej będzie już tylko ciekawiej
 8. Thanks
  CampeQ. reacted to Scorpion Flail in [#2] Klient FTP - co i jak na przykładzie Total Commandera   
  W tym poradniku pokażę Ci jak poprawnie skonfigurować naszego klienta do rozpoczęcia pracy z serwerem. O tym co to jest FTP wraz z podstawowymi informacjami znajdziesz w tym poradniku: http://faq.pukawka.pl/ftp.html#ftp
  Klient FTP to inaczej program, dzięki któremu będziemy mogli zrealizować takie połączenie między naszym komputerem a serwerem. Moim pierwszym klientem FTP, z którym miałem styczność był popularny 'Total Commander' (w wielu przypadkach korzystam z niego do dziś), więc pokażę Ci sposób konfiguracji połączenia na jego przykładzie. Jest on bardzo prosty w obsłudze zwłaszcza dla osoby początkującej.
  Aby go pobrać przejdź na stronę http://totalcmd.pl/pobierz, wybierz wersję odpowiednią dla Twojego systemu i przejdź do instalacji.
  Po uruchomieniu programu zobaczymy takie okienko:

   
  Widzimy tutaj podział na dwa okna. Po poprawnym połączeniu z FTP serwera na jednym z nich będziemy widzieć jego pliki, na drugim pliki na komputerze (i będzie można np je w prosty sposób przenosić do/ z serwera).
  Przejdź na górze do zakładki 'Sieć' -> 'FTP Połączenia' (możesz też użyć skrótu CTRL + F), a następnie kliknij po prawej nowe połączenie:

  Ukaże Ci się okno konfiguracyjne, w którym wpiszemy dane FTP do naszego serwera by móc później łączyć się z nim za pomocą 1 kliknięcia. Wróć na chwilę do panelu serwera na stronie hostingu, a następnie po prawej stronie w menu znajdź zakładkę FTP:

   
  U mnie wygląda to następująco:

  No dobra, teraz wystarczy przepisać dane z panelu do total commandera, a więc do dzieła

  Krótki opis wypełnionych pól:
  *Sesja: tutaj wpisujesz dowolną nazwą, na jej podstawie będziesz później wiedział z jakim zapisanym serwerem chcesz się połączyć
  *Nazwa hosta: pole host z panelu pukawki (niech nie zmyli Cię objaśnienie 'port' - dotyczy ono portu komunikacji klienta FTP, standardowo jest to port 21. taki został podany w panelu, więc nie musimy go dopisywać. dla testu oczywiście możesz dopisać ip:21 i zobaczyć co się stanie - wyjdzie na to samo)
  *Hasło: hasło z panelu
  Pole "Użyj trybu pasywnego" zalecam zaznaczyć: dotyczy to sposobu przesyłu danych i jest przydatne w sytuacji, gdy często zrywa wam połączenie np przez problemy z internetem
   
  Po wypełnieniu wszystkiego zatwierdź przyciskiem 'OK'. Właśnie zapisałeś dane do swojego serwera. Pozostał nam już tylko jeden krok - zaznacz swój serwer na liście i po prawej stronie kliknij połącz:
   
  Właśnie po raz pierwszy połączyłeś się z serwerem poprzez klienta FTP - od razu zauważysz różnicę w prostocie i szybkości poruszania się po plikach Zwróć uwagę na zaznaczone pozycje i postaraj się zapamiętać ich skróty klawiszowe - będziesz z nich bardzo często korzystał:

  Zaznacz LPM plik steam_appid.txt, a następnie kliknij F3 - jego zawartość otworzy się w nowym oknie. Zwróć uwagę, że otworzyłeś sam pogląd pliku i nie jesteś w stanie go edytować. Ta opcja przyda Ci się do szybkiego sprawdzenia zawartości danego pliku (np przejrzenia logów serwera). Jeśli natomiast chcesz zedytować dany plik to kliknij po prostu F4 - prawdpodobnie zostanie on otwaty w notatniku. Aby przemieszczać się po katalogach wystarczy klikać na nich 2x LPM. Jeśli chcesz się cofnąć do poprzedniego katalogu, kliknij znaczek [...] na samej górze. Chcesz przenieść (skopiować) jakiś plik z FTP do komputera lub na odwrót? Po prostu go przeciągnij z jednego okienka do drugiego, jak niżej (kopiuję plik motd.txt na komputer - nie zaznaczaj żadej opcji, po prostu kliknij OK):

  Chcesz skopiować kilka plików na raz? Zaznacz każdy PPM (zostanie zaznaczony na czerwono), a następnie przeciągnij jeden z zaznaczonych:

   
  Oczywiście opcji i możliwości program daje nam o wiele więcej. Te opisane tutaj są niezbędnymi do dalszego korzystania z programu. Dociekliwi mogą pobawić się samodzielnie programem i sprawdzić jakie jeszcze oferuje możliwości.
   
  #Warto wiedzieć
 9. Thanks
  CampeQ. reacted to Scorpion Flail in Życzenia Wielkanocne   
 10. Thanks
  CampeQ. reacted to Algatox in CS GO Ace na de_cache   
  U nas był 1 szeryf + skrzyżowane kałachy, u przeciwników szeryf, orzeł i skrzyżowane kałachy
 11. Like
  CampeQ. reacted to Algatox in CS GO Ace na de_cache   
 12. Like
  CampeQ. reacted to Glykypikron in Czego teraz słuchasz.   
 13. Like
  CampeQ. got a reaction from Młoda :D ! in Skarga Cloud   
  Witam. Wiem, że nie powinienem się wypowiadać, ale chce dołożyć kilka słów
   
  A więc, kilka tygodni temu, wpadłem na serwer pograć wraz z Ko$mo, zobaczyć jak tam na starym dobrym serwerze. Wszystko było pięknie do póki nie przyszedłeś Ty, Cloud. Zarzucałeś mi, nam, że podpowiadamy sobie nawzajem, groziłeś banem. Wychodzi na to, że według Ciebie, jeśli jestem w przeciwnej drużynie z Ko$mem, i siedzimy na TeamSpeaku to sobie podpowiadamy?? Masz dowody? Masz nagraną rozmowę? Pisałeś, że demko zostało wysłane do Algatox'a, tylko ciekawe jak mogło zostać wysłane, skoro demko można pobrać po około 10 minutach. Kłamiesz w żywe oczy, a teraz zadaj sobie pytanie: Po co miałbym podpowiadać - łamać regulamin na serwerze, na którym byłem +/- rok adminem, myślę, że dobrym adminem? 
  Zbanowałeś mnie, bądź wyrzuciłeś, nie pamiętam do końca, za to, że nie wykonywałem celi - biegałem po mapie i szukałem paki. Tylko dlaczego wywaliłeś tylko mnie? Sam nie byłem żywy, było nas 3-4?
  Na serwerze nie raz słyszałem, widziałem jak klniesz i jak się wyrażasz na chacie, i na chacie głosowym.
  Nie wiem, kim jesteś i co robiłeś kiedyś czy wyzywałeś czy nie, nie grałem w tamtym czasie, i nawet nie chce wiedzieć. Twoja postawa jest na poziomie dna, nie wiem jak się tu dostałeś, pewnie tylko przez aktywność
  Nie ukrywam, że się w tamtym momencie zdenerwowałem - fałszywe oskarżenia, w pewnym stopniu straszenie, groźba. 
  Wiele myślałem nad powrotem, ale przy takiej administracji to mogę jedynie pomachać ;D 
  Wiem, nie powinienem się wypowiadać, ale musiałem wyrazić swoją opinie.
  Ode mnie to wszystko, mam nadzieję, że opiekunowie coś z nim zrobią  
   
  Pozdrawiam.
 14. Like
  CampeQ. got a reaction from Maori in Skarga Cloud   
  Witam. Wiem, że nie powinienem się wypowiadać, ale chce dołożyć kilka słów
   
  A więc, kilka tygodni temu, wpadłem na serwer pograć wraz z Ko$mo, zobaczyć jak tam na starym dobrym serwerze. Wszystko było pięknie do póki nie przyszedłeś Ty, Cloud. Zarzucałeś mi, nam, że podpowiadamy sobie nawzajem, groziłeś banem. Wychodzi na to, że według Ciebie, jeśli jestem w przeciwnej drużynie z Ko$mem, i siedzimy na TeamSpeaku to sobie podpowiadamy?? Masz dowody? Masz nagraną rozmowę? Pisałeś, że demko zostało wysłane do Algatox'a, tylko ciekawe jak mogło zostać wysłane, skoro demko można pobrać po około 10 minutach. Kłamiesz w żywe oczy, a teraz zadaj sobie pytanie: Po co miałbym podpowiadać - łamać regulamin na serwerze, na którym byłem +/- rok adminem, myślę, że dobrym adminem? 
  Zbanowałeś mnie, bądź wyrzuciłeś, nie pamiętam do końca, za to, że nie wykonywałem celi - biegałem po mapie i szukałem paki. Tylko dlaczego wywaliłeś tylko mnie? Sam nie byłem żywy, było nas 3-4?
  Na serwerze nie raz słyszałem, widziałem jak klniesz i jak się wyrażasz na chacie, i na chacie głosowym.
  Nie wiem, kim jesteś i co robiłeś kiedyś czy wyzywałeś czy nie, nie grałem w tamtym czasie, i nawet nie chce wiedzieć. Twoja postawa jest na poziomie dna, nie wiem jak się tu dostałeś, pewnie tylko przez aktywność
  Nie ukrywam, że się w tamtym momencie zdenerwowałem - fałszywe oskarżenia, w pewnym stopniu straszenie, groźba. 
  Wiele myślałem nad powrotem, ale przy takiej administracji to mogę jedynie pomachać ;D 
  Wiem, nie powinienem się wypowiadać, ale musiałem wyrazić swoją opinie.
  Ode mnie to wszystko, mam nadzieję, że opiekunowie coś z nim zrobią  
   
  Pozdrawiam.
 15. Upvote
  CampeQ. reacted to You in Skarga Cloud   
  Z jakiej racji ten Pan dostał admina ? Tak samo jak ja mogę zglozyc Podanie i bedzie super pieknie . 
  Cloud Zwyklym graczem gral obrazal przez mikrofon A teraz z jakiej racji ma admina ? 
  Az tak to sie podkur... ze pisalem do ciebei zebys odpowiedzial koledze jak sie skacze wysoko bo ja nie wiedzialem admin jest od tego zeby pomagac tez jak ktos sie o cos pyta
 16. Like
  CampeQ. got a reaction from Flaku in Skarga Cloud   
  Witam. Wiem, że nie powinienem się wypowiadać, ale chce dołożyć kilka słów
   
  A więc, kilka tygodni temu, wpadłem na serwer pograć wraz z Ko$mo, zobaczyć jak tam na starym dobrym serwerze. Wszystko było pięknie do póki nie przyszedłeś Ty, Cloud. Zarzucałeś mi, nam, że podpowiadamy sobie nawzajem, groziłeś banem. Wychodzi na to, że według Ciebie, jeśli jestem w przeciwnej drużynie z Ko$mem, i siedzimy na TeamSpeaku to sobie podpowiadamy?? Masz dowody? Masz nagraną rozmowę? Pisałeś, że demko zostało wysłane do Algatox'a, tylko ciekawe jak mogło zostać wysłane, skoro demko można pobrać po około 10 minutach. Kłamiesz w żywe oczy, a teraz zadaj sobie pytanie: Po co miałbym podpowiadać - łamać regulamin na serwerze, na którym byłem +/- rok adminem, myślę, że dobrym adminem? 
  Zbanowałeś mnie, bądź wyrzuciłeś, nie pamiętam do końca, za to, że nie wykonywałem celi - biegałem po mapie i szukałem paki. Tylko dlaczego wywaliłeś tylko mnie? Sam nie byłem żywy, było nas 3-4?
  Na serwerze nie raz słyszałem, widziałem jak klniesz i jak się wyrażasz na chacie, i na chacie głosowym.
  Nie wiem, kim jesteś i co robiłeś kiedyś czy wyzywałeś czy nie, nie grałem w tamtym czasie, i nawet nie chce wiedzieć. Twoja postawa jest na poziomie dna, nie wiem jak się tu dostałeś, pewnie tylko przez aktywność
  Nie ukrywam, że się w tamtym momencie zdenerwowałem - fałszywe oskarżenia, w pewnym stopniu straszenie, groźba. 
  Wiele myślałem nad powrotem, ale przy takiej administracji to mogę jedynie pomachać ;D 
  Wiem, nie powinienem się wypowiadać, ale musiałem wyrazić swoją opinie.
  Ode mnie to wszystko, mam nadzieję, że opiekunowie coś z nim zrobią  
   
  Pozdrawiam.
 17. Thanks
  CampeQ. got a reaction from You in Skarga Cloud   
  Witam. Wiem, że nie powinienem się wypowiadać, ale chce dołożyć kilka słów
   
  A więc, kilka tygodni temu, wpadłem na serwer pograć wraz z Ko$mo, zobaczyć jak tam na starym dobrym serwerze. Wszystko było pięknie do póki nie przyszedłeś Ty, Cloud. Zarzucałeś mi, nam, że podpowiadamy sobie nawzajem, groziłeś banem. Wychodzi na to, że według Ciebie, jeśli jestem w przeciwnej drużynie z Ko$mem, i siedzimy na TeamSpeaku to sobie podpowiadamy?? Masz dowody? Masz nagraną rozmowę? Pisałeś, że demko zostało wysłane do Algatox'a, tylko ciekawe jak mogło zostać wysłane, skoro demko można pobrać po około 10 minutach. Kłamiesz w żywe oczy, a teraz zadaj sobie pytanie: Po co miałbym podpowiadać - łamać regulamin na serwerze, na którym byłem +/- rok adminem, myślę, że dobrym adminem? 
  Zbanowałeś mnie, bądź wyrzuciłeś, nie pamiętam do końca, za to, że nie wykonywałem celi - biegałem po mapie i szukałem paki. Tylko dlaczego wywaliłeś tylko mnie? Sam nie byłem żywy, było nas 3-4?
  Na serwerze nie raz słyszałem, widziałem jak klniesz i jak się wyrażasz na chacie, i na chacie głosowym.
  Nie wiem, kim jesteś i co robiłeś kiedyś czy wyzywałeś czy nie, nie grałem w tamtym czasie, i nawet nie chce wiedzieć. Twoja postawa jest na poziomie dna, nie wiem jak się tu dostałeś, pewnie tylko przez aktywność
  Nie ukrywam, że się w tamtym momencie zdenerwowałem - fałszywe oskarżenia, w pewnym stopniu straszenie, groźba. 
  Wiele myślałem nad powrotem, ale przy takiej administracji to mogę jedynie pomachać ;D 
  Wiem, nie powinienem się wypowiadać, ale musiałem wyrazić swoją opinie.
  Ode mnie to wszystko, mam nadzieję, że opiekunowie coś z nim zrobią  
   
  Pozdrawiam.
 18. Haha
  CampeQ. reacted to LukaSH^^ in Moderator dbk   
  Och Karol
  Swoje obecne obowiązki spełniasz bez większych zastrzeżeń, zawsze gdy Cię o coś prosiliśmy było to wykonane szybko i fachowo. Jesteś bezkonfliktowy, aktywny.
  Można brać. Rozumiem też, że kolekcjonujesz rangi i kolory
 19. Like
  CampeQ. reacted to Maori in Skarga na ILLEGAL   
  @Algatox o coś prosił prawda? Składacie tutaj skargi, a nie czat na pogaduchy. proszę zastosować się się do poleceń opiekuna PB. Następny SPAM będzie skutkował BAN'em na czas, który wyznaczy sam Algatox.
  ,,Proszę podać przedział czasowy z HLTV, w którym dochodzi do obrażania w tolerancji do 30 sekund. "
   
 20. Upvote
  CampeQ. reacted to dbk in Zlecenie - Avatar.   
 21. Upvote
  CampeQ. reacted to dbk in Zlecenie - Tło.   
 22. Upvote
  CampeQ. got a reaction from Młoda :D ! in Ochrona?   
  Hy, po co to komu?
   
  Mapy takie jak fy_pool_day , czy cs_wiocha są grane zbyt rzadko, praktycznie wcale, bo serwer jest zapełniony i grane są wielkie mapy ;)
   
  Na nie.
 23. Upvote
  CampeQ. reacted to Młoda :D ! in Ochrona?   
  Jestem na Nie 
  Nikomu to nie przeszkadzało do tej pory. 
  Te mapki są też po to aby nabić sobie kille więc albo masz farta i żyjesz albo giniesz :)
 24. Upvote
  CampeQ. got a reaction from tec in [ROZWIĄZANY] Nie mogę wejść na serwer.   
  @@tec, nie pisze w bansie bo to nie są polskie znaki :) Skopiuj sobie steam id z tego co podal kolega wyżej i wklej w bansie. Najprawdopodobniej trafiłeś na zbanowane IP, nie masz żadnego bana. Zresetuj modem/router i napisz czy pomogło.
 25. Upvote
  CampeQ. reacted to COYG in ►Wywiad z Japońcem◄   
  @@Japoniec_z_Polski 

×
×
 • Create New...