Jump to content
×
×
 • Create New...

Nasze Serwery

1 DEATHMATCH dm.ganjaskill.eu
2 ONLY AWP awp.ganjaskill.eu
3 SURF EASY surf.ganjaskill.eu
4 SURF HARD surf2.ganjaskill.eu
5 5 VS 5 54.38.133.66:27015
6 ONLY DD2 dd2.ganjaskill.eu
7 PAINTBALL pb.ganjaskill.eu
8 DD2 + 4FUN 91.224.117.205:27015
9 GUNGAME gg.ganjaskill.eu
10 CLASSIC 145.239.237.154:27015
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

LoLeX

Zasłużony
 • Content Count

  1388
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26
 • Time Online

  8h 4m 33s

LoLeX last won the day on November 12 2019

LoLeX had the most liked content!

About LoLeX

 • Rank
  Master Guardian I

Profile Information

 • Płeć
  Męska

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  LoLeX

Recent Profile Visitors

11936 profile views
 1. Scorp pewnie napisał jakiegoś bota żeby odpowiedział na te pytania
 2. Witajcie, z dniem dzisiejszym kończę całkowicie swoją karierę na ten sieci. Rezygnuję z opiekuna serwera ts które było moim dzieckiem na tej sieci. Jednak jak każde dziecko dorasta i wychodzi w świat tak i ja oddaje moje dziecko nowemu opiekunowi. Co złego to nie ja, jak kogoś obraziłem to przepraszam. Nowemu opiekunowi życzę powodzenia na stanowisku i pamiętaj nie spierdol tego. Scorpowi dzięki za zaufanie i powierzenie mi tego stanowiska.
 3. Słuchajcie, więcej ludzi zgłasza się na Facebooku niż na steam, tak więc lepiej jakoś to odświeżyć i nie nazywać fanpagem tylko grupą sieci na faceboku czy coś.
 4. Fanpage i grupę Steam można ożywić i przywrócić w nich życie. Myślę, że redaktor mógłby się tym zająć z odpowiednią pomocą jak już coś tam zmieniać to dać coś innego ładniejszego.
 5. Dobra, więc tak. Ostatnio pisałem, że dopiero wróciliście i inne takie, ale widzę jak duże masz parcie na to stanowisko. Miałeś opiekuna i admina a doświadczona osoba się przyda.
 6. Chyba wszystko zostało napisane. Większość rzeczy na Twoją niekorzyść. Popraw błędy wymienione powyżej i spróbuj za jakiś czas.
 7. Jak w podaniu Charliego. Zaczynacie od początku po dłuższej nieobecności, więc trochę spokojniej bo niepotrzebnie się nakręcacie.
 8. Podpinam się do Sida. Dopiero wróciliście a już widać jakieś uszczypliwości i próby prowokowania. Znacie zasady, wróciliście to tak jakbyście byli nowymi użytkownikami. Spróbuj za jakiś czas.
 9. Śmieszki się znalazły:) propozycja spoko, ale z doświadczenia wiem, że bedzie mało osób odważnych żeby śpiewać, ale żeby posłuchać chętnych będzie dużo.
 10. Sprawdzić czy chłop zna się na robocie i brać póki ma chęci. W obecnej sytuacji potrzeba każdej ręki chętnej do pomocy.
 11. Witajcie, Dawno nic poważnego tutaj nie pisałem. Ciężko mi to pisać, bo zostawiłem tutaj kawał swojego życia. Zacznijmy od początku. Swoją przygodę z siecią zacząłem uuuhu i jeszcze trochę temu na serwerze Paintball, tak tym samym co jest nadal na sieci. Jest to bardzo dobry serwer. Zacząłem na nim grę, ale wkurzało mnie, że jest bardzo mało adminów, więc postanowiłem, że wejdę na forum i złożę podanie. W dniu 11.06.2014 dokonałem rejestracji... i przygoda się zaczęła. Spełniłem wymagania (co prawda za drugim razem, ale spełniłem), złożyłem podanie i trochę sam się zdziwiłem, bo Algatox
 12. Dzisiaj na naszym forum zagościł klimat świąteczny. Pojawiły się: - Śnieg, - Lampki, które po najechaniu myszką pękają, - Świąteczne banery serwerów, - Oraz dwa świąteczne tła z możliwością zmiany. Zapraszamy także do udziału w konkursie adwentowym!
 13. 19/08/2018 - 09:53:42: [CHAT] 'HEADSHOTPLAYER' [IP] [STEAM_0:0:439239514] | Tekst: "ts3.ganjamafia.pl chyba"
 14. Dodano piwko ,które daje +1 reputacji oraz smutek ,który nie dodaje żadnej reputacji.