Skocz do zawartości

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 FFA 145.239.236.138:27015
2 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
3 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
4 SURF EASY 193.33.176.43:27015
5 SURF HARD 193.33.176.66:27035
6 5 VS 5 193.33.176.73:27080
7 RETAKE 145.239.18.200:27030
8 FFA + CS:GO MOD 193.33.177.114:27015
9 ONLY DD2 193.33.176.109:27015
10 COD MOD 4001 193.33.177.147:27015
11 DEATHRUN 193.33.177.87:27136
12 PAINTBALL 193.33.176.251:27015
13 DEATHMATCH 31.186.83.188:27151
14 ZOMBIE PLAGUE 193.33.177.51:27105
15 GUNGAME 193.33.176.169:27015
16 TEAMSPEAK 3 5.196.210.216:10194

Pukawka.pl

Glykypikron

Junior Admin
 • Zawartość

  945
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  53

Wszystko napisane przez Glykypikron

 1. Standardowe zdjęcia profilowe

  Wiadomość automatyczna Temat został zamknięty na prośbę autora. Jeżeli chcesz coś do niego dodać użyj przycisku 'Zgłoś'. Pozdrawiamy, Administracja
 2. Standardowe zdjęcia profilowe

  No widze wlasnie, az Ci szyja zanikla
 3. Standardowe zdjęcia profilowe

  @COYG w końcu normalne zdjęcie, ryjek wyjściowy
 4. 2v2 z Glykypikron // comeback z 1:5

  cały nudzi, wiec ogladajcie tylko akcje Coyga XD
 5. W dniu dzisiejszym zostały na serwer wgrane nowe mapy. awp_india_cs_1.6_ganja awp_minecraft_2_ganja awp_terminal_ganja Miłej gry :)
 6. Legenda forum.

  LEGENDA FORUM Właściciel ([email protected]) Założyciel całej społeczności www.ganjaskill.eu, osoba na najwyższym piedestale. @Scorpion Flail Administrator Sprawuje nadzór i opiekę nad siecią, prawa ręka [email protected], osoba obdarzona szczególnym zaufaniem. Odciąża Właściciela, w pełni zastępuje go gdy ten jest na urlopie. Jedna z najważniejszych osób na forum, @LoLeX Junior Admin ([email protected]) Zadaniem [email protected] jest nadzór nad moderatorami, pilnowanie ogólnego porządku na sieci. Prawa ręka Administratora. (Przejmuje obowiązki Administratora gdy ten jest na urlopie). Wybiera go Administrator wraz z Właścicielem sieci. Rozwiązuje konflikty w pierwszej linii, nadzoruje forum, zajmuje się sprawami technicznymi. @Glykypikron Moderator Zadaniem moderatorów jest pilnowanie forum pod kątem umieszczanych treści oraz ich zgodności z regulaminem. Opiekunami moderatorów są [email protected] wzwyż. Chcesz zostać moderatorem klik . Anticheat Team (ACT) Do zadań ACT należy zajmowanie się działem Strefa banów analiza demek/zgłoszeń. Głównym sędzią ACT jest @kubinho. Opiekun Serwera Przyjmuje adminów, dodaje mapy oraz pełni funkcję admina serwera. Opiekuna serwera wybiera właściciel serwera. Multi-admin ([email protected]) Posiada admina na wszystkich serwerach CS:GO lub CS 1.6 i wykonuje on takie czynności jak zwykły admin serwera. Opiekunem [email protected] jest @Glykypikron. Chcesz zostać [email protected] klik. Admin Serwera Pilnuje on porządku na serwerze. Aby zostać adminem należy złożyć podanie w dziale rekrutacji danego serwera. Admin TS3 Pilnuje porządku na sieciowym teamspeaku, pomaga nowym użytkownikom oraz posiada dostęp do moderowania działu TS3. Redaktor Zajmuje się kącikiem redaktorskim pisze gazetki, wywiady. Chcesz zostać redaktorem klik Grafik Wykonuje zlecenia graficzne dla innych użytkowników. Chcesz zostać grafikiem klik Donator Ranga przyznawana dla osób które wpłaciły na sieć minimum 50 zł, zalety rangi. Zasłużony Ranga wyróżniająca użytkowników którzy przyczynili się do rozwoju sieci. Elite user Ranga dla osób które mają na swoim koncie powyżej 1000 sensownych postów. Power user Ranga dla osób które mają na swoim koncie powyżej 500 sensownych postów. Weteran Ranga weteran dodawana jest użytkownikom którzy posiadali jaką kolwiek funkcję na forum i z niej zrezygnowali. Płeć piękna Ranga przeznaczona dla kobiet na sieci Ganjaskill. Aby dostać taką rangę należy zgłosić się do [email protected] Użytkownik Ranga nadawana automatycznie po zarejestrowaniu się na forum Zbanowany Osoba która nie przestrzegała regulaminu, działała na niekorzyść sieci. Temat został stworzony z pomocą i inicjatywą @Golab_666. Dziękujemy za wkład.
 7. [Aktualizowany] Zmiany na forum i sieci

  W dniu dzisiejszym @kubinho zostaje Głównym Sędzią ACT i Opiekunem tego działu.
 8. Aktualizowany *[NEWS]*

  Dla VIp'a został wgrany podwójny skok. [TESTOWO]
 9. Sto lat COYG!!!

  :* wszystkiego najlepszego Tomku
 10. RS

  10 sekund + ściszenie 2 sekundy od 8 - 10. Nie moge wam pomóc niestety po popołudniami nie ma mnie przy kompie.
 11. RS

  Czy ktoś z administracji, raczy w końcu wysłac mi paczkę rsów? Ktoś podejmie się tego? Bo tak czekam i czekam.. A nie za bardzo mam czas, o czym mówiłam na ostatnim zebraniu by się tym ciągle zajmować, a aktywność na serwerze spada...
 12. Rezygnacja/Pożegnanie

  Trzymaj sie, gdyby co wiesz gdzie szukac
 13. Nawet sie nie bede rozpisywać, gdybyś nie dodał tekstu odnośnie "tych dni" i nie szydził z zaistniałej sytuacji, to załatwiłabym to w inny sposób. Skoro Ty, żartujesz sobie z innych to ja zażartowałam z Ciebie. Nie mam zamiaru nikogo przepraszać, nie będzie kolejny "Bóg chatboxa" wypisywał takich rzeczy. Pomyślałeś, chociaż przez chwile jak poczują się osoby, do których to kierowałeś? Natalia mi to zgłosiła, dla Twojej wiadomości. Więc ja zrobiłam to samo co Ty, jak Kuba Bogu tak Bog Kubie - własnie się o tym przekonałeś. Przepraszam, jak mama gada z koleżanką przez telefon, to też drzesz się jaj nad uchem, że ma iść do garów? Szacunku trochę, bo widzę braki w wychowaniu.
 14. Ekipa 2k18

  Automatyczna wiadomość Temat został przeniesiony z Młodsza Administracja > Ogólne > Dyskusje administracji do Kącik Redaktorski > Strefa dyskusji > Ogłoszenia
 15. zbanowany UB

  Wczesniej nie grales czysto, ponownie nie wyrazam zgody. Jesli ktos raz zlamal regulamin sieci i to w dodatku w takich sposob, nie dostanie kolejnej szansy, szczególnie, że już raz UB dostałeś. Proszę o zamknięcie tematu.
 16. Nasz ma 120 slotow.. Macie 8 slotów więcej, zupełnie nie robi nam to róznicy.
 17. REZYGNACJA

  Kolega wylatuje z banem. I kilka słow ode mnie na ten temat. Do Cavaniego mam problem od dawna i on o tym doskonale wie, nie przepadam za nim i zawsze daje mu to do zrozumienia Widać, że kolega mnie nie zna, bo każdy kto ze mną spędza czas, doskonale ma świadomość, że jestem osobą szczerą. Nie pasuje mi coś = mówię to. Nigdy nie udawałam, że Cavani to mój kumpel Pomagałam im w załatwieniu sprawy, kiedy przychodzili i płakali, że Cavani nie robi nic.. Starałam się Cavaniego upominać, ruszyć do roboty.. No ale, jestem dwulicową szmatą, bo dzieci nie potrafią przyjąć krytyki na klatę. Ja też nie wiem kto mi dał Juniora, ale wpierw chciałeś wykorzystać fakt,że go mam by usunąć Cavaniego z opiekuna - tylko, że ja tak nie działam Dziękujemy za spędzony czas, na naszej sieci.
 18. żegnam :(

  Ty to sie lepiej nie odzywaj, bo siedzisz w tym bagnie razenim z nimi. Skończ bronić swoich kolegów, bo płakać mi się chce ze śmiechu. Ja pier... Opiekuna? XD Umiesz dodawać? 2+2? Na kanale z nim w tej chwili siedział Cavani, który miał sprawę w dupie, więc zawołał sobie Natalię, która jest okropna i be bo zawsze reagowała Proszę, nie pogrążaj się, skoro nie masz o tym pojęcia.
 19. żegnam :(

  Czyli może będzie faktycznie lepiej, jeżeli nie powrócisz? W tym momencie, dla mnie to jest jakiś żart.. Sięgam sobie pamięcią, do momentów sprzed kilku/kilkunastu tygodni kiedy jeszcze siedziałeś razem z Natalia na ts (wraz z wasylem i NIEBIESKIM) i wyszystko było dobrze. Niebieski - nawyzywał Natalie na tsie, dostał bana - stara się o funkcje admina na DR, gdzie ona jest opiekunem? Ciekawie.. Psychopata - osoba na która są skargi non stop, jak się okazuje i sama widziałam nie bez powodu.. Składa rezygnację, bo.. Czekajcie! Uwaga, tu jest niezła rozrywka.. Bo zastanawiam się, czy on ma mentalność 10 latka, czy o co chodzi? Opiekun serwera, zwraca Ci uwagę, żebyś do niego non stop nie wypisywał (lub byście nie wypisywali) tych samych wiadomości i W TYM SAMYM CZASIE, bo jest to po prostu zawracanie dupy; bo przecież jedna wiadomość OD JEDNEJ osoby wystarczy.. Więc, 5 letni chłopczyk strzela focha, kiedy jest mu zwracana uwaga i prowokuje opiekuna do zdjęcia mu rang tekstami "to co, juz teraz mnie zdegradujesz?" no, ja to bym Ci jeszcze bana dała. Tak czy siak, taki dwulicowy jesteś szczerze Ci powiem, że brak mi słow. Bo nieźle sie gadało, że Cavani nie robi nic na serwerze, płakało się, że nic się nie dzieje, a teraz mówisz to samo odnośnie Natalii Masz dwubiegunowość? O ile dobrze pamiętam, za każdym razem kiedy chcieliście cokolwiek załatwić Natalia szła Wam na rękę (siedziałam z nią na tsie kiedy do was latała, bo biedny zapracowany Cavani nie mogł oderwać się na chwilę od gry..) Specjalnie wołaliście ją na ts, SIEDZĄC W TYM SAMYM MOMENCIE Z DRUGIM OPIEKUNEM, żeby ona coś za niego robiła, bo wielmożny PAN sobie aktualnie grał? Taka była okropna, chcesz rezygnować, bo mimo, że ktoś chciał coś dla Was robić, Wy za plecami wbijaliście nóz w plecy i obrzucaliście gównem? Plotkowaliście między osobami SPOZA DR, bo dziewczyna ma większą władzę niż Ty i przestała być Twoją koleżanką bo MUSIAŁEŚ się jej słuchać? Zaraz, poza tym.. Jak Ty chcesz mieć admina, skoro nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić czy typa trzeba zbanować i pytasz się o to OPIEKUNA? Wszystko wyjaśnia, Twój pochopny ban za "robienie ducha". Zastanawia mnie jeden fakt, czemu dajesz się manipulować drugiej osobie? W sumie to odpowiedź podałam wcześniej.. Taka mentalność. Znikaj, bo sama miałam ochotę Cie wywalić za brak jakiegokolwiek szacunku. Jak nie umiesz się zachować i dostosować, to radzę nie składać więcej żadnego podania, bo albo się posluchasz, albo żegnamy. Chcialam tylko jeszcze poinformować, że każda osoba, która macza palce w oczernianie bez powodu innych poniesie tego konsekwencję. Koniec z waszą samowolką. PS. Kroki już zostały podjęte

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage
×