Skocz do zawartości

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 1v1 ARENA 145.239.18.200:27030
2 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
3 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
4 SURF EASY 193.33.176.43:27015
5 SURF HARD 193.33.176.66:27035
6 5 VS 5 193.33.176.73:27080
8 ONLY DD2 193.33.176.109:27015
9 COD MOD 4001 193.33.177.147:27015
10 DEATHRUN 193.33.177.87:27136
11 PAINTBALL 193.33.176.251:27015
12 ZOMBIE PLAGUE 193.33.177.51:27105
13 TEAMSPEAK 3 5.196.210.216:10194

Pukawka.pl

Glykypikron

Zasłużony
 • Zawartość

  953
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  53

Glykypikron wygrał w ostatnim dniu 14 Kwiecień

Glykypikron ma najbardziej lubianą zawartość!

O Glykypikron

 • Ranga
  Gold Nova III
 • Urodziny 14.08.1995

Profile Information

 • Płeć
  Żeńska
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Zainteresowania
  http://steamcommunity.com/id/halopolicja/

Dodatkowe informacje

 • Nick z gry
  Glykypikron

Ostatnio na profilu byli

7184 wyświetleń profilu
 1. [1.6] Snajpa

  Dobra, musisz się chwalić.. Dobrze, za prowokacje w stronę [email protected] daje Ci warna.. A nie, chuj, nie mam już juniora XD Raz na jakis czas ruszy sie z respa i wywali mi banie...
 2. Czas minął

  Jak pewnie wielu z Was zauważyło, od pewnego czasu jest mnie tutaj mniej. Ma to związek nie tylko z moim życiem prywatnym, ale też z brakiem chęci zajmowania się forum, przez ludzi, którzy mieli na to wpływ. Przez ostatni rok, wiele razy byłam gnębiona, wyzywana, poniżana. Rzucano we mnie oszczerstwa nie mające żadnego pokrycia, na żadnej płaszczyźnie. Były to zazwyczaj osoby, które nigdy nie rozmawiały ze mną, nie spędzały czasu i bały się ze mną zamieć nawet kilka słów. Doszło do grożenia mi, opowiadania na mój temat na innych sieciach, nękania na FB, wmawiania innym ludziom, że jestem dziwką - więc pisali do mnie, żeby się ze mną umówić. Osoba, która była za to odpowiedzialna, już sobie odeszła i ku chwale.. ale może to co Wam piszę teraz, da Wam do myślenia. Ja oczywiście dalej robiłam swoje, mniej lub bardziej się przejmując, a gdy wyżej opisane osoby napotykały mój opór zaczynało być po prostu gorzej. Nie miałam chęci przebywania na tym forum, po prostu. Odcięłam się od ludzi, którzy nie byli warci mojej uwagi. Nie piszę tu o wszystkich. Forum dało mi wiele znajomości, które są dla mnie bardzo wartościowe i z tego miejsca bardzo chciałam podziękować @LoLeX, bo bez niego nic nie wyglądałoby tak jak dziś Dziękuje Administracji, która dała mi szanse na wykazanie się jako [email protected] i moderator. Droga była długa, kręta i ciężka, pełna i wzlotów i upadków. Ciesze się, że mogłam w pełni przejąć Serwer Only AWP, do którego nadal mam spory sentyment i mam nadzieję, że obecni opiekunowie utrzymają poziom. Jako za chwilę były Junior Admin, mam mały apel. Zamiast siedzieć i kręcić kolejne awantury i mieszać między ludźmi, cieszcie się swoją obecnością, bo czas już nie wróci. Dziękuje za wszystko, dziękuje za zaufanie, dziękuje tym, którzy wiedzą, że zawsze znajdą we mnie oparcie. Pozdrawiam, jak zawsze (kto wie) uśmiechnięta Glykypikron.
 3. Isy, wiem, że sie na tym znasz, chociaż pewnie połowa osób zaglądająca tutaj wyśmieje Ciebie ze względu an Twój wiek i ich zdaniem brak doświadczenia. Wiem, że nadajesz się na t rangę, ale wydaje mi się, że wpierw musisz ułożyć sobie wszystko odnośnie nowo pełnionej funkcji. Zmierz się z jednym, doskonal to czego się nauczyłeś od Scorpiona. Na ACT przyjdzie czas, wszystko w swoim czasie.
 4. [CS 1.6] Cziter?Skill? A może fart ????

  Ja tu to tylko zostawie
 5. Napisz swój nick łokciem.

  W Krocie obok biedry nie ma drogi rowerowej.. Klamiesz i tak apropo : fdjyekonj
 6. Wenger out

  Ty się odczep od Marciniaka
 7. Wenger out

  Gdyby ktoś się zastanawiał, czemu dogaduje się z tym żółtym gościem, ma odpowiedź powyżej XD No cóż, niezły Arsenal. Ze względu na ostatnie wydarzenia to była tylko kwestia czasu.. Presja robi swoje. Widząc ostatnie statystyki, musiało się to stać prędzej czy później.
 8. Standardowe zdjęcia profilowe

  Wiadomość automatyczna Temat został zamknięty na prośbę autora. Jeżeli chcesz coś do niego dodać użyj przycisku 'Zgłoś'. Pozdrawiamy, Administracja
 9. Standardowe zdjęcia profilowe

  No widze wlasnie, az Ci szyja zanikla
 10. Standardowe zdjęcia profilowe

  @COYG w końcu normalne zdjęcie, ryjek wyjściowy
 11. 2v2 z Glykypikron // comeback z 1:5

  cały nudzi, wiec ogladajcie tylko akcje Coyga XD
 12. Legenda forum.

  LEGENDA FORUM Właściciel ([email protected]) Założyciel całej społeczności www.ganjaskill.eu, osoba na najwyższym piedestale. @Scorpion Flail Administrator Sprawuje nadzór i opiekę nad siecią, prawa ręka [email protected], osoba obdarzona szczególnym zaufaniem. Odciąża Właściciela, w pełni zastępuje go gdy ten jest na urlopie. Jedna z najważniejszych osób na forum, @LoLeX Junior Admin ([email protected]) Zadaniem [email protected] jest nadzór nad moderatorami, pilnowanie ogólnego porządku na sieci. Prawa ręka Administratora. (Przejmuje obowiązki Administratora gdy ten jest na urlopie). Wybiera go Administrator wraz z Właścicielem sieci. Rozwiązuje konflikty w pierwszej linii, nadzoruje forum, zajmuje się sprawami technicznymi. @LukaSH^^ oraz @dbk Moderator Zadaniem moderatorów jest pilnowanie forum pod kątem umieszczanych treści oraz ich zgodności z regulaminem. Opiekunami moderatorów są [email protected] wzwyż. Chcesz zostać moderatorem klik . Anticheat Team (ACT) Do zadań ACT należy zajmowanie się działem Strefa banów analiza demek/zgłoszeń. Opiekunem ACT jest @LoLeX. Opiekun Serwera Przyjmuje adminów, dodaje mapy oraz pełni funkcję admina serwera. Opiekuna serwera wybiera właściciel serwera. Multi-admin ([email protected]) Posiada admina na wszystkich serwerach CS:GO lub CS 1.6 i wykonuje on takie czynności jak zwykły admin serwera. Opiekunem [email protected] są: CS 1.6 - @LukaSH^^ CS:GO - @dbk. Chcesz zostać [email protected] klik. Admin Serwera Pilnuje on porządku na serwerze. Aby zostać adminem należy złożyć podanie w dziale rekrutacji danego serwera. Admin TS3 Pilnuje porządku na sieciowym teamspeaku, pomaga nowym użytkownikom oraz posiada dostęp do moderowania działu TS3. Redaktor Zajmuje się kącikiem redaktorskim pisze gazetki, wywiady. Chcesz zostać redaktorem klik Grafik Wykonuje zlecenia graficzne dla innych użytkowników. Chcesz zostać grafikiem klik Donator Ranga przyznawana dla osób które wpłaciły na sieć minimum 50 zł, zalety rangi. Zasłużony Ranga wyróżniająca użytkowników którzy przyczynili się do rozwoju sieci. Elite user Ranga dla osób które mają na swoim koncie powyżej 1000 sensownych postów. Power user Ranga dla osób które mają na swoim koncie powyżej 500 sensownych postów. Weteran Ranga weteran dodawana jest użytkownikom którzy posiadali jaką kolwiek funkcję na forum i z niej zrezygnowali. Płeć piękna Ranga przeznaczona dla kobiet na sieci Ganjaskill. Aby dostać taką rangę należy zgłosić się do [email protected] Użytkownik Ranga nadawana automatycznie po zarejestrowaniu się na forum Zbanowany Osoba która nie przestrzegała regulaminu, działała na niekorzyść sieci. Temat został stworzony z pomocą i inicjatywą @Golab_666. Dziękujemy za wkład.
 13. [Aktualizowany] Zmiany na forum i sieci

  W dniu dzisiejszym @kubinho zostaje Głównym Sędzią ACT i Opiekunem tego działu.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage


×